Изневерих на приятеля си с моя и неговия най - добър приятел.
Реших да споделя своята история с вас, защото извърших нещо, от което се срамувам и не мога да разчитам на никого.
Приятелят ми е студент. Когато него го няма през седмицата аз излизам с неговите приятели, ходим по кафета, дискотеки, събираме се. Всичко беше точно. Един ден с едно момче от компанията почнахме да се гледаме странно в дискотеката. Той му беше най-добрия приятел. И така следващата седмица пак кафенца, дискотечки, погледи..

И един ден изпатихме всички, останахме само двамата в колата. Просто се случи. И двамата си обещахме всичко това да си остане между нас. Просто няма на кого да споделим. С него сме по цял ден, той е и мой най-добър приятел. Незнам как се случи, с него си споделям повече от всеки друг. Той е всичко и майка и брат - той е всичко. Мислех, че всичко ще свърши така и няма да можем да се погледнем. Но ето, постоянно сме аз, той и моят приятел. Всеки път, когато останем с него на саме започваме да интимничим. Но въпреки всичко, когато се скарам с моя приятел и се разплача той идва, успокоява ме, прегръщаме и ми казва как да се оправя с него. Мисля, че откакто стана това между нас, той много ми вярвя и държи на мене. Много повече ме защитава и ме подкрепя във всичко и е дискретен за всичко, което съм го помолила. Не изпитваме нищо един към друг. В това съм сигурна. Алкохола и обстановката си казаха думата. Много държа на него и найстина го обичам.

Исках да споделя това с читателите на сайта, защото няма на кого да се доверя.

Коментари

1.   Малко си объркана май... Ето какво: Ако обичаш приятеля си, не искаш да се разделиш с него и си напълно уверена че това с вашия общ приятел е просто грешка, забежка без значение, тогава продължавай напред с приятеля си и не повтаряй тази "грешка", недей и да му казваш.... това което не знае не може да го нарани. Ако обаче има тръпка между теб и другия, нещата са по-сложни. В такъв случай - говори с него, разбери какво изпитва той към теб, увери се и в своите собствени чувства, и - в случай че решите да сте заедно - кажете на приятеля ти за чувствата си. Ти ще прецениш дали да му кажеш че вече сте били заедно, но според мен - недей. Има, естествено вероятност от два стола да останеш на земята, но най-добре си изясни положението, защото истината винаги я откриват.....

4.   Просто се моли всеки ден тази твоя грешка да не ти коства любовта...за съжаление сме хора и грешим...Трябва да се борим и да сме силни и да не се поддаваме на изкушенията, а това е трудно...но по-страшни са само последиците от грешките ни...Би могло да се случи на всеки.

5.   А защо не опиташ да кажеш на приятеля си за тази грешка? Така ще разбереш дали имаш бъдеще с него или не! Много е трудно това положение, в което се намираш. Намери начин да си излезеш от ситуацията! В много случаи най-успешните връзки се създават именно от най-добрите приятели!

6.   Тоя ваш "най -добър" приятел май е само твой приятел. Ако беше приятел и на гаджето ти нямаше да го предаде никога. А на теб дава съвети и ти помага да се оправите с гаджето си, защото неиска след като скъсаш с твоя да започеш връзка с него, защото е разбрал, че си лесна, а и него го устройва ситуацията само секс и интимности.

Щом ти се струва, че не се е случило кой знае какво, кажи на приятеля си и виж как ще реагира и чуй с кой точно епитет ще те нарече!

7.   Не се безпокой. Това се нарича "да бъдеш жена".
Грубо, но факт...

8.   Този нито е твой, нито на гаджето ти приятел. Така му е удобно, заздравил е връзката ви, така да се каже, ако кажеш на приятеля си сто но сто ще ви зареже и двамата, а този твой най-добър приятел също ще те зареже, защото знае, че си к...це.

9.   Номер 7, а какво е да наречеш "да бъдеш мъж "? Грубо, но факт !

10.   Кофти, но аз така погубих една своя стара връзка. Сега вече не съжалявам, осъзнах, че е станало така не защото е негов приятел, а ЗАЩОТО Е МЪЖ И НЕ Е МОЯ МЪЖ. Така че, вашата връзка според мен е изчерпана след като си лягаш друг... Мисля, че ако наистина толково истински обичаш сегашното си гадже, НО НЕ КАТО БРАТ, А КАТО МЪЖ, никога не би го направила.... Нито пък която и да е жена...

Просто когато истински обичаме, не можем да правим секс с друг :) Тук, естесвено, мъжете може да не са съгласни.... :) Така че, бягай и от двамата и почвай от начало. Успех ти желая!