Изневерила ли ми е?
Реших и аз да споделя една моя история, случи се така че жена ми започна работа в една мебелна фирма, и от март месец миналата година е там вече наработа. Но след горе долу три месеца, започнах да усещам нещо гнило, и сложих програма в компа (нейният) и от моя следях какво и с кой пише, оказа се че тя прави едни запитвания в гугъл, относно въпроси които тя иска да знае отговора им? , и въпросите бяха следните. Възможно ли е след секс в началото без да сме имали връзка с някой да прерастне в нещо повече? , Възможно ли е да иска само секс от мен или иска сериозна връзка? , Секс с колега грешка ли е? , Какво казва един мъж когато казва"ще видим "а не смее да откаже когато е влюбен? , започна да реди пасиянси вечер, аз виждам това и я питам какво иска да знае, а тя все казва ми за нашето семейство дали ще сме добре и т. н... , един ден и звънна телефона и се оказа че била жена му на колегата й за който аз се съмнявам че с него е имало нещо, но да уточня тя работи до 17. 15ч, и в къщи се прибира веднага, не ходи никъде след работа. Но знае ли човек, може да е било през обедната почивка примерно, и така след многото разговори с нея тя ми се кълне че не имало нищо м/у тях и да не се притеснявам излишно. Но аз неспирам да мисля по този казус и питам вас за мнение по въпроса.

Коментари

1.   Откъде да знаем ние. Ти шпионираш жена си, а не си разбрал, ние да не сме екстрасенси?
Не мисля обаче, че това е най-важното. Питай се, дали жена ти е щастлива и какво можеш да направиш, за да спасиш семейството си, ако един човек иска да изневери, ще го направи. Сам измъчваш себе си с шпиониране, вместо просто да поговориш със съпругата си като човек с човек.
Ева

2.   Изневерила ти е, пич, ако нямате деца я разкарвай от живота си.

3.   Не може да се отговори категорично на този въпрос! Имаш причина да се съмняваш, но нямаш доказателства.

4.   Според мен, без да наливам масло в огъня жена ти, ти изневерява с някой колега. Иначе не виждам смисъл от нещата, които е търсила в интернет. Просто приеми, че жена ти се увлякла по някой и е правила секс с него. Запомни, че задължително поне един път в годината една жена има нужда да си начеша крастата с някой друг без ти изобщо да разбереш, колкото и любов да има колкото и искрени да сте един към друг. От разказаното от тебе останах и с впечатление, че жена ти е хлътнала по колегата и, който със сигурност е в същото полужение като нея (женен) и сега на двамата им е удобно да разнообразяват, така че надали скоро ще ти се разплете цялата картинка. Само времето ще покаже, че съм прав. Успех

5.   "Запомни, че задължително поне един път в годината една жена има нужда да си начеша крастата с някой друг без ти изобщо да разбереш, колкото и любов да има колкото и искрени да сте един към друг. "

Тва много го обичам някой като си вкара неговия проблем на другите и се самонавива, че тва е ок, хахаха. Гледаш прекалено полУжително на нещата, номер 4.

6.   Очевидно да, а ако не го е направила още, значи мисли да го направи. По-добре й кажи, че си я проследил и си много разочарован от нея. Скъсай я.

7.   Днес ми е ден за съвети.
съвет 1: Не я питай за нищо.
съвет 2: Не си хаби нервите за глупости, защото може да ти се отрази нечовешки зле.
съвет 3: Бъди търпелив, истината ще излезе на яве.
съвет 4: Не се доверявай на 100% и не вярвай на сляпо, каквото и да прави тя, го прави за себе си.
съвет 5: спрямо точка 4 и 5, излиза че вместо да се чудиш какво става, те съветвам да си намериш хоби или да излизаш с приятели, така поне ще се разсейваш достатъчно.

8.   Да, той е женен и си има любовница и жена ми знае е за нея, но незнам защо тя сама след като знае това, прави тези щуротий?

9.   Не ми се вярва да е истинска история. Звучиш като някой 12-годишен пубер с това следене.
А и си УНИКАЛНО неграмотен. Ужас.

10.   По-добре не и казвай нищо и спри да я шпионираш! Мъж или жена да е почти всеки изневерява! Никой не може да бъде сигурен в половинката си :) А ти вместо да я шпионираш си намери друго занимание. Не е решила не те е оставила. Ако я скъсаш още по-добре за нея, защото няма да се налага да се крие от никой. ТИ СИ ПРЕЦЕНЯШ!

11.   Както се казва, да не се дебнем че ще се хванем. След като си изпаднал дотам, просто седнете и говорете. Въпросът тук е, кое е гнилото нещо, което те е подтикнало да и следиш компютъра? Преди да започнеш това, нещо те е предизвикало-какво? Тогава е трябвало да почнеш да работиш, да промениш нещата м/у вас към хубаво, за да предотвратиш евентуална изневяра. Очевидно, тя не се е хвърлила в прегръдките на оня още, мисли, чуди се, задава си въпроси, разсъждава - нещо, което мъжете не правите. Вадите го и айде. така че, поговорете, покажи, че я обичаш, че я искаш, направи нещо мило, романтично, ИЗВАДИ я от съмненията и - т. е. покажи, че още има хляб вашата връзка и т. н. , ти си знаеш.

№10, ти на колко години си??? " Почти всеки изневерява ". Дрън-дрън, АЗ не изневерявам. Личи си, че нямаш семейство и не знаеш какво е. Не се гаври с човека, може и да не е прав, може и да е неграмотен, но само той си знае какво му е. Или помагайте или не коментирайте!

12.   Н 11 НЕ го казвам в такъв под текст! Щом е позволила да има влечение към друг мъж значи нещо в тяхната връзка не й достига. Всяка жена иска да се чувства желана и харесвана от съпруга/приятеля си и след, като е спряла да се чувства така... ето резултатите. И ако нещо е ставало едва ли щеше да е пред компютъра си, а при колегата си ;)