Възможно ли е да има такова приятелство?
Здравейте искам да споделя с вас една малка история, и ако може дайте съвет. Имам дългогодишна връзка със жена. Нещата между нас не се получават напоследък, и както се случва единият започва да подрежда пъзела. Стигна се до там, че разбрах, че тя излиза с друг, за което мен не ме иформира и обеснението е, че са само приятели.

Питам се аз, как може да има такова приятелство да ходят на кино плаж, бар, и тн......Благодаря ви предварително за отделеното ви време за мен.

Коментари

1.   Не знам какъв е случая с твоята приятелка, най-вероятно не е само приятелство. Като имате дългогодишна връзка, не си ли я опознал достатъчно за да знаеш дали те лъже?
А такова приятелство има много рядко, но има

2.   Аз съм на 21 години и от както се помня се познавам с Ваня. Родителите ни са колеги от университета и се познават от доста дълги годни. Ние с Ванчето сме от различни градове и не сме израстнали заедно. Сега и двамата учим в един град и редовно си излизаме за по биричка, кефенце,някоя вечеря но никога не сме си "посягали". Тя има сериозен приятел който знае за мене даже сме пили заедно и той няма нищо напротив да излизам с неговата приятелка.

Според мене е възможно да има тако чисто платоническо приятелство но е много рядко.

3.   Не смятам,че такова приятелство изобщо съществува.Малко е странно от гледната точка,защото звучи малко банално.Казваш,че сте имали далгодишна връзка,но в тази връзка жената ли е главното действащо лице в тази абсурдна ситуация,тя показвала ти изобщо какви са нейните чуства от гледна точка на нея самата...

4.   Никога не се знае, дали е чисто приятелство или нещо повече може да ти каже само тя, но все пак се замисли, щом имате дългогодишна връзка, което впрочем не е гаранция за нищо, възможно ли е досега да не ти е споменала за този приятел?

5.   На фона на неразбирателството във връзката ви, това НЕ ми изглежда да е ''само'' приятелство.
А ако е такова, защо ти, като неин партньор, не си канен заедно с тях?

Провери...Ти знаеш как. Начини има....

6.   Според това което прочетох мога да кажа, че съм в положението на твоята приятелка. Имам 3 годишна връзка с моя приятел. Той във всяко отношение е просто върха и много ме обича, НО напоследък не може да ме задоволи сексуално така както аз искам и започнах да получавам каквото искам от един колега към който се привързах много и вече съм много объркана. Но немога да се измъчвам така. Ако ти и показваш, че я обичаш и всичко е наред както при нас не сме се карали нито веднъж колкото и невероятно да звучи за 3 години според мен тя ти изневерява с него или заради сексуална незадоволеност. Разбира се, че има и такива приятелства но тогава няма да има против винаги да сте заедно тримата. А и по погледа си личи страшно много.

7.   Благодаря за коментарите, относно каненето да сме заедно тримата не става,защо тя не желае и отговора и е че не желае да ме запознава с него. Ок затова и смятам да прикл. агонията мерси на всички.

8.   Може да има.