Какво ще направите, ако разберете, че годеника ви е спал с братовчедка ви и тя е бременна?
Здравейте, въпросът ми е предимно към дамите. Какво бихте направили ако вашата голяма любов е забременил ваша братовчедка, докато вие с него сте били заедно? Ако е било на пияна глава? Ще и простите ли някога? Дали такава връзка ще има бъдеще след едно такова събитие? Има ли шанс за връзаката? Ако няма шанс за връзката поне има ли шанс да си останете приятели с този?

Толкова съм объркана и не знам какво да правя. Не знам как е редно да постъпя. Знам, че вината никога не е от едната страна, но... много ми е болно, но вие едва ли бихте ме разбрали. Цяла нощ рева и се чудя како да направя, как да постъпя.

Коментари

1.   След такава случка следва абсолютен и категоричен шут отзад! Какви приятели, какви 5 лева? За какво ти е човек, който изобщо не държи на теб по никакъв начин, да не говорим за любов! Това с алкохола са си чисти оправдания.

2.   Знам, че е гадно, но по-добре, че се е случило сега, а не след като си се омъжила за него и имаш 1 - 2 деца. Приеми го така - явно този човек не е за теб, и това, което се е случило е за добро - за да те предпази от по-сериозна стъпка с този човек!
Спокойно, ще срещнеш човека за теб - и ще видиш, че е било за добро. Не плачи, миличка.

3.   Не съм жена, но мога да ти кажа, че няма шанс, нито да простиш на нея нито да запазиш някакви отновения с него. Дори и да си все още влюбена съвсем скоро ще го мразиш. В твоя случай съвсем основателно!

4.   По-добре сега плачи, че сълзите проляти в брака са още по-горчиви. Наскоро се разведох. Обичах жена си, но тя ме съсипа. Хвана си любовник и месеци наред ме е мамила. Поиска ми развод, но не си казваше защо. Е, аз подозирах и накрая я хванах. След 10 години заедно се разведохме, но остана болка, сълзи, горчилка. Имаме дете, но на нея не и пука. Та в този смисъл не жали за такъв човек, защото филма, в който аз играх до скоро е наистина ужасен. Ще ти мине. Направи си изводите от тук насетне и най-вече, че такива безотговорни хора не заслужават любовта, която сме им давали.

5.   Най-добърият съветник е житейският опит, който ти на този етап не притежаваш. От моя опит - багажа и шута. Нито сте обвързани, нито имате деца! С моята съпруга - такава любов, такова доверие, щастие... е, изкара 12 г. и ми налупи рогата (с абсолютен олигофрен) и като питах защо бе аджеба? Какво мислите отговори? Не знаела! Не знаела? !? Ами децата? Ами аз? ! Не знаела моля ти се!
Както и да е... даже продължи месеци след това... наложи се да стигнем до развод... и още на следващият ден започна да пита кога може да се върне? !
Сама си прави изводите! Успех!

6.   Трябва да си много наивна ако не го зарежеш на секундата! Я се стегни!!! Бягай надалече от този!

7.   Ще им пожелая дълъг и щастлив брак.

8.   Ще седна, ще се нарева, после ще си взема един душ, ще се наконтя, ще се усмихна и ще ги повикам и двамата. На нея ще и дам пръстена и годеника, а на него ще му пожелая успех в живота.
Знам, че те боли, но да попаднеш на такъв си е чиста проява на лош успех. Лош успех, но ако му простиш е чиста глупост. Нито сте минали под венчилото, нито имате дете. Мисли за себе си и изхвърли боклука :)

9.   Бъди благодарна, че очите ти се отварят навреме. Представи си как би с епочувствала, ако се омъжиш и след години с деца на ръце научиш истината....

10.   :)
Ами ще направя така, че да не ми е вече годеник...