Как бихте тълкували ситуацията.
Ситуацията е следната от 11г. живея в чужбина, и от почти 20 г. съм женен.
Преди време се случи следното жената с която живея се свърза чрез фейса с нейно бивше гадже, което също е извън Бг и съвсем случайно видях разговор по чат-а и меко казано останах потресен. В случая тя му се обясняваше и търсеща тема за разговор, а той отговаря по консервативно с да и не. На нова година пак тя е поела инициативата да му пише. Говорих с нея по темата, и тя ми каза че не била проявила никакъв умисъл, НО на тая жена може ли да се вярва вече?
За сега се дистанцирах от нея, не знам дали постъпвам правилно или не, но в момента когато тя се опитва по някакъв начин да ми покаже колко ме "обича" лъсва пред мен писаното от нея в чат-а
Вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   Авторе, аз си ако си чатя с 20 момчета и мъже на теми като времето, политика, икономика, живота като цяло, какво?
Стига се вкарвай във филми. Приеми, че жена ти има право да комуницира с хората и се стегни.

2.   Аз съм жена, но не бих била лоялна към жена с такова държание. Едно е да си чатиш просто с някой, съвсем друго е този "някой" да ти е бивш. Според мен жената си търси забавление и се чувства по-ухажвана и желана, но защо не търси тези неща вкъщи от съпруга си? Авторе, може би трябва да промениш държанието си, може би нещо й липсва на жена ти, поговорете и разбери какво е то. Ако пък мислиш, че й даваш нужното внимание, то тогава това е проблем. Една жена обикновено "посяга" към изневяра когато нещо й липсва. Най-често липса на внимание от страна на партньора, липса на секс, липса на загриженост. Това с чатенето може да се превърне в сериозна емоционална изневяра, която при жените е по-страшна и от физическата. Не позволявай липсата на внимание да накара жена ти да отиде при друг. Най-сигурният вариант да "пресечеш" тези нейни действия е да започнеш да се държиш така, че тя да усети колко желана и красива е, колко я обичаш и колко голяма нужда от нея имаш. Ако и тогава видиш, че продължава, по-добре я остави. Питаш може ли да се има доверие на такава жена? Мисля, че НЕ може, но може да й дадеш шанс.

3.   Да, №1, но зависи какъв е чата. Съмнявам се авторът да е останал потресен от обсъждане на времето или политика.

4.   Времето ще покаже какви са и били намеренията.

5.   Сакън! А на вас може ли да ви се вярва, като гледате порно, зяпате мадами по улиците и чатите с мацки у фейса?

6.   Автора: За мен въпросът е принципен, аз никога не съм я следял, дебнел и спирал да излиза с приятелки когато сме се прибирали в България, не мисля, че съм някакъв олигофрен или комлексар да и се налагам и да и казвам какво трябва да прави, мислех, че сме достатъчно пораснали, (никога през живота ми не съм и посягал, камо ли да я ударя)и може би тук съм грешил, дето има една приказка "бий за да те уважават".
На въпросите от рода (може би и липсва нещо, или нещо я е накарало) Ще отговоря, ами не съм Казанова да не слизам от нея, секс сме правили 2-3-4 пъти в седмицата според зависи :) в момента от близо месец, не я закачам въпреки нейните мераци. Материално... , е ми живеем сами с двете си деца, няма родители наблизо, живеем в собствено жилище, преди години си купихме чисто нова кола, с две думи мисля, че имаме нормален начин на живот. Не съм бизнесмен да разполагам с много пари, но всяко лято за един месец се ходи на екскурзия някъде.
Ако беше станало обратното, бившия и да я търси, пише и задява, тогава може би щеше да ми стане смешно, дори я бих поздравил. Просто не знам как може една жена да падне толкова ниско, или може би аз съм прост и не разбирам жените, пък и не се мъча ;).
Казват, че простиш ли веднъж после цял живот ще прощаваш, и някой излъже ли те веднъж пак ще го направи.
Ще оставя на времето да покаже.

7.   Абе хора, след толкова много години заедно и толкова лесен достъп до 100 вида комуникация какво искате? ! Бъдете малко по-широкоскроени и си имайте повече доверие. Аз пък искам да попитам автора- след като от толкова години сте заедно ти защо й нямаш доверие. Нима само заради единия чат и главно защото е иницииран от нея мъжкото ти его се срина, че чак и се дистанцира от нея? Защо? ! Защото се почувства предаден или защото остана по-назад?

8.   Хора, въпроса не е да си чатиш с някого било то непознат или бивш.. познавам доста хора около мен които живеят от години с някого и имат връзки и си пишат с хора от интернет.. но определено писането им не е свързано със времето и политиката.. , там се говори за чувства, обич, евентуални срещи.. изпращат се подаръци, цветя, пари.. докато половинката ти с която живееш и имаш връзка в обществото е на работа или си спи спокойно в общото ви легло.. така че тези случайни контакти в интернет са нож с 2 остриета