Да бъдеш любовница на женен мъж
Правилно ли е или не? Какво в чувството? Какво изпитваш, когато знаеш, че той не е само твой? Можеш ли да бъдеш напълно щастлива с такъв човек?

Подобно решение е въпрос на личен избор. Любов? Пари? Сигурност? Какво очакваш да намериш в този тип връзка?

Аз съм момиче на 18 години. Случи се и на мен. Изпитвам силни симпатии към обвързан мъж, той към мен също. Моли ме да бъда с него, а аз не спирам да твърдя, че не е правилно, колкото и да ми се иска да бъда с него. Трудно ми е да реша. В крайна сметка, ако не съм аз, ще е някоя друга! Но от друга страна ще съм тази, която няма право на претенции, която получава откраднати мигове, болезнено-сладки моменти. Няма да съм лошата, но ще съм сгрешилата!

Очаквам съвети или каквото ще да е. Благодаря предварително.

Мерилин

Коментари

201-225 от 225

255.   Номер 254: От цялата ти история разбрах, че си имал шанс да бъдеш с момичето на живота си, но не си се осмелил от страх. Страх от какво? Ако го обичаш достатъчно, ще се постараеш винаги да се чувства добре при теб. Ще живееш за него и с него. Намесил си се в бракове, за да избягаш от любовта? Това е глупаво! Спасявай си живота, докато можеш. Поговори с момичето, поговори и с жена си. Какво означава свикване? Или обичаш - или не! А тя вече е зряла жена. Скоро вече няма да има шанс за деца. Няма да има шанс за такава споделеност, каквато заслужава жената, каквато заслужава и мъжът. Като си женен, не общуваш ли с жена си? Как се усещаш при нея? Как се чувства тя? Може би е готова за нов живот, може би го иска? Защо трябва да я лъжеш, че я обичаш? А ако я обичаш, защо мислиш за твоето момиче? Защо си с него? Просто дай приоритет на най-големите си желания. Споделеното от теб ме изуми. Трябва да знаеш какво искаш. Иначе просто ще нараняваш околните и себе си. Защо трябва светът да е каша. Подреди живота си. Просто трябва малко мислене.

А момичето, твоето пораснало момиче-жена само ли е? Не разбрах. Никога не е имало връзка, защото чака теб? Може да се стараеш да я направиш щастлива и без да е с теб. Но не докосвай тялото ѝ. Аз обичам женен мъж. Повярвай ми. Това е грешка. Ако я обичаш, ще оставиш тялото ѝ на мира и ще се виждаш с нея, защото ти е приятно. Така ще бъдете приятели. Няма нищо нередно в това. Това е уважение към жената, разбираш ли? Тя има нужда от това. А ако я обичаш достатъчно и семейната среда позволи, може би ще пожелаеш да я дариш със семейство. Семейството е най-добрата среда за истинска любов по принцип, но естествено любовта може да съществува и без семейство... Помисли си. Аз не съм твоето момиче - познах по белези, които си включил в разказа си и си очевидно съвършено друг човек, но това бих казала и на моя възлюбен - уважавай ме. Ако ме искаш - добре, ако не ме искаш достатъчно - пази ме. Обичаш ли достатъчно жена няма да си играеш с нея, а ще се радваш на компанията ѝ и ще се стараеш да е добре. Питай я как се чувства. Питай я и съответно взимай решения, организирай живота си. Помисли си и за това - тя никога няма да има деца заради теб. Ако не искаш да си с нея, опитай да ѝ намериш приятел. Някой свестен човек, който познаваш. Аз не бих могла да съм с друг, но тя може би може. Решавайте заедно. Това е от мен :) Дано съм помогнала.
Пп: Покажи ѝ какво си споделил тук. Защо не? Трябва да знае, че се терзаеш и мислиш за нея. Споделяйте си... Като чета тези коментари тук... Дано Бог опази любовта, Боже... Моля се на Бог да я опази... Тя е толкова красиво нещо... Трябва да я ценим...

Ппп: До Авторката. Ако още четеш. Сама ли си? С него ли си? Щастлива ли си? Минали са седем години от публикацията. Дълги колкото цял живот! Промени ли се? Доволна ли си от решението си? Сподели! Ще е много полезно за нас. А може би аз съм пропуснала някъде в коментарите. Ще поразгледам. Извинете за дългото споделяне и поздрав на всички. Пазете се.

256.   Пппп: (пак до 249)
Тя е била на 13??? На колкото е сега дъщеря ти. Ако са ми верни сметките според данните, които си дал. Помисли как би искал да живее дъщеря ти. Би ли искал някой да се влюби в нея и да я остави сама до края на живота ѝ? Би ли искал? Дарявай със щастие хората! Спасявай се! Разсъдлив си, което е хубаво...
Не виждаш ли някакъв фатализъм в числата? Изборите ти МОГАТ да променят света. Вярвай ми.

257.   Такава връзка е болезнена и безмислена! За какво ти е? За какво ти е да се криеш, за какво ти е да бъдеш просто секс играчка, само развлечение, за него ти ще си само бягство, нищо повече. Ти не си млада, ти си малка, животът е пред теб, за какво ти е да се унижаваш така? Не ти ли се иска да си с младо и хубаво момче с което да се държите за ръка по улиците, да го целунеш и прегърнеш спокойно без да се криеш. Да вървите, да се смеете, да се забавлявате заедно, да излизате с приятели и всички да знаят, че това момче е твое, а не да се въргаляш по хотели и да се криете като гърмяни зайци някой да не ви види, защото друго не те очаква. Не влагай любовта и чувствата си на някой, който гледа на теб за временно ползване. Това сърце не си го намерила на пътя!

258.   257 Относно вървенето ръка за ръка с младо и хубаво момче-то добре ще е младо и хубаво, ама въпросът е и да е стойностен човек. Сегашните юнаци са лекета, мамини синчета. А колкото до криенето като гърмяни зайци-една връзка се съсипва именно, когато много хора знаят за нея. Неслучайно се казва интимна връзка- просто само двама души трябва да знаят, че имат отношения, досега връзките ми са се разпдали поради споделяне-то може и да е било радостно, а не негативно, но всяка една дума е вибрация и енергията (колкото и странно да звучи) която привнася 3-то лице е деструктивна за връзката.
Не трябва да се правят генреални изводи-има мъже, които гледат на любовницата като за временно ползване и други, които се раздират отвътре в мисли как да постъпят и с коя-с жената или с любовницата да продължат живота си.

260.   Здравейте, любовници,
и аз от известно време се озовах в ролята на любовница.
Плюсът при мен е, че той никога не ми е казвал, че ще напусне жена си или че има чувства към мен. Напротив - липса на адекватен сексуален живот. Любовници е имал и преди мен, ще има и след мен. Разбира се, клишето - няма да я оставя заради детето ни. Клише, клише, но смятам, че така е редно.
Боже, надявам се да не се разделят. Надявам се, че няма да се влюби в мен и аз във него, надявам се, че ще си изживеем романса и всичко ще свърши.
Както се опитваше да ме "забърше", се оказа, че можем да си говорим с часове, да се смеем.
Още в началото ми купуваше скъпи подаръци, а аз се съпротивлявах, не исках да се чувства, като да ме купува. Не можех да им се зарадвам, преподарявах ги. Всъщност в един момент го помолих да спре. И още маса такива клишета, които помолих да спре - да не ми обяснява колко съм прекрасна, да не ми говори за семейството си, да не ми пише посред нощ, да не ме пита как съм, като съм болна.
Спря.
Сега ми остават няколкото часа седмично с него, а той е разкошен, ужасяващо разкошен.
Но има няколко важни неща, които може да са полезни на някоя от вас, които реших за себе си:
1. Ако се влюбиш в женен мъж, тръгни си, иначе би било само гавра със самата теб.
2. Ако спомене раздяла с жена си, тръгни си, защото трябва да го реши за себе си, не за вас.
3. "Вас" не съществува. Той е мъж, поставящ плътските си нужди пред детето си, не е достоен да бъде баща на децата ти, как ще ги отгледа, възпита и подкрепя. Моралът му не наред.
4. Ако ти каже, че те обича, или почне да го проявява, тръгни си, това вече не е просто забавление.
5. Никога не да му звъни и никога недей да седиш и да чакаш да ти звънне.
6. ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ!
7. Прави страхотен с...кс с него и се забавлявай, все пак това е функцията ти. Не го глези, не му готви, не се притеснявай за него, не му носи лекарства, не се запознавай с приятелите му и не го запознавай с твоите. Има една луда, може би нещастна жена там, която трябва да прави това, която всеки ден избира да стане и да прави това, жена му!
8. Не мрази и не съжалявай жена му. Това не е твоя работа. Не му позволявай да ти говори за нея, не се самонавивай, че не я обича, не е там без да я обича. Не му ставай изповедалня.
9. Спри да го разбираш, оправдаваш и мислиш! Ти си ку...вата му, цинично, но факт. Жена му има непъмноценен и може би нещастен брак. Детето му живее в семейство, което всеки момемнт може да се разпадне и вероятно доста интуитивно усеща какво става и расте с травми. Ти си в непълноценна връзка, в която нищо повече, или поне по-добро не би могла да имаш. Само той е с дете, жена и яка, секси, млада любовница. О, горкият.
10. Моли се да не провали брака си, защото вероятно ти ще си следващата, която не знае за ку...вата му. Ще гледаш детето му в очите всеки ден и ще знаеш, че то никога няма да те разбере, и никога няма да се отърси от травмите, заради твоите грешни избори. И, ако имаш достонство, няма да погледнеш жена му, майка му и другите му близки в очите.
11. Най-важното - не се оправдавай и не се жалвай, избрала си да бъдеш любовница, не страдалчица.

Любовницата е забавната, тя е тази, с която прави няй-добрия с..кс в живота си. Тази, която рано или късно си тръгва, за да намери щастието си и да създаде семейство. Това я прави толкова вълнуваща, той е ловец, който я ловува всеки ден. Тази, която той трябва да ухажва всеки ден, защото няма какво друго да и даде.
Нито мъжът има нужда от драмата на 2, не дай боже повече жени, нито ти. Откраднати часове? И на тях нямаш право.
Наслади им се, забавлявай се, вълнувай се докато си с него, после мисли за всичко друго, но не и за чуждия мъж и баща.

261.   Здавейте, съпруго.
Реших, че няколко обръщения към всички замесени ще са най-подходящи.
Аз съм любовница,
не ме е срам.
Не искам да съсипя брака ти. Вероятно можеш да се сетиш за всичките ми причини да бъда със него, затова вероятно и ти си започнала връзката си с него.
Любовта към съпругата и похотта към любовницата нямат нищо общо. Не си и пречат. Рано или късно той ще спре да да ч..ка к..вите си, и ще остарее с теб. Въпреки всички виртуозни номера на любовниците му, той отново ще избира теб.
Оцени го. И да, може да не влюбен в теб, но те обича. Прибира се при теб, грижи се за теб, теб вижда първо сутрин.
Не знам дали сама бих могла да послушам съветите си, но аз самата не знам дали някога ще имам деца:
1. Приеми, преглътни, помисли за отворен брак. По-добре такъв, отколкото разбито или изпълнено с лъжи и измами семейство.
2. Забавлявай се, хората не сме моногамни. Доказано от много учени.
3. Не търси грешката в себе си, в нея или в него. И тримата сте направили много такива.
4. Не позволявай това да влияе на децата ви.
5. Помни, тя е вероятно единствената (ако е единствената му лщбовница) жена, която може да те разбере. Не другите съпруги, тя.
6. Не я мрази, не я проклинай, тя няма ангажимент към теб и не е лъгала нито себе си, нито теб, че си единствената.
7. Не мрази и мъжа си, ти не му стигаш. И това не е, защото не си достатъчно добра, това е защото ти не можеш да бъдеш просто груб, мръзнишки, забранен с..кс, ти си майката на децата му, ти си нещо скверно. Не можеш да си всичко за него, той трябва да ловува. Трябва да къса хущно от плътта и. Дори да я обича, както теб не те е обичал. Но тя е преходна, тя не е бъдещето.
8. Ако не можеш да приемеш (не, не да преглътнеш, а приемеш), тръгни си, открии щастието, но не вярвай в химерата - моногамни мъже.
9. Прости ми.
10. Прости му.
11. Прости си.
12. Постарай се децата ви да израстнат с баща, дори с разделиени родители, те имат нужда от него и от примера му. Не, не за брак и моногамия, примера му за всичко друго.

262.   Здравейте, съпрузи с любовници.
Знам, знам, много е хубаво да си имате всичко.
Имам няколко съвета и към вас, разбира се:
1. Ако можете, не изневерявайте, НИКОГА.
2. Ако го направите, правете го умно. Никога, никога не позволявай жена ти да разбере. За да се случи това дръж любовницата си в изолация от живота си, да не знае къде живееш, да ти няма фейсбука, да не знае името на жена ти, да не познава приятелите ти, да не знае нищо за теб, освен кой си и какъв си.
3. Не лъжи любовницата си, че я обичаш, обичаш жена си и семйството си, нея просто я искаш.
4. Не я ревнувай, нямаш право, тя не е, няма и да бъде твоя.
5. Когато почнеш да се влюбваш, смени я.
6. Не си хващай момиченце за любовница, не би могла да бъде такава, не и без драма, не и без да я боли, не и без да е част от живота ти. А там, тя няма място.
7. Не спирай да правиш шастлива жена си. Тя вярва сляпо на лъжите на мъжа, чиито деца е родила. Не разбира защо и изневеряваш.
8. Ако се влюбиш в любовницата си и не си си тръгнал на време, избери нея.
9. Не говори на нито една от двете за другата, имаш си приятели, да им мрънкаш. Не се прави на жертва, не си.
10. Не оправдавай действията си с други хора и няй-вече не използвай децата си, като оправдание, не го заслужават.
11. Избирай мъдро. Стой зад избора си. Заяви го открито.
12. Прави див с..кс с любовницата си и любов със съпругата си. Не допускай нещата да размият. объркваш и себе си и тях.
13. Не си мисли, че изборът ти няма да нарани никого, ще нарани всички замесени по един или друг начин.

Малко дефиниции:
- Съпруга: онази жена, която ще е прекрасна майка, добра домакина, достоен партньор, която ще се радва на всеки твой успех и ще седи до теб и в най-тежките и в най-хубавите мигове. Онази, която няма значение как изглежда, тя умее да гали, да обича, да те рледа в очите и слуша внимателно всяка дума. Тази, която полага усилия и гради бъдеще с теб. Тя е кротка, спокойна, умна и мила.
- Любовница: онази жена, която те пали, въз..ужда, която е дива и недостъпна, която завлядяваш, обл..аваш и гледаш как си тръгва. Онази, която искаш да подчиниш, да я притежаваш. Тази, която те вълнува с това колко е различна от всичко наоколо. Тази, с която си, само и единствено, за да задоволиш нуждите си и да не намразиш жена си. Тази, която не се налага да лъжеш, тя така или иначе е преходна и рано или късно ще излезе от картинката.

Не ги бъркай, нека се допълват, няма нужда да избираш, ти си избрал, с едната имате семейство. Ако ги объркаш, помни: И да смениш жената, в новата ще ти липсва нещо друго.

П.П.: НЕ ПРАВИ ДЕЦА НА ЖЕНА РАЗЛИЧНА ОТ ТВОЯТА СОБСТВЕНА!

263.   Здравейте, деца на изневеряващите бащи.
Простете глупостта ни, похотта ни, грешките ни, болката, която ви причинихме.
Мразете нас, не родителите си, обвинявайте нас, не родителите си.
Помнете, че за вас те биха направили всичко, просто са били наивни и са мислели, че това няма да ви навреди. Грешали са, простете им.
Не са били щастливи и преди нан, любовниците, и това няма нищо общо с вас, вие сте най-хубавото последствие от тяхната връзка. Поучете се, моногамията не е за всеки, може би не е за никого, бъдете честни, кажете им какво мислите и как се чувствате. Бъдете честни и към половинките си някой ден. Но най-вече бъдете честни към себе си.

За вас на всички ни ни пука, на родителите ви - вие сте света им, на нас - вие сте съдника ни, страха ни и вината ни, дори да не сме ви срещали. Ние сме просто едни глупави възрастни, които се борят с природата си, понякога печелим битката, понякога не.

От:
Една 25 годишна любовница, избрала съзнателно да бъде такава.

264.   Прави каквото си искаш, когато си искаш, както си искаш и с когото си искаш. ЖИВЕЙ!

265.   Ти, 18 годишната си свободен човек! Можеш да си позволиш всяка волност, дързост и глупост на тая възраст. Освен това може би си чула максимата, че жените и децата МОГАТ да бъдат лекомислени, но един мъж- никога! Любовикът ти е този, който трябва да си даде сметка какво върши и какви са последствията от действията му. Съжалявам детето на тоя човек. Унижението, което му нанася като се принизява до някакъв загубеняк, който не може да обуздае прищевките си, са непростими. Аз не съм омъжена, но не бих простила изневяра, защото нищо не губя. Един подлец и мръсник не е никаква загуба! Знам, че има стойностни мъже, които държат на семейството повече от всичко. Такъв мъж бих допуснала до себе си

266.   Постове 260 - 263 включително вероятно са писани от една дама и в тях има много истини. Има и някой глупости, но няма как, всички ги правим :) Поздравления милейди!!!

267.   266,не знам за какво толкова поздравяваш авторката на постове 260-263.Да,в общи линии интелигентно е написано,но мен знаеш ли какво ме потресе.Това,че тя осъзнава,напълно осъзнава злото,което върши.И все пак го прави....все пак го прави...

268.   До 267 - 266 съм. Чак да е зло не съм съгласен, въпрос на гледна точка е. Аз съм изумен от факта колко много двойки всъщност живеят в лицимерие и насила и цял живот се залъгват защото нямат смелостта да признаят че са направили грешен избор или след като нещата са се променили просто се примиряват! Това мисля е не по-малко лошо.
Но пак казвам, всеки си прави своя избор. И ако ще правиш нещо нередно, то е по-добре да си го осъзнал и да го контролираш. Иначе се получават наистина лоши неща. Затова още веднъж поздравявам дамата!

269.   Съгласна съм с 268-най-важно е всеки да направи своя избор и да поеме отговорност за последиците. Аз не съм била любовница, защото исках мъжът до мен да е моногамен. Е, намерих такъв, който впоследствие ми разби нервите и ме заплашваше. Беше ме страх, но в крайна сметка взех решение и прекратих връзката ни. Проблемът не е в това, че е създаден любовен триъгълник, а че мъжът не взема решение с коя да продължи и с течение на години лъже 2 жени.
За съжаление в обществото има наложено грешно разбиране, което е изразено е дефиниците на 262. Съпругата била грижовна и мила, а любовницата е дива и недостъпна. Все клишета и свободни съчинения. Животът не е филм! Денонощието е 24 часа и времето за нищо не стига. И любовницата работи, тя не е безплатна проститутка, при която изневеряващият мъж ходи за секса и после се прибира при жена си, която му е наготвила вкусни манджи. Понеже обичам конкретното говорене ще дам няколко примера-брат ми работи на минимална работна заплата, жена му винаги е взимала повече пари и постоянно му натяква, че е неудачник, тя плащала и т. н. Казах му да отиде при баща ни, но страцът е с една пенсия и в пълното си право му иска пари. Поради това брат ми си кротува вече години наред, като оправданието са децата, но истинската причина е финансовата страна на нещата. Между другото има любовница, която обаче претърпяла операция на матката заради миома и сексуалният им живот не е много чест и бурен.
Един колега нон стоп отсъства от работа и ме моли да го покривам, защото кара на училище, на езда и какво ли не децата на любовницата си! Не че няма свое, но за неговото жена му се грижи, а неговата така наречена любовница по-скоро го ползва за слуга.
3 случай-един приятел имаше от 10 години любовница, която го заряза след като жена му забременя. Питала съм го обичал ли е любовницата и отговорът бе:"риторичен въпрос ми задаваш". Доколкото го познавам смятам, че ако тя не го бе зарязала той нямаше да има смелост.
Та, уважаеми съпруги-това, че мъжът не ви е напуснал не значи, че ви обича. Това че ще остарее до Вас нищо не значи, защото може на стари години да не може да се гледате и дори да си делите рафтовете в хладилника... че това съм го гледала при родителите си преди майка ми, светла й памет, да почине.

270.   Любовниците яко са се нахъсали да пишат срещу съпругите, ама веднага искат да им заемат мястото и обясняват колко това е редно, възможно и даже - желателно. Щото, разбирате ли, имали пеперуди във вагината, любовта трябвало да се бориш за нея и прочие и прочие глупости, клишета и змийска отрова от безсилие. Защо се бутате там, където е заето?! Може ли пък да кажете не, какво ще ви стане? Заради егоизма си, разбивате семейства. В ада ще горите, "щастливо" омъжени за разведените си заради вас мъже. Лъжата, измамата и изневярата са грях. Ако въобще имате понятие от морал, ценности. То вие само гъза си гледате и с него мислите, айде кажете - докажете,че не е така. Заради една такава като вас децата ми вече казват - аз нямам татко.

271.   Любовниците яко са се нахъсали да пишат срещу съпругите, ама веднага искат да им заемат мястото и обясняват колко това е редно, възможно и даже - желателно. Щото, разбирате ли, имали пеперуди във вагината, любовта трябвало да се бориш за нея и прочие и прочие глупости, клишета и змийска отрова от безсилие. Защо се бутате там, където е заето? ! Може ли пък да кажете не, какво ще ви стане? Заради егоизма си, разбивате семейства. В ада ще горите, "щастливо" омъжени за разведените си заради вас мъже. Лъжата, измамата и изневярата са грях. Ако въобще имате понятие от морал, ценности. То вие само гъза си гледате и с него мислите, айде кажете - докажете, че не е така. Заради една такава като вас децата ми вече казват - аз нямам татко.

272.   До 271
Заради такива като Вас на съпругите им излиза лошо име. Ако мъжът Ви просто Ви кръшкаше, е едно, но за да Ви зареже, значи не Ви е обичал и любовницата просто е ускорила раздялата ви. Като гледам каква злоба лъха от поста Ви, разбирам защо. Айде, със здраве.

273.   270 и 271, съгласна съм с 272! Бащата винаги ще си е баща. Обичта към децата е различна от обичта към партньора. Моите уважения, но ти като майка е редно да им правиш забележка, ако казват:"нямам татко". За съжаление много жени настройват децата си срещу съпрузите си, което е доста подмолно.
А иначе не знам защо съпругите са толкова наивни, че все оправдават мъжа си, а любовницата е лошата. Постоянно ми се случва да ме свалят обвързани-с брак или не, като имат деца-за мен няма значение. Аз ги режа, защото мен един мъж не ме печели с външен вид или пари, а с поведение. Това за мен някой да в обвързан и само да иска да си начеше егото не е мъжко поведение. Обаче аз имам и много приятели мъже и брат. Защо да обвиняваме някое момиче, което не знае че мъжът се ръководи от егоизма си, преследвайки я? Като й пише смс по нощите-кой има вина? Животът не е филм и в любовните триъгълници честно казано най-малка вина имат любовниците. Съпругата или партньорката, която познават хората-било роднини или приятели, няма начин да не усети нещо. Жени сме и няма какво да се лъжем-тези неща се усещат. В тези случаи обаче започват да го шантажират мъжа с деца, общо имущество и т. н. и по този начин отблъскват мъжа още повече. Ако всеки обективно и зряло гледаше на подобна ситуция дори когато е попаднал в нея и си поемаше своята отговорност, за всички би било по-добре и по-малко натоварващо.

274.   Типичната любовница - 272. Собствената си злоба приписва на други.
М 36

275.   274, не съм любовница, бивша съпруга съм, със син, на когото няма да позволя да каже Вече нямам баща. В каквито и отношения да сме с бившия ми, няма да отнема бащата на детето си и не оправдавам жени, които го правят!

279.   Здравей написах случайно нещо в гугъл и ми излезе твоята история първа не се занимавай аз съм на 41 и знам през какво ме накара да мина един женен а и все още минавам знам че седи в дъното на цялата мръсотия която се излива но.. не ти трябва минали са години всичко има давност дано си се вразумила Всичко добро ти желая

280.   279, трябва повече такива жени като теб да пишат коментари, дано малко се отворят очите на жените, които си позволяват глупостта да са любовници. Аз съм съпруга, а мъжът ми преди години имаше за кратко любовница-в работата си, класика. Всичко трая докато научих. Удари и пръта без да се замисли даже. Тя го преживя много тежко-беше допуснала да се влюби. Няма да лицемеря, че съм я съжалявала-тя просто си получи урока дето са двама да не става трета, че няма място в семейство, че е просто за секс и то временно-нищо повече. А тя си беше вкарала разни филми в главата и си ги прожектираше докато я отсвириха по-най болезнения начин. Замислете се, момичета-наистина има над какво.

281.   Номер 280, и ти си доволна, че я е отсвирил, цитирам "по най-болезнения начин"? Знаеш много добре, че това е станало само защото ти си научила. Иначе авантюрката им нямаше да свърши бързо. А може би след затишието продължава - само че с друга? Започни - ако даден човек е способен да бъде лош и жесток с един, то е такъв с всички, защото е лош човек по принцип. Теб не може да те отсвири, поне засега, защото бракът ви го държи при теб по някакви причини, но сред тях не е любов (обич)... Ще ти спестя въпроса и догадките - не, никога не съм била любовница на женен мъж.

282.   Девойко, ако аз някога науча, че мъжа ми ми изневерява, както се явява съпругата на женения в твоята историйка, ще те намеря и ще ти се случат чудеса. Директно признавам, че не отговарям за последствията, набарам ли „ другата жена ” ще й прекъсна жалкия животеж... Обаче ти си толкова млада и глупава, мажат ти очите с любовни дъра бъра и ти вече си готова на всичко. Какво, свършига ли мъжете? Ужасно. Най-хубавото е, че след време и ти ще пиеш от същото, което жена му на женения сега ще преглъща.
Дано му се нарадваш, защото освен за секс се съмнявам за друго да те иска. Какво ще му дадеш? Опитна ли си, правиш ли всичко в леглото? Защото мъжете, които кръшкат искат от другата неща, които не биха поискали от жена си, или просто тя не им го дава. А пък мъже с деца са с пренебрежимо малък процент възможност да изоставят семействата си, заради авантюра. Защото ти си точно такава...
Знам сладостта от това да си нечия лолитка дето припка млада и зелена около зрял мъж, но се съмнявам някога да си нещо повече от забавление.
Ето един пример -в началото хотелчета, апартаменти на приятели, обеди, вечери и бла, бла... след някой друг месец секс в кола, набързо... в тъмните улички ( или може би ще го водиш у вас при мама и тате... ). Криво ти е, но лежиш на задната седалка и си бърборите.. , изведнъж телефона звъни -жена му го мъмри къде е ; детето е болно ; тя е болна ; трябва да се качат буркани от мазето ;.. , и той казва сори мило, но жената дава зор... и те оставя на най близкия светофар да се прибереш сама, че няма време да те откара. Как ти се струва? Да знаеш, че шанса е твърде висок, за да го пренебрегнеш.
Може да смяташ, че съм зла, но вс ти отговарям очите. Сурово, грубо, но вярно.
Ако искаш да си част от такъв или сходен сценарий хвърляй се в афера, но помни, че всеки си носи последиците от решенията. Ако жена му на женения е като мен ще трябва да е много много дискретен или да те мине еднократно, защото усетя ли и да те набарам не отговарям. Повечето мъже рано или късно стават небрежни и забравят по някой смс, фейсбук съобщение... и т. н
Бъди разумна и достойна.
Жена на 33.

283.   Към 281-искрено се позабавлявах с коментара ти.Значи имаш ясновидски способности-затова си толкова категорична.Мъжът ми приключил с ку.вата,защото аз съм научила?О,не,уверявам те че не е заради това.Всеки нормален човек знае,че за да изчукаш една ку.ва никак не е задължително да я харесваш или обичаш.Мъжът ми стоял при мен неизвестно за какво-само не от любов.Набий си го в главата,че никой мъж не би живял със жена,която не обича.Поне за моя съм сигурна.А,да вметна,че"дамата"която толкова горещо защитаваш малко преди авантюрата с моя мъж имаше твърде скандално и по грозен начин приключила друга връзка-хайде,сети се-пак със женен мъж.Че си изоставена любовница личи от всеки твой ред.Моля ви,уважаеми модератори да пуснете коментара ми-все пак това е право на отговор.

201-225 от 225