Тя ме съсипа
Здравейте на всички!! Аз съм момче на 16г. не съм много по подробностите за това ще разкажа моята история бързо. Има едно момиче което живееше в моя град и само се познавахме бяхме разменили скайп и не поддържахме контакти. Тя замина да живее в П. и преди 1 месец си влязох в стария скайп и видях, че е на линия и не ме е премахнала. Добавих я в новия си скайп и почнахме да си приказваме сближихме се доста, и един ден стана въпрос за бивши връзки тя ми каза за нейните аз за моите, но се оказа, че познавам бившия й той живее във В. и тяхната връзка продължила 1-2 месеца. Тя скъсала с него заради това, че ги дели разстояние... Когато си писахме с това момиче се влюбих страшно много в нея както и тя питах я защо прави същата грешка след като не съм от нейния град, а отговора й беше това лято ще се срещнем пак за около месец ще съм в твоя град... И така месец заедно щастливи но почнах да я ревнувам все пак е от друг град и всякви могат да се въртят около нея, карахме се но след около 30мин. ни минаваше и пак заено.. Един ден спря да ми пише почна да ме игнорира питах я мразиш ли ме тя ми отговори няма за какво да те мразя обичам те но искам да сме приятели нищо повече много трудно се примирих с това... Станахме приятели макар, че сърцето ми се късаше... преди 2 дена си писах си с бившия й той ми каза, че не му пука имало много п*тки и за него не е проблем да си хване нова. после видях, че си е сложил сърца на скайп и е написал обичам те.. не обърнах внимание.. После видях, че момичето в което съм влюбен е написала '' и аз'' питах го с моята ли се захвана и той ми обясни, че тя винаги го е обичала и постоянно му го е казвала и щяла да се премести в неговия град да учи и ще са заедно.. Когато го прочетох спрях да дишам заболя ме сърцето.. и с няколко думи живота ми мина на лента.. Тя беше извън линия написах и ''Прощално писмо'' в което пише, че е мразя и това е историята ми, но сега не мога да живея така не бих се събрал с нея заради всичко което ми причини, но не мога да го забравя искам да се самоубия за 2 път ми се случва подобно нещо и съм готов да го направя сам искам да й пиша за последно да й кажа, че това не е редно и че все още изпитвам чувства ;) ( извинявам се за правописни и пунктуационни грешки )

Коментари

1.   Икакво ни питаш? мисля че тази история след година ще си я забравил така че нямаш проблем

2.   Пич съчувствам ти наистина, ама това са детски истории на 16 съм сигурен, че все още не знаеш какво значи думата Обичам те... не се тормози за глупости... животът е невероятен повярвай ми чак да се самоубивашш ти луд ли си.. само на 16 години си.. промени се и имай увереност и ако случайно се срещнете няма да повярваш как тя ще гледа на теб ако си станал по мъжко момче от преди и по уверен, но тогава ти ще си безразличен.. ;)

3.   До номер 1 сайтът се казва СПОДЕЛИ, а не ПИТАЙ... на мен ми се случи подобно нещо, но се влюбих отново и я забравих от начало боли но после ще си кажеш - За какво страдах толкова?? всичко е временно пич късмет :)

4.   Главата горе :) Има много момичета. Вярно няма да има като нея.. има по-зле, но има и по-добри :)

5.   Всички сме мина ли по този път. Аз бях на 17 когато го изживях. Сле това я гледам и се чудя какво сам и харесвал. Не мисли за нея. На мери си занимание, спортуваи, учи езици, осаваршентваи се, живота ще ти предотстави много възможности и забавления.