Не разбрах как се обърнаха нещата
Здравейте. Пиша за втори път, защото в първата ми история не получих съвет или по скоро отговор. Та аз съм момче на 17, до преди месец-два имах връзка с момиче 3 години по-голяма от мен, учеща "више" в друг град - София. Да започна от начало. Излизахме една компания, тя беше приятелка на мой добър приятел от много време. Постепенно усещах как ме харесва, заглеждаше ме. Една вечер сичко стана ясно и предположенията ми се оказа верни. На другия ден тя започна да ме търси постоянно, да ми звъни, искаше да се виждаме, аз и отказвах, но тя инат и идваше до нас. Така в продължение на 1 седмица. Казваше ми, че е влюбена до полуда, че никога не е имала желание за някой както има желание за мен, аз постоянно я режех, не исках да се карам с приятеля си, тя плачеше постоянно. До един момент, в който всички разбраха аз спрях да й се дърпам. В началото на връзката ни всичко въреше по мед и масло, даваше ми любов, сияеше докато е с мен, всичко ми казваше, а бе просто.... дори няколко пъти исках да правим секс, а тя се разплакваше защото си мислише, че я използвам само за това (момичето е уникална мацка, така и не разбрах как се влюби точно в мен)...

Така до един момент, в който тя се промени, правеше си каквото си иска, спря да ми казва неща, които преди ми казваше, не сияеше докато е с мен както преди. Аз усещах това и исках да промена нещата, но някак си тя не ми даде тази възможност, постоянно ме дразнеше с дискотеките и кафетата, виждаше се с хора с които не исках да се вижда, идваше си за 2-3 дена и ми разваляше настроението още на първия. Та един един ми каза, че се разделяме, дойде ми като гръм от дясно небе, не можех да повярвам, а аз с времето я заобичах и обикнах. Каза ми, че причината е, че не се е чуствала специална и единствена, че съм я сравнявал с другите, че нищо не съм правил за нея, че не съм я водил никаде и нямало как нейните чуства да се задържат. 2 седмици по-късно я видях да се целува с друг, а ми обясняваше как всичко правила с любов, а по-късно разбрах, че се е събрала отново с бившия си приятел, както и мой бивш(разбирате ме.. ), а ми обясняваше как стояла от съжаление с него, че не можела да го търпи, че го отбягвала и не знам си какво още, все едно стояла на сила с него. Той правеше всичко за нея, водеше я на ляво на дясно, а тя ми каза, че аз това не съм го правил, което до някаде е вярно, постоянно утях или унас.... та според вас как за 2-3 месеца така се обърнаха нещата, така и не разбрах, все едно сичко стана за секунди, сега и без приятел и без приятелка, а те отново заедно....

Коментари

1.   Авторе, вдигай яко парти, че си се оттървал от тази жена.
Ти може да си само на 17 г., но изглежда, че си много по стабилен, здраво стъпил на краката си млад мъж. Тази жена-момиченце, която е на 20 г. вече няма грам идея, какво иска от живота и мъжете.
Ти си бил такъв, другият пък, който е станал на Плюнчо заради нея е бил онакъв. Има такива жени, общото за тях е, че винаги си остават малки момиченца. Преди са били глезени от мама и тати, получавали са безусловна любов, внимание, подаръчета и разбиране, а днес очакват това и от мъжете. Най-лошото е, че не са готови да дадат нещо в замяна (в твоя случай един елементарен секс, но като цяло НИЩО не са готови да дадат или жертват заради другия).
Коя 20 г. жена възприема секса като форма на използване от мъжа например?
Коя 20 -годишна се занимава с много по-млад от нея мъж - тази, която вътрешно не е порастнала. Трагедията е, че ти въпреки това си порастналия, а тя е момиченцето!
Такава жена не ти трябва. Тя е товар за всеки мъж, а за съпруга си един ден е кръста на живота му. Каквото и да сториш, не можеш да угодиш на такъв човек, защото той дълбоко е убеден, че другите са му длъжни. Ако не се чувства щастлива по една или друга причина, другите (партньорът) са виновните и винаги на прицел.
Най-лошото е, че такъв човек никога не е доволен, защото не се е научил сам да носи отговорност за себе си и щастието си. Жената-момиченце цял живот ще прескача от мъж на мъж в търсене на отношението на мама и тати - безусловна любов, внимание и глезене. Ако не ? се угоди, тя ще изневерява в това си търсене, ще използва секса като средство за изнудване или ще наказва по друг начин.
Вярно, такива жени привличат мъжете, защото възбуждат у вас инстинкта да закриляте. Ако вечното момиченце е и хубавичко, крехко физически - още по-добре, но в крехката обвивка се крие истински хищник, който схрусква мъжле след мъжле по пътя си.
Плюй си в пазвата и се радвай, че си се спасил, че не е останала с теб, че щеше да ти вгорчи живота.
Е в а

2.   Благодаря ти много за мнението. Яд ме е, защото в началото се представяше за света вода не напита, но в последствие започнах да осъзнавам, че не е такава за каквато ми се представяше. Той приятеля й си ми каза, че си слагам таралеж в гащите и че тя е шаврантия, но аз тогава си мислих, че го казва от гняв и завист. Яд ме е също за това, че видя, че съм кротък и си примълчавам и се възползва от това да си прави каквото си иска, та още ме е яд на себе си колко тъп съм бил, де да можех да върна времето назад... Ева, според теб има ли шанс отново да ме потърси? Искам да й го върна по някакъв начин, чуствам, че съм най-прецакания от цялата ситуация....

4.   Пич в живота има кръговрат и старите хора са го казали! Отначало на теб не ти е пукало, а тя е умирала за теб, а пък после ти си хлътнал, а на нея не и пукало = БАЛАНС и винаги 1ният обича повече за да може 1 връзка да просъществува :) мерси дано да съм помогнал, не тъжи живота е пред теб