Не съм щастлива вече...
Здравейте...искам да споделя с вас и моята история и много се надявам някой да ми помогне наистина.

С приятелят ми или по- точно бившият ми приятел сме заедно от година и 2 месеца. Всичко вървеше супер до 6тия-7мия месец...но почна да ревнува супер много от най-добрия ми приятел, който е като мой брат... Започнах да излизам с него по- рядко около 1 път на 1-2 седмици..(най добрия ми пр.). Мислех че ще спре да ревнува и ще спрем да се караме, но.. не стана. След това започнаха и забраните да излизам с него забраните да излизам изобщо с приятели.. стигна се до там, че ми постави условие "избираи или мен или приятелите си".

За мен беше много труден избор.. наистина. :( И аз все не му отговарях, но за сметка на това, на гаджето ми след минути му минаваше и си променяше решението.. и така към 1 година, когато вече бяхме стигнали наистина много надалече, много се карахме обиждахме се дори и т.н... И аз просто вече не се чувствах щастлива нищо не беше както преди и 2мата се бяхме променили страшно много... И 2мата искахме другия да е както преди.. все ми обещаваше, че ще се промени, но само обещания.. :(

Обича ме и прави всичко за мен и аз за него, но просто не мога да продължавам по този начин.. Дори вече нямаме теми за разговори, когато излезем ако аз не говоря той знае само "Обичам те". Преди няколко дена му казах, че е по добре да се разделим...

Между другото останах на изпит по математика и много тежко го приех, защото много неща ми се провалиха.. и много се депресирах. Казах му, че искам да се разделим и че не съм щастлива вече.., а още го обичам, липсва ми страшно много.. както и аз на него. Той ми звъни казва ми, че иска да се върна да сме пак заедно и аз не знам какво да правя.. МОЛЯ ВИ дайте ми някакъв съвет.. да се съберем ли отново или просто да продължим разделени? :(

Коментари

1.   Ами ако не виджаш смисъл , няма за какво да се измъчвате и двамата. Но ако мислиш, че наистина имате шанс и без него си по-зле опитайте :) успех

2.   Миличка, след като се обичате, защо се наказвате да сте раделени?

3.   Ок обичате се. Но има проблем шом няма за какво да си говорите и те ограничава от приятелите ти как след време ще можеш да кажеш че си истински щастлива. Не стои при човек които те затваря в клетка колкото и да го обичаш накрая остават само скандалите

Поздрави reinbowboy

4.   В една истинска връзка, никога не трябва да се поставят условия, за това кой къде ще ходи и с кой. Това е просто неприемливо и винаги ще предизвиква напрежение. От една страна те разбирам, с това че много се обичате, но от друга аз никога не бих позволила някой да ми каже да избирам между приятелите си и човека, с който съм. Това че го прави показва, че е много несигурен в себе си, а и може би в теб.

Знай едно - приятелите винаги ще са с теб, докато гаджетата често са нещо временно. Помисли сама до колко си склонна на компромиси със себе си.

5.   Откъде накъде ще ти поставя условия да избираш.Но не съм сагласна с това,че забранява да се виждаш с приятелите си,това вече е прекалено от негова страна да ти поставя такива условия.Ти си имаш свой собствен живот и никога не бих си позволила да ми забраняват-приятелите винаги са до теб в трудни моменти,но човек който показва,че не е сигурен в теб няма смисъл да продължаваш с него...
Цял живот ли искаш човек,който те кара да бъдеш по-скоро,,птица в клетка" отколкото приятелката която иска да е с този човек.

6.   Мерси много че карате авторката на това да не се журне при мен.Аз съм човека които и зарбаняваше...но хората се променят а всъщност аз никога наистина не съм и забранявал да излзиа с тях просто го казвах....хората се променят... но благодаря ви наистина тя даже ви цитира когато се видяхме посления път.

Някои ден и на вас 6тще ви се случи не6то подобно и ви желая наи искренно да има такива да които говорят против вас...както правите и вии и какви съвети давате като даже не ни познавате...какот и да е аз я обичам пук тя вече си решава какво да прави max <3 zrbtlna 4ever

7.   Миличка, след като се обичате, защо се наказвате да сте раделени? ..... както и да е не съм го казал аз...хората го казват...

8.   Номер 6.
е братлето се появи и той .:)Никой не те укорява тук, все пак всеки знае какво да прави с живота си а и този сайт е за това да чуеш мнения от различни хора взимащи различни страни на монетата.Специално аз мога да ти дам един съвет и той е такъв.

Една жена си иска нейното лично пространство ,свобода.Казвам свобода - не свободия ,има огромна разлика в това.Помисли върху това.Успех ви желая и на двамата :).

9.   Миличка , щом не си истински щастлива го зарежи без да се колебаеш.Не допускай моята най-голяма грешка в живота- и аз като теб много обичах едно момче-изпокарах се дори с родителите си, защото ми казваха какъв е/ при мен нещата стояха още по-зле от това, което си написала-имаше забрани за дрехи, грим и пр./,но аз не слушах-по едно време ина мен ми дотегна отношението му и реших да се разделим, но любовта ми надделя и му се молих отново да сме заедно.

Но това беше най-голямата ми грешка в живота-сега си имаме едно прекрасно бебче, но за съжаление той толкова се е променил-каквото и да се опитам да му кажа, той постоянно му натяква за раздялата и ме обижда каи ли не. Дори вече успя да убие и моята любов и сега по-скоро го мразя , защото не виждам смисъл да отлеждаме заедно дъщеря ми, тъй както само би е навредил. Не искам този вид"семейство", което сме ние да й бъде начин за подражание. Така че вдигни глава , отърси се от него и колкото и да те боли в момента всичко с времето ще утихне. Дръж се здраво за приятелите, защото в труден момент ще има на кого да се опреш.