Прекалено е перфектен, макар и 4г по малък от мен!
От 4г познавам едно момче, вече мъж! Когато се запознахме беше на 17 а аз на 21, излизахме 3 пъти по 1 път на година без развитие. Сега той на 20 аз на 24 между нас пламна искра на среща след дълго прекъсване. Никога не съм се впечатлявала от по-малки от мен, но той ми взе акъла! Красив, чаровен, умен, дженталмен, учи, има собствен малък бизнес, спортува активно, не пие, не пуши, прави божествен секс - направо перфектен! Отнася с мен като с принцеса. Когато съм с него съм вечно усмихната, времето лети! Проблема е славата му на плейбой, жените му се лепят, той е толкова обигран че несъзнателно дори вече ги сваля. Като човек му погледне само фейсбука се усеща колко е желан! Харесвам го адски много, но разликата в годините и това че е такъв женкар ме притеснява! Дали може да се получи нещо от такава връзка, прекалено е хубаво за да е истина?

Коментари

1.   Нали знаеш, че хората са казали : За любовта граници няма! Какво са 4 години? Има жени, който са много по-големи от половинките си, а се обичат и създават семейства... След, като имаш чувства кажи му го - бъди директна, защото след време ще се чудиш какво е могло да стане.

2.   Момчето си е плейбой! Добър при това. Ако въобще се обвърже, ще иска първо да се наиграе. След 7-8 години може и да става нещо от него. Ако ти се чака...

3.   Искам да бъда откровена с теб. Според мен нямаше да се стигне много далеч, вашата връзка е мимолетна. А и той е на 20 ти на 24, разликата не е много голяма но все пак е по малък от теб. Ти си развлечение за него естествено че ще заглежда и други момичета сега му е времето, той не е готов за сериозна връзка а за кратки преживявания. Докато ти вече това трябва да си го минала 24 годишна жена която трябва да гледа към бъдещето, учиш ли, работиш ли мислила ли си какво ще стане като свърши всичко. Време е за се замислиш за семеен живот, да се хванеш за момче което си струва не че той не е добър, да идеален е, но ти трябва човек който е израснал като личност и е готов да създаде потомство, мисля че разбираш какво имам предвид. Надявам се да съм ти помогнала.

Ж15

4.   Ехее, ти какво го изкара тоа - всичко му е наред. Само не каза пениса му дали е голям, това ме интересува (макар, че сигурно е, няма как да не е).

5.   Хах, имало и умни жени, които усещат истините. Сигурно защото си по-голяма, а на тоя наивните пикли ще продължат да му се вързват, а след това ще пишат драмите си в сподели. нет. :)

6.   "Прекалено е перфектен"... Ами може и наистина да е. А може би само в твоите очи/влюбените/?? Защото в очите на една влюбена жена всеки мъж е... перфектен:))

7.   Има такива мъже, и аз не вярвам, че е сериозно. На тази възраст момчетата харесват по-големи жени, не случайно я има приказката „Хвани си кака, за да те отрака“. Някъде в 30-те започват пък точно тези мъже да се заглеждат по младичко“. Общо взето остаряват, но ще са винаги с жени от 20 г. до най-много 30 г., а ако имаш нещастието да си съпруга на такъв, трябва да си готова на компромиси. Лошо няма де, тези мъже знаят, как да се отнасят към една жена. Ако можеш да го делиш с останалите жени, защо не?

8.   Не виждам какъв ти е проблема, аз имам връзка с мъж, който е доста по- малък от мен и ми е добре. Обичаме се, всичко ни е наред, отнася се с мен повече от перфектно. Относно това дали е женкар може би на теб така ти се струва, на твое място щях да съм горда, че му се лепят. В крайна сметка нали е с теб, а не с тях. Радвай се на това, което имаш и си изживей връзката пълноценно.

9.   Ако е женкар за какво ти е? Дори само от самата дума се подразбира, че ще страдаш. А разликата в годините изобщо не е фатална... стига ти да не се чувстваш стара за него.

10.   за това, че е коцкар не знам какво да ти кажа. Но аз съм на 25, а приятелят ми на 21 и сме вече 3 години заедно :) след около месец ни предстои да заживеем заедно.

12.   Годините нямат значение, но не мисля, че нещо ще излезе, щом е женкар. Не мога да разбера някои жени, защо само гледате мъже, които получават толкова голямо женско внимание? При тях, вероятността е голяма да ходят по много жени и да не търсят сериозна връзка. В това няма нищо лошо, но се лъжеш, ако мислиш, че може сериозно да се обвърже.

Има и други мъже, които може да не са толкова харизматични, красиви, желани, но влюбят ли се в теб, едва ли ще те изоставят.