Как да си я върна?
Здравейте на всички!

Момче съм на 21 години и имам приятелка на 20. Заедно сме от година и девет месеца. Проблемът е там, че съм студент, а заедно с това и работя. Прибирам се уморен и нямам желание за нищо. Като се прибера лягам да спя, а когато дойде време за вечеря тя не ме събужда, а на сутринта същата история. Спрях работата, сега имам повече време, но някак си ми се струва, че...се е отдалечила от мен. Много обича вечерта, да лежим, да я прегръщам и да си говорим. Миналата вечер опитах да я прегърна и тя каза -Уморена съм, остави ме да поспя. Сигурен съм, че не ми прави на пук, защото аз съм го казвал преди, ноо...
Сготвих вечеря, изчаках я да се прибере. Зарадва се, но някак си..сякъш не беше истинско.

Сега искам да си я върна, защото много я обичам. Усещам, че се отдалечава, а не искам да я губя.

Моля ви, дайте съвет!!!

Коментари

1.   Секса не е най-важното нещо на тоя свят. Не знам защо се е отдръпнала, може да е нещо моментно.Изчакай, то ще си покаже. Поговори с нея, може би нещо си мисли, или не знам.
Но хубаво е да поговориш с нея.

Това дето обича да сте прегърнати и да си говорите, е много хубаво. Моят съвет е да изчакаш времето да покаже, междувременно разговаряй с нея, може би не точно затова, просто разговаряйте, обърни и повече внимание. Важно е да имате общ интерес и всеки да си има свое лично пространство.
Не се измъчвай с въпроси какво не върви и защо.Ако наистина не върви, с времето това ще си проличи.

2.   От Автора:
Секса не е най-важното - да. Не съм споменал нищо за секс, просто това не ме вълнува..Тя продължава да се отдалечава от мен, не знам какво да правя!

Ще се радвам на още мнения

3.   Секса както се казва в предишния коментар не е най-важното, но мога да ти кажа, че точно заради това, че моя приятел все беше уморен и наистина е така разбирам това ме накара да се отдалеча от него. И много е вероятно според мен ако не действаш бързо да я загубиш. И аз имитирам, че всичко е наред но не е. Просто опитай се да я заведеш някаде на романтично място да сте сами и пробвай нещо ново в сексуално отношение. А и да ти кажа повечето мъже несмятат за нужно да подаряват цвете, но мога да ти кажа, че като го гледах моя приятел как държи една бяла роза и ме гледа с такава обич все едно нищо друго не съществува направо се разтапях. Не да се прекалява непрекъснато с цветя защото стават даже натрапчиви но от време на време си трябва независимо колко години сте заедно. А важното е и да и подариш цветето в правилното време. Трябва първо да я накараш да се отпусне да се осети романтика и тогава ако го извадиш и я погалиш с него. Не знам какво да ти кажа. Действай по-скоро, че ако чакаш според мен няма да се реши проблема от само себе си. Това ежедневие смачква хората. Просто накарай я да забрави всичко и да се почивства като в сън. А и да ти кажа вечерята е много хубаво нещо, но за разлика от мъжете любовта на жените не минава през стомаха. Според мен вечерята върши перфектна работа в начало на връзка или за свалка, но после в домашни условия няма такъв ефект при жените. Е може да има изкючения разбира се.
Желая ти късмет !

4.   Според мен тя се е отдалечила защото не си и обрщал много внимание. А сега , когато го правиш тя вече не желае внимание. И аз съм го изпитвал това и даже още го изпитвам към 1 момиче. Сега може би трябва да я изведеш на романтична вечеря , да се заинтересуваш от това как се чувства напоследък , да си поговорите за бъдещето.

Надявам се да съм ти помогнал.

5.   Припомни и миналото.. и направи нещата който е харесвала ... не пести сили и енергия а дай вси1ко от себе си за да я зарадваш .. а вечерта докато заспивате просто се вгледай в нея и нека тя да види че я гледаш .. накарай я да се почуства отново важна ,а това само ти знаеш как да направиш :) успех

6.   Имам подобен проблем тя някак си се отдръпна от мен.Знам, че си писал този пост преди много време, но все пак искам да знам върна ли си я и как успя.Ще съм ти благодарен ако поговорим. zest44@mail.bg