Как да разбера дали ми изневерява?
С приятеля ми сме заедно от една година. Наскоро започна да се вижда с една негова приятелка, която също е обвързана. Аз съм на 21 години и съм студентка в друг град. Преди ден беше с нея в неговия апартамент уж да се видят, но когато му звънях през това време изведнъж ставаше много приказлив по телефона, а не е такъв по принцип.. същата вечер гледаха филм у тях до към 2 посред нощ.. Помогнете ми моля.. Как да разбера дали си измислям или наистина ми изневерява..

Коментари

1.   Щом е станал приказлив това е признак че има нещо! Аз когато се видя с едно приятелче - или любовник ако мога така да кажа и се поцелуваме то само това за сега, веднага набирам мъжа ми по телефона и почвам да приказвам така си избивам гузната мисъл. Сега обаче какво са правили никой не може да каже, а и ти не бива да си изморяваш мисълта!

2.   Ти наистина ли вярваш, че са гледали само филм в неговия апартамент? ! Леле, колко си наивна само!!! ...

Александра, 16

3.   Сложи му джипиес на оная работа.

4.   Щом си стигнала да си задаваш такива въпроси няма какво да разбираш - вече знаеш! По-интересно е какво можеш да направиш. Всичко зависи от тебе. Имаш 2 варианта:
1. Ако не можеш да приемеш изневярата - багажа, шута в гъза и да заминава.
2. Ако мислиш, че можеш да приемеш по някакъв начин - даваш още един последен шанс. Има грешка, има и прошка. Но не безкрай.
Това е.

5.   Тва дали е приказлив или не е, дали ти прави подарък или не, само по себе си не е гаранция за нищо. Понякога и аз съм в по-добро настроение и пращам разни СМСи на гаджето ми, без да съм гузен, но го правя от време на време.
Но да гледат двамата филм посред нощ.... ммм не знам тук вече.

6.   Мда... "гледали са филм" само.

Задай му въпроса директно и по реакцията му ще разбереш.

7.   6, и как точно ще разбере по реакцията му? Хора - различни, реакции - различни.

8.   Гледа ли са филм, а? Ти от луната ли падаш? Правили са СЕКС! Щом ти изневерява не държи на теб! А ти ако имаш малко самоуважение го разкарай. ;)

9.   нямам много голям опит в това отношение, но мисля, че вече няма такива срещи как да кажа приятелски срещи между мъж и жена. винаги единият има задни мисли особено ако са някъде насаме и то за дълго време. а това, че и двамата са обвързани с други, вече не е пречка за никой. не искам да сам лоша и да ти пускам мухи така да кажа, но наистина има нещо гнило....

10.   Възможно е просто да е влюбен? И това не е малко. Стар номер е изневеряващите след среща или разговор с третата страна, да се обадят на половинките си, сякаш наистина да си избият гузните мисли. Правилно ти е написал № 1.
Но виж, щом си студентка далеч от него, какво очакваш? И си само на 21? За този човек ли искаш да се омъжиш? Не може мъж да стои без секс вечно. Той едва ли живее в манастир, сигурно се вижда с приятели, с други хора, млад е. Знам, че боли, но по-добре се отскубни от тази връзка и се огледай за някой друг. Сега ти е времето да живееш. И дори да ти е верен засега, това няма да продължи дълго, щом сте далече един от друг. Както може би и при теб, колкото и влюбена да се чувстваш сега. такава връзка няма особено бъдеще - прекалено млади, прекалено разделени, не, не става, запомни го.

11.   Чудя се, а какъв точно филм са гледали? Например, от онези, които започват с ПОР и завършват на НО??

12.   е кво има да се 4удиш то е ясно изневерява ти много ясно