Беше ми годенца, сега спим в едно легло, но тя си има друг
3 години и няколко месеца ходех с годеницата си, изкарвахме си приятно, тя ме обичаше, правеше всичко за мен и аз си отдадох живота и здравето, работех , не се лекувах, ял съм по 1 пастет и хляб на 3 дена за да мога всичко да и дам,дрехи,телефона още го изплащам, обувки, пари... Пусках я на всякъде и и позволявах всичко, и тя не ме предаваше.

Но стана студентка и отиде в Пловдив, рева ми, кара ме да ида с нея, и аз отидох, зарязах си хубавата работа, семейството, приятелите, всичко, и преди ги пренебрегвах заради нея, къв съм тъпир. И отидох аз, намерих си работа в 1 склад и всичко си беше наред но се запозна с нови приятелки и хора и се запозна с едно момче, аз почнах да ревнувам и видях 1 смс нищо особено но все пак тя ми обясни че е само пр и няма страшно и аз и вярвах и не я спрях и така я хванах че си пише с него и после ми призна че е спала с него

Аз и казах да избира и тя избра него. Казах й че и прощавам ако си е решила. Сега живея с нея под наем. Готви ми и ме гледа. Спим на голямо легло, но като знам, че е с друг ме боли.

Един приятел нямам, няма къде да излеза, кво да правя, компютър нямам, пари нямам и имам пробеми с краката, от 3 месеца съм в Пловдив, прибирам се като куче , а тя си ходи и си прави квот си иска, после се прибира и ляга до мене...

Как да се оправя и да продължа напред, приятели да си намеря, момиче да си хвана? То и дори да си хвана сигурно няма да съм мил като преди, а сигурно ще съм по гаден и недоверчив... Забравил съм да заговарям момичета, както и хора не съм толкова приказлив.
Как да се оправя и да почна на чисто?

Коментари

1.   Връщай се в родното си място. Всяка секунда прекарана до тоя боклук те прави по-малко мъж. Бягай още утре. Даже още сега! Зарязвай миризливата работа и си събирай парцалите. Минал съм по тоя път, но съдбата ме възнагради за страданията ми и имам до себе си прекрасна жена. Ще се възстановиш, ще свикнеш да закачаш нови жени, но ще мине време. Колкото повече стоиш при тази, толкова по-смазан ще си после - казвам ти го от опит! И да знаеш - времето НАИСТИНА лекува всичко!

2.   Аз се чудя къде ти е достойнството и защо седиш още там? ! Надяваш се някоя вечер тя да легне размислила до теб ли? Събирай си нещата и се връщай от където си дошъл. Те да се оправя както намери за добре..

3.   Абе ти луд ли си, кво правиш все още при тая мастия? Направила те е на боклук, а ти живееш с нея.

ОМИТАЙ СЕ !

4.   напълно съм съгласен с номер 1.... послушай го и час по скоро се разкарай от там от мизерната работа и от града!!!

5.   Още сега си събери нещата и веднага се махай!!!

6.   Приятел в много кофти ситуация си попаднал. Според мен ще е по-добре за теб да се разделиш с това момиче. От опит знам, че една жена изневери ли ти и и простиш тя пак ще го направи. Въпросът става не дали, а кога. Ревът, обещават ама изхода е един - пак се издънват. Няма какво да се надяваш, знам, че боли, обаче това е жестоката действителност. Остави я и си намери друго момиче.
Успех!

7.   Да пази Господ от такива използвачки-ку*ви!

Съжалявам, брато. Наистина, послушай и направи това, което те посъветва №1!

Успех в новия живот!

8.   Човече, ти си на прага да направиш някоя глупост. Загубил си не само любовта /майната и/, носи загубил САМОУВАЖЕНИЕТО си.

БЯГАЙ БЪРЗО И НЕ СЕ ОБРЪЩАЙ НАЗАД!

9.   ЕДИН КАМЪК ТЕЖИ НАЙ-СИЛНО НА МЯСТОТО СИ - българска пословица.
Твоето място не е при тази. Не е в този град. Тези, които щени подкрепят и простят в труден момент не са любимите ни, нито родителите ни дори, това са нашите приятели! Не предевай тях, щом вече си предал себе си, каквото и да си направил и както и да си се унижил в собствените си очи, приятелите ще ти простят, ще те подкрепят и ще ти помогнат да се превърнеш отново в човек, а не в куче!

10.   Бягай човече, няма к'во да седиш там и да агонизираш.
Мъж си - изпсувай два пъти и приеми загубата с гордост, не се свивай в ъгъла да плачеш. Върни се там където са ти приятелите. Ежедневието ти с тях ще ти даде нови неща, за които да мислиш, скоро ще се появи и нова мацка.
А тази да си гледа работата, бъди сигурен, че Господ ще намери начин да й покаже какво ти е причинила.

11.   ех, нищо не заслужава тва момиче, но в живота всичко се връща!!! оставяй я, не контактувай с нея пповече, върни се, ще си намериш работа и се лекувай, кво плащаш квартира и тя да си прави кефа, ку**а!!!
желая ти много смелост, лека полека ще си стъпиш на краката! успех ти желая от сърце

13.   Аз лесно ще си ида, ама няма работа там, пък и нямам пари в момента, а и тамън започнах да се вписвам във фирмата...
А тя ся е с него на балкан и ми вика да не и развалям кефа.

14.   приятелката те унижава, но ти унижаваш себе си два пъти повече с присъствието си при нея,
такива като теб точно това заслужават - по писанията се
вижда, че си безгласна буква,
не се учудвай че е избрала друг,
никой не иска да бъде с човек без гордост и достойнство

15.   Първо и най-важно махни се от квартирата ви. Прекратете всякакви отношения. Не е необходимо да се връщаш в родното ти място, но ако много си го закъсал-прибери се. Пък и може би, ще ти бъде по-лесно сред позната и приятелска обстановка да се съвземеш. Споко, нуждаеш се само от малко време.

16.   Ами изгони я бе човек. натрупай и нещата пред вратата и като се прибере няма нужда и да влиза, да си взима торбите и да изчезва. Ама и ти си за бой. Била на планина, да не си и развалял кефа? Това ми заприличва на измислена история. Няма кой да търпи подобно нещо