Как да го открия?
На 18 години съм, преди 5 години се запознах с един мъж, беше с около 10 години по голям от мен, влюбих се в него, имахме това онова, но за много кратко време. След 2 години, когато бях на 15 отново срещнах този човек, той беше много страстен, но отново не му позволих да бъде с мен, не се чувствах готова, да правя секс, така и не се видяхме повече, но той си остава най - страстният мъж за мен. Искам да го открия, жадувам да усетя това, което пропуснах, надявах се съдбата отново да ни срещне, но това така и не се случва, от един град сме, но така и не се засичаме никаде, незнам как да се свържа с него. От както съм се запознала с този човек не мога да спра да мисля за него, особено напоследак, сънувам го всяка нощ, копнея за него, търся го в различни сайтове, но така и не го намирам. :(

Коментари

1.   Здравей! Аз имам почти същата история като твойта. Аз съм на 20 и преди 4 години се запознах с едно момче. Той беше прекрасен на моите години и имаше най-красивите очи. Но тъй, като той не беше от моя град не исках да се влюбвам, знаех че ще си тръгне и никога повече няма да го видя. Мислех си че следващия път когато го видя ще е на другия свят, но знаех, че никога няма да забравя човека с най-прекрасните очи. Срещнах го миналата година отново и в първия момент не можех да се сетя от каде го познавам, но той за разлика от мен ме позна веднага. Поговорихме си малко и се разделихме. Но от този момент той не ми излезна от ума. Когато го срещнах отново имах чувството че слънце изгря пред мен. Все пак той е човека, който мислех че ще срещна на другия свят. От този момент осъзнах, че го има и с усилие и вяра ще го открия. Поставих си за цел да го открия. И аз започнах едно безумно издирване по най-разни сайтове. Влизах в MIRC и тъй като неговия град нямаше канал влизах в канали на градове съседни на неговия град. Но там не срещах никой от неговия град, а и никой не го познаваше и най-лошото беше, че бях забравила как се казва. Понякога и аз самата си се смеех, че търся човек, който незнам как се казва. Бях се насочила към едно име, което се оказа грешно но все пак трябваше "да се хвана за нещо". В един сайт намерих негов двойник. Разбира се познах по очите, че не е човека когото търся. Но все пак си свалих снимката му. И така след дълго разпитване в MIRC се срещнах с човек от неговия град и тъй като той е от малък град бях сигурна че ще го познава. И го питам за еди кой си и той вика "не познавам такъв". Аз си знаех, че името към което се бях насочила е грешно. Тогава му изпратих снимката и му обясних, че съм забравила как се казва. Той веднага го позна и ми каза името му, но за жалост намаше телефонния му номер. След това продължих да разпитвам за него и попаднах на един негов братовчед той ми каза номера му. Звъннах му!!! Все още не сме се срещнали и незнам какво ще стане, но съм щастлива от мисълта, че го открих! Надявам се да спечеля сърцето му, искам да бъда с този човек. Поне ще знам че съм направила всичко, което е зависело от мен.
И така мила НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА. Вие поне сте от един град. Направи си списък с възможните места кадето може да го срещнеш. Дори вземи телефонния указател или каквото и да ти хрумне. Опитай всичко. Все някак ще се получи. Ти си общувала с него, спомни си всичко какво обича да прави, къде обича да ходи, какво обича да си хапва. Всичко е от значение. Пожелавам ти успех. Не се отказвай, ще успееш, аз го постигнах. И като го намериш пиши и разказвай. Ще се радвам за теб. Надявам се да съм ти била полезна!

3.   1.ЗДРАВЕЙ! ХОДИ ПО ЧЕСТО, АКО МОЖЕШ, РАЗБИРА СЕ, НА МЕСТАТА, НА КОЙТО СТЕ СЕ СРЕЩАЛИ И НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ. МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ И НЕЩО ДРУГО - МОЖЕ ДА ТИ СЕ СТОРИ МАЛКО ОТКАЧЕНО, НО СПОРЕД МЕН СЪНИЩАТА ТИ МОГАТ МНОГО ДА ТИ ПОМОГНАТ. ОПИТАЙ СЕ ДА ЗАПОМНИШ НА КАКВИ МЕСТА СИ ГО СЪНУВАЛА И НА ДРУГИЯ ДЕН АКО МОЖЕШ ОТИДИ НА ТОВА МЯСТО, ТОЙ МОЖЕ ДА Е ТАМ, НО МОЖЕ И ДА НЕ Е. НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ И НЕ ПРЕСТАВАЙ ДА ВЯРВАШ, ЧЕ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕТЕ ОТНОВО. ЛИЧНО НА МЕН СЪНИЩАТА МНОГО МИ ПОМАГАТ И ТО ПОСТОЯННО И МОЛЯТЕ НЕ МЕ МИСЛИ ЗА ЛУДА. УСПЕХ!!!И АКО ИСКАШ ПИШИ.

4.   Авторката: вървях из града и си мислех, че трябва да се оглеждам за него, иначе няма как да го видя и така се случи, аз наистина го видях - тои беше с кола, спря, аз не вярвах на очите си, не мислех, че наистина ще се случи, но то стана - качих се в колата - привличането беше просто и така накрая се случи онова, за което далго време бях копняла, но за съжаление, нещата са по сложни - той има сериозна връзка, аз сащо. Той иска да се виждаме от време на време (като любовници), но не искам да играя такава роля в живота му, нито да разбия връзката си. Така че, прекратих отношенията си с този мъж.

5.   Радвам се за теб!!!

6.   мила аз сам по сьштия начин издирвам един човек и немога да го открия, напьлно те разбирам някакви данни имаш ли му
ако искаш ми пиши на пощата
*****

Mодератор - не публикуваме контактни данни

8.   едно момче непрекъснато да ме гледа без спиране, тоест и аз от време на време го гледах, сякаш се правя на малко недостъпна или по скоро се правя, че гледам за друго, ама към него е. Разбира се, че и той ме гледаше нежно, сякаш неговите очи са влюбени в моите очи. А и е толкова сладък и толкова хубавиии очиии има, че направооо полудявамм. Втория път се срещнахме пред ндк-то, ти знаеш, ала той като е взел пицата, застанал е малко по натам за да ме гледааа. Искам да го търся където и да е :(

9.   Ако му знаеш името пробвай в фейсбук! Също попитай някой общ познат ако имате такъв дали знае как да се свържеш с него! А най накрая пробвай телефонни услуги! Успех и смело

10.   Не ме намираш, защото не искам да ме намериш.

11.   супер