Виртуална любов
Здравейте,
Искам да споделя с Вас, че се влюбих днес в момче, което онлайн видях на камера. Към края на разговора ни просто се изчервих и ми станаха бузите горещи. Писахме си и се гледахме и се обяснихме и в любов. Не знам сякаш искра пламна между нас. Почувствах се сякаш мога да летя. Е да не се познаваме в реалния живот и му го обясних, но той е от далеч. Каза, че ще ме посети някой ден, но не вярвам. С много момчета съм се гледала виртуално, но подобно нещо не ми се беше случвало, още горя и ми е постоянно в главата.
Незнам какво мислите, имам си сериозен приятел- обаче не знам вече какво е правилно и какво не. Объркана съм наистина. Не съм мислила да зарежа гаджето ми и да тръгна след някой непознат, но знам ли и аз какво ще се случи, може той утре да ме изпревари и изостави. Какво мислите Вие?

Коментари

1.   Добре че и децата не стават за времето на един разговор, че вече щяхте да сте многодетно семейство...

2.   Мисля че си зле!

3.   Днес се влюбила и се обяснявали в любов с непознат по интернет. Е да се смееш ли да плачеш ли?

5.   Не си зле, не ги слушай. Всеки има право на мечти.... и да се влюби в тях:) Въпрос на избор. А и не се знае кой е по зле: този, който се влюбва в мечтите си или този, който няма мечти... Ще ти разкажа една кратичка. Беше 2007. Сайт за запознанства... Бяхме влюбени до полуда без да се бяхме видели. После... сещай се - страст безумна, очи виждащи само другия, адреналин... Вече я няма тази връзка. Ама винаги като се сетя.. се усмихвам. Кеф ми е. Не съжалявам и за секунда. Та... стига лирически отклонения - живей си живота! Дали си "добре" или не ще покаже времето. А на праволинейните "разбирачи"... таковай им... такованката де. :)

6.   Най-добре е да излезаш от виртуалното пространство и да си зададеш вапроса какво не ти достига в реалната вразка, че си тръгнала да го търсиш в интернет. Уверявам те - кавто и да търсиш няма да го намериш там. По-добре обърни внимание на прятеля си, едва ли му е прятно че чатиш с други мъже
трии1/2

7.   и на мен ми се беше случило преди две години това и макар и досега да не сме се виждали сми си мн добри фр, защото лубовта е само първите няколко месеца!!!!

8.   Не може да се изказвате дали е зле или не е. И аз съм се влюбвала повече в някой виртуален и съм го обичала повече от истинското ми гадже. Това, че на Вас не се е случвало и няма и да Ви се слуяи, защото сте задръстени, не означава - на други че не им се случва. Не сте ли чували за истории - при които са от далече хората и няма възможност да се видят се събират накрая и заживяват щастливо.

10.   В днешно време толкова много хора се запознават в интернет и създават семейства. Просто сега са такива времената :)

11.   az sashto se vlubih virtoalno i sega sme zaedno ot 5 meseca i sam nai shtastliviq chovek takache slushai sarceto si i na pred

12.   И аз се влюбих в една кака от livejasmin. com :D гледам я всяка вечер, когато е на линия пишем си с нея, но е от Букурещ :(

13.   Един велик ум го е казал:
Бързите запознанства, водят до също толкова бързи раздели.
Ако не намираш смисъл в тези думи, помисли колко време е нужно да опознаеш човек, преди изобщо да стане дума за любов или емоции. Много сте влюбчиви, за съжаление е казано, че това върви ръка за ръка с едни други неща, които не искам да ги пиша.

14.   Тия пък, кво ми се правите на интересни по-горе ве? Не била добре.. ми случва се! Майка ми се запозна с нейния мъж през нета и сега имат дете. Ае спрете да казвате кой е зле и кой не. В днешно време повечето се запознават първо тук, във виртуалното пространство и после вече започват сериозна връзка, така че не ми се правете. Дори и аз съм се занасяла с момчета през компютъра..

15.   Любов по интернет не като обяд по телефона :):)