Какво да правя?
Здравейте първо..! Значи аз съм на 22, а приятелката ми на 16.. знам, че разликата е огромна, но просто видях в нея това, което не бях виждал в момичета на моите години.. добра, красива, интелигентна.. даже особено красива бих казал.. Заедно сме от половин година.. преминали сме през какви ли не неща, но този път, това.. не беше се случвало.. Случи се така, че на нова година.. не бяхме заедно.. тя беше с приятелки аз с приятели (причината за това отново беше тя.. не пожела да дойда с мен.. а предпочете приятелките.. както и да е) ии понеже е прекалено красива (много повече от което и да е било момиче там) са и се натискали.. не едно момче. Всички ги е отблъсквала с изключение на един.. дръпнал я е целунал я е.. и тя му е отвърнала.. 5 секунди.. както ми казва тя.. или 10 секунди това за мен няма значение.. въпроса е, че му е отвърнала.. след което ми казва, че се е дръпнала и осъзнала, че не може да живее без мен.. такива неща.. ии му е казала, че не иска да го вижда повече.. а тоя жалък помияр ме познава.. и 4 часа преди това ми стисна ръката и ми пожела весели празници.. представяте ли си??? както и да е.. тя сама ми призна.. въпреки, че си обещали да остане между тях, ми казва, че не издържала не искала да крие нищо от мен.. Нуждая се от съвет.. да и простя ли.. и да забравя всичко.. не знам.. объркан съм не съм очаквал, не съм се съмнявал и за миг в нея.. а ето какво ми поднася.. тя в момента е в ужасно състояние.. плаче постоянно.. изобщо няма стимул за живот.. обичам я.. все още я обичам, но просто сякаш в мен нещо се дърпа ии не иска повече да бъда нараняван.. моля за съвет...

Коментари

1.   Разликата от 6 г. не е толкова голяма, ако си имаш работа с жена или с преждевременно зряло момиче, но приятелката ти е още хлапачка. Такова е и поведението ?. Не те взима на сериозно и не те обича. Всяка влюбена жена или момиче иска да прекарва времето си с любимия човек. Това момиче просто те използва, защото е шик да си с голям батко, но с поведението си те излага в обществото и ще ти се пусне лошо име, ако продължаваш да бъдеш с нея. Дали ще ? дадеш втори шанс, зависи изцяло от теб, но имай предвид, че някои момичета никога не порастват и имат склонността да се превръщат в крапризни и своенравни жени.
Ева

2.   Прости и, ама си имай едно на ум. Още е малка, със сигурност ще се промени. Накрая да не ти разбие сърцето, докато не очакваш.

3.   Наистина ли си на 22? Разсъждаваш като 16 годишен!
"са и се натискали.. не едно момче. Всички ги е отблъсквала с изключение на един.. дръпнал я е целунал я е.. и тя му е отвърнала.. 5 секунди.. както ми казва тя.. или 10 секунди това за мен няма значение.. въпроса е, че му е отвърнала.. " Този абзац ми хареса особено много ;)
Виш сега тя е на 16 и тепърва ще и се живее. Ако смяташ, че ще ходиш много дълго с нея си страшно наивен. Ако е хубава наслади и се колкото можеш по дълго, но бъди сигурен, че е само въпрос на време подобна история да се повтори, а скоро и да те замени с друг. Да си влюбен в такова момиче е все едно да си купиш билет за "Титаник" патуването може и да е много приятно, но накрая ще завърши зле! И с какво точно ти е виновно онова момче? Едно от многото неудобства на това да имаш много красиво момиче до себе си е това, че и другите винаги и навсякъде ще я искат, а тя е на такава възраст, че много от тях ще я и имат!
Мъж 29

4.   От Автора
Простих и.. даже мисля, че прекалено бързо.. но бързо, не-бързо какво да направя мекушав съм, а и не беше ми се клела толкова в любов и вярност и тн. Да, ако бях разбрал от друг човек, че го е направила колкото и да обичам нямаше да и простя, но тя сама си призна не издържала.. било и гузно, мъчно, чувствала се е ужасно.. разбирам я, даже много добре, защото и аз в началото за малко не кривнах (добре, че другото момиче беше разумно и не пожела да разваля отношението ми с настоящата, а и бях пиян) както и да е.. Аз нямах смелост да и призная че съм искал, ИСКАЛ съм, а тя ми признава, че НЕ Е ИСКАЛА, но го е направила.. Това до някаква степен ме успокоява, че и аз не съм по-розов от нея.. въпреки, че не съм го направил съм го искал.. и все още нямам смелост да и призная..
До коментар 1:
Шик може би е било първите 1-2 месеца.. тогава бях надутия батко с парите колите и тн., след това тя ме превърна в друг човек, вече не виждах други момичета освен нея, забравих всички момичета, забравих даже приятелите си, интересуваше ме само тя.. както и нея я интересувам само аз.. и продължавам да я интересувам.. въпреки, че не съм онзи коравия батко с многото пари.. дето и копува каквото си пожелае.. повярвай ми нея нито колите я интересуват нито парите.. защото каквото имам аз, тя го има в пъти повече.. и може да има всеки на моята възраст, че и от горе..

5.   сега е на 16 и не може без теб. тепърва има още годинки докато завърши и ако реши да следва ще последва и студентски живот и т. н. рано ви е и на двамата да казвате че един без друг не можете а сте заедно 6 месеца. нека минат 2-3 години тогава пак се запитай.