Странно гадже
Преди седмица бях се видял с едно момиче с което не бяхме се виждали поне от година и половина, не че преди много сме се срещали, излизали сме понякога. Като се видяхме тя беше много радостна както и аз. Лафихме си известно време взех и номера и вечерта видяхме да пием едно кафе, тя беше с нейна приятелка и аз си взех едно приятелче с мен. после като тръгнахме изпушихме една цигара марихуана и отидохме в нас но нищо не се получи само слушахме музика и си говорихме. На другата вечер пак се видяхме аз бях сам а тя пак с нейната приятелка която не ме харесваше особенно мноно но на мен не ми пукаше. Имаше избор да дойде с мен в нас или да си тръгне с приятелката си, не го очаквах но избра да дойде с мен, това ме накара да чувствам че ме харесва. Купихме си шоколад защото каза че се възбужда много от това да пуши трева и да хапне малко сладко. Отидохме в нас и си правихме френска любов, беше невероятно. След това нещо се одръпна, като се видим няма hug няма kiss нищо. Не мисля че е заради секса защото тя ме потърси първа след това.
почна да си вика нейни приятели като почти не ми обръщаше внимание все едно туко що сме се запознали.
Като я прегърна все нещо не и е наред, тук я е боляло там я е боляло, студено и било не знам още какво и било. Дали не ме кара да ревнувам, защото по принцип не ревнувам ако излиза с други момчета, но само да се видят ако става въпрос за нещо друго не се здържам много. Давам и право на избор, или да е с мен или не. а не да ми прави курвенски номера. Имам добра финансова възможност но това не я привлича особенно много, което ми се стори странно. след тази случка и звъннах по телефона след около 24 часа, обясни ми че имала сериозни намерения към мен.... но зашо не го показва, само на думи. оговорихме си среща и пак и пак така тъпо стана като си извика 3-4 момчета.

Коментари

1.   Ха-ха, от едно лизане - гадже! Махай го този парцал дорде е време. Смятай отсега щом така се държи, по-нататък какво ще е.
Никога не мисли в бъдеще време за жена, която се държи тъпо, неадекватно, неуважително или лицемерно с тебе. Ако едно свястно момиче те обича, то може да се притеснява, но никога няма да започне да те прави на луд.

2.   Напълно съм съгласна с номер 1!

3.   А, това за тук ме боли, там ме боли... хах, явно няма желание за повече. Говори направо с нея, какво толкова. Пък като се изясните, прецени си.