50:50?
Здравейте, аз съм карък в женски род. Реших да изневеря за пръв и последен път. Какъв е шансът да ме хванат в голям град? (въпросът ми е сериозен, независимо че изглежда за категория "смешни"!)

Коментари

1.   Ти какво би направила ако приятелят/мъжът ти ти изневери "за пръв и последен път". Ти би ли простила. Съмнявам се. Той щеше да бъде простак, идиот, женкар, помияр. Дано те хване. Пък ако заслужаваш наистина, той ще ти прости.
И вероятноста да бъдеш хваната не зависи толкова от размера на града, колкото от това колко ще се хвалите с постъпката си.

Ale

2.   Голям е шанса..

3.   Ако наистина си си втълпила, че си карък - ще те хванат ! Опитай, но първо помисли, дали изобщо си струва авантюрата !

4.   Голям. Неслучайно има приказка, че СВЕТЪТ е малък. Ако не искаш никога да бъдеш хванат, не опитвай.
И няма такова нещо като пръв и последен път.

5.   Ако е веднъж няма шанс или поне е страшно малък, но ако искаш по-често трябва да стане вече планирано и то добре, а не просто ей така. Тук оказва влияние и това дали е с един и същи човек. Но да ти кажа от опит знам, че има ли веднъж ще последва и втори и ако не се овладееш ще има и други докато не се омотаеш в една страшно сложна мрежа. А щом се притесняваш да не се разбере значи ти пука и няма да е приятно измъкването после. Все пак ти си различен човек и ако се задоволиш само с веднъж не виждам лошо.

6.   Вероятността да те хванат е почти нулева.

7.   Aз сyм в сyщото положение и му казах да не казва на никого -досега няма провлеми-ако сте дискретни няма да ви хванат

8.   Ами остана ти жокера обади се на приятел .50:50 -използван, помощ от публиката -използван.

9.   Само едно ще те попитам - чувстваш ли се като курва? Ако все още не си се почувствала го направи, иначе отиди на лекар.

10.   Ей ама големи сте моралисти бе!!! не си курва -по-полека с крайните изказвания-да не ви го кажат и на вас-безгрешни хора няма

11.   Никакъв ако не се издъниш

12.   Издънките стават много лесно. Мисли за после и тогава "скачай".

13.   Лелее уби ме с този въпрос:)) не за друго но и аз съм си го задавала...вече година и нещо продължавам да си го задавам, но за мое щастие не съм се издънила. А по повод на обидите които прочетох, ще кажа че този който няма брак повече от пет-седем години, не би могъл да знае ...и да дава определения и грозни епитети. Кофти е това че ако не е било само веднъж човек става все по непредпазлив...желая ти всичко да е ОК

14.   Мерси номер 13, а и на всички останали. Не се обиждам от коментарите, защото за 15 г. брак не съм си позволявала никакви забежки. Те и да ме хванат, няма да повярват. Въпросът ми беше какъв е шанса да ме хванат? Аз и затова отлагам срещата вече 8 месеца, въпреки че съм убедена, че ако не се срещна, просто няма да ми мине.

15.   Аз съм №13 искам да те поитам, ако толкова много го желаеш, как е възможно да отлагаш 8м? Когато аз срещнах любовника си (ужасно звучи) нещата се развиха в рамките на седмица. След това чак дойдоха мислите "ами ако ме хванат".

16.   От авторката: не сме от един и същи град. Имаме отговорности, задължения и т.н. караме на тел. секс и пишем дълги и сърцераздирателни писма.

17.   Отлагате, защото сте отговорни или той усеща, че ти си отговорна. Не иска да те въвлича в рискове. Но има и нещо друго за него- получава си секс в семейството и емоцията от писане може да му едостатъчна. На колко години е той? Възможно ли е да е от "електронните" ухажори по сайтовете и да има цял рояк жени, с които си пише.

18.   Поредният безплатен секс-телефон. Внимавай, защото клиентът може да иска да запази анонимност.

19.   До 17 номер - със сигурност писането не му е достатъчно. А дали е от електронните ухажори - може би да, но в крайна сметка аз не го искам за цял живот.

20.   От №17
Щом не му е достатъчно само писането е достатъчно решен да си изживее емоцията. Щом и ти не искаш радикална промяна- ок. Просто спазвай правилото за безопасен секс. Помисли над двата ваиранта:

Въздържа се от секс, защото се опасява да не правиш сцени при раздяла, да звъниш на жена му или още по-неприятно - да се увлечеш. Ако е опитен мъж, който си има перманентни авантюри не можеш да си сигурна в него както относно болести, така и относно болка, че си поредната. На колко години е той все пак?

21.   До 17-и номер до авторката. На 42.

22.   Възрастта показва и опит, и сили. Но щом питаш значи не си убедена заслужава ли си риска. Причината за твоето колебание не е само разкриването ви, по-скоро можеш ли да разчиташ на него не за дискретност, а като личност. Доколко еискрен с теб. Времето ще ти покаже решението.

23.   Никакъв. Щом го искаш просто го направи и не го мисли толкова

24.   Aко изневери6 веднаж ВИНАГИ 6ТЕ ИМА И ВТОРИ ПЪТ !