Ще се побъркам ...
Моля, кажете ми какво кара един мъж след две годишна връзка, да се отрече от всичко ??? Как може за една нощ да забрави и любовта, и всички хубави мигове и последните 2 години ? Тази вечер се решава съдбата на нашата връзка. Не знам какво да мисля, не мога да спра да плача и не разбирам как до онзи ден бях в рая и за една нощ всичко се срина ?

Винаги е бил добър, отзивчив и всичко най-най. Винаги съм се стремяла нищо да не му липсва с мен. Знаем не от вчера, че сме крайно различни, че за едно нещо нямаме едно мнение, но се справяхме без усилие. Не се е усещала разликата. Какво да правя сега ?? Да го забравя ? Има ли смисъл да се мъча ? Или да се боря за изгубената си кауза ? Не може така да свърши всичко .... вие на мое място какво бихте направили ? Моля за съвет, защото наистина сърцето ми ще се пръсне. Такава любов като нашата не може просто така да загине ?

Коментари

1.   Здравей, аз имам същият проблем, но в обратен ред. Аз съм мъж, а тя жена. 1 година и 6 месеца беше страхотно, както в приказките на Шекерезада. За 2 дни всичко се срина и все едно нищо не е било. Знам как се чувстваш. Болката е ужасна. Лично според мен отговорът на това нещо е само едно, МАГИЯ , направена от някой, може да ти се стори смешно, но това е мойто мнение. Вземи мерки навреме. Съветвам те докато не се убедиш и не отидеш при някоия жена да развали магията, в никакав случай не се карай с него, не го търси, ако той те потърси, говори му само хубави неща, кажи му колко много го обичаш и колко много ти липсва. Като се развали магията всичко ше бъде както преди.

Желая успех, дано съм помогнал.

Пиши пак да прочета как са се развили нещата.

2.   Честно казано в живота няма идеални неща.Понякога се питаме дали когато срещтнем някого е точно дадения човек за нас и дали след време всичко ще остане както си е.Ако бях на твое място щях да си помисля точно в какво се състои проблема и как може да се реши по цивилизован начин.

Навярно ти изпитваш нещо към него,а той към теб,къде точно се скъса нишката между вас.Всичко за един момент може да се окаже само една лъжа...а ти замисляла ли се,че ти му пречиш да си живее живота по свой начин...Може да му оттегчаваш с една твоя дума и т.н.

Моят съвет е да му обарнеш повече внимание,изненадай го с романтична вечеря и секси белъо,накай го да се почуства желан и,че има някой до себе си който го кара да се чуства желан и обичан.........

3.   АБЕ,ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ ИЗОБЩОKAM1ТАКА ДА ПЛАШИШ МОМИЧЕТО...МАГИИ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ,НИКОЙ СЕГА НЕ СЕ ЗАНИМАВА С ТОВА.
ПРЕДПОЛАГАМ,ЧЕ НЕЩАТА СЕ СЪСТОЯТ В ТОВА,ЧЕ НЕЩО МУ Е ДОТЕГНАЛО ОТ НЕЯ,НЕ ГО ИЗСЛУШВА И НЕ ГО РАЗБИРА ЗА МОМЕНТА...НЕ МОЖЕ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД И ДА НЕ РУХНЕ НА МОМЕНТА...

4.   Магията, за мен, е... относително нещо. Аз не вярвам в подобни щуротии... Същото е, като да попиташ дали хората вярват в Бог. Някои ще вярват, други не - въпрос на лично мнение. Аз отхвърлям магията, като причина (вече обясних защо).

Насочвам се към друго нещо, може би... различията? През изминалите години сте се справяли с тях и дори не сте ги забелязвали, но... рано или късно и те си казват думата. Все пак е доста трудно да живееш с човек, които винаги (или в повечето случай) твърди противоположното на твоето... Както казват хората - любовта не се изразява в това двама човека да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока. Възможно ли е вие да гледате в различни?

А сигурнa ли си във вярноттa на приятеля си? Има ли вероятност да се е влюбил в друго момиче?
... Ти го познаваш най - добре - сигурна съм, че ако се опиташ да разбереш причината - ще успееш.

Казваш, че тази вечер се решава съдбата на връзката ви - пиши ни, след като я разбереш... Може и да не се налага да го забравяш.
SFA

5.   Най-баналната догадка е, че вече има охлаждане на чувствата ви. Би могла да проявиш нежност, търпение и в никакъв случай не искай обяснения.

6.   Благодаря на всички за съветите ! Че няма друга съм сигурна, че сме двете различни крайности - също. Но се обичаме ! Разбрахме се и няма да се разделяме ! Знам също, че когато двама се обичат намират начин да са заедно по един или друг начин - не може без свади, те понякога подсилват чувствата, защото когато си на път да загубиш, тогава осъзнаваш колко много обичаш даден човек. Благодаря още веднъж на всички и дано не ви се случва да изпадате в моето положение от преди 2 дни ! Сега съм щастлив човек ! Дано бъдете щастливи и вие ! :)

7.   Една история с добър край... :)
SFA