Страхувам се и всичко започва да ми писва
С него съм от 4 години, но незная да ли това е човека. Аз съм на 24 години, и вече не издържам. Много съм объркана,ще се радвам ако ме посъветвате нещо.

Живеем заедно от 3 години, аз ходя на работа, върша си домакинските задължения (не ми тежи) плащам по голямата част от разходите и все аз съм виновна.

Той също работи искарва добри пари, но те все му трябват за нещо друго. Никога няма за мен, когато искам да ми купи нещо-сега не е момента, има по важни нища сега,....!

Страхувам се всичко започва да ми писва в даден момент и не зная докога ще издържа. Иска да се омъжа за него, а не зная дали съм готова. Как ще живея живота си с такъв човек, който винаги ме пренебрегва.

Страхувам се от самотата, ако се разделим. Много, много съм объркана, помогнете ми МОЛЯ ВИ! Каже те ми нещо......

Коментари

1.   В живота често се случва така-да се чустваш пренебрегната от човека на когото държиш и живееш с него. Но както знаеш в живота няма идеални неща. Мнозина от нас са попадали в същата ситуация. Не се затваряй в себе си, а сподели напр на някоя близка приятелка за да може да чуеш и друго мнение по въпроса.

Ще ти предложа нещо,помоли приятеля си да ти отдели някакво време и да поговорите за станалото. Попитай го изобщо как вижда вашето бъдеще от тук нататак. Както виждам от написаното тук ти си човекът който се раздава на вашата връзка максимално за разлика от него.

2.   Здравей! Обикновенно вървят браковете, в които мъжът е или по-влюбеният или е влюбеният, а жената просто приема добронамерено вниманието и грижите от него.
Във връзката, която имаш ако стигнеш до децата и брака само ще ти се разгони фамилията, сега ти е зле тогава ще виеш от болка. Съжалявам щеше да е съвсем различно ако и той се грижеше за теб, купуваше ти подаръци, питаше от какво имаш нужда. Ако направиш компромис ще стане още по-зле.
Самотата е гадно нещо, но в случая е по-малкото зло от неудачен брак. А и самотата ще е временна докато се откъснеш от тази любов, после ще почнеш да излизаш да се виждаш с хора и най-вероятно ще срещнеш и други хора, може би по-загрижени и влюбени в теб.

3.   ОСТАВИ ТОЗИ, ЧОВЕК И ТЪРСИ ИСТИНСКОТО СИ ЩАСТИЕ. СКОРО ЩЕ ГО НАМЕРИШ. ЩОМ НЕ Е ТВОЯ ЧОВЕК, НИШО НЯМА СМИСАЛ. И ДА СЕ ОЖЕНИТЕ, КАКВО РАЗВОД ЛИ ЩЕ ПРАВИШ. ИЗЛИЗАЙ, ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ, МЛАДА СИ. ТВОЯ ЧОВЕК ЩЕ СЕ ПОЧВИ СКОРО, НО НЕ Е ТОЗИ С КОЙТО СИ СЕГА. ЛЮБОВ ПО НАВИК НЕ ТИ ТРЯВВА. ТИ СИ МНОГО ЧУВСТВИТЕЛНА И ТОВА ОЩЕ ПОВЕЕ ТЕ ДОВЪРШВА. СПОКОЙНО МИЛИЧКА,ИМА ХОРА КОИТО ЩЕ ТИ ПОДАДАТ РЪКА И ВСИЧКО ЩЕ СЕ ОПРАВИ ДО НЯКОЛКО МЕСЕЦА.

4.   Раздели се с този човек. Казвам ти го от личен опит. При мен ситуацията е същата, само дето годините ми са доста повече от твоите. И аз все имах колебания, но успях да видя реално нещата едва когато забременях. Сега ще те боли, но имаш много време да намериш човека за теб.

когато той се появи, няма да имаш никакви колебания и ще се чувстваш добре.

5.   Щом те пренебрегва от сега ,то едва ли ще се промени в бъдеще.Лесно е така отстрани да се дават съвети ,но щом не си сигурна в човека до себе си просто помисли преди да направиш такава важна крачка брак,а когато дойдат и децата е още по трудно и връщане назад няма .

6.   Здравеи!Моето мнение е,че трябва да си намериш друга половинка .Аз вече 10 години живея така , както описваш.Не е приятно , а пък си и достатъчно млада... Явно това не е твоя човек...

7.   Благодаря Ви!

8.   Бягай надалеч и колкото се може по бързо от този човек миличка и даже без да се обръщаш и съжаляваш,докато е време(както са ти писали всички тук).............Тази история е същата като моята,само дето аз направих преди време грешката да се омъжа за него............Търпях,търпях, заради детето,но един ден ми писна,разби ми нервите,младостта,живота..............всичко.........(накрая се разведох)........Това са хора егоисти,никога не ще се променят,горко на тези,като нас, дето са ги срещнали..................Успех................

9.   ОЩЕ СИ МЛАДА ТАКА ЧЕ МИСЛЯ НЯМА ДА СИ ЗАДЪЛГО САМА.ЛИПСВА ТИ ВНИМАНИЕ,НЕЖНОСТ И НЯКОЙ ДА ТЕ ПОГЛЕЗИ-ТА ТИ СИ ЖЕНА ВСЕ ПАК.ИМА И ДРУГИ СВЕСТНИ МЪЖЕНА ТОЯ СВЯТ.

10.   Ти сама даваш отговор на вапросите си- как ще живееш с такав човек. Да не мислиш че тои ще се промени, наптотив, ще става още по зле и не се страхувай от самотата, защото понякога тя може да баде по добрият вариант