Какво ще ме посъветвате да направя, моля ви кажете?
На 21 съм, момче! Преди няколко дни се срешнах с едно момиче, което обичам и същевременно бяхме се скарали преди време и счетох за по-морално да я открия и да й се извиня, и тея дни за първи път от доста години се видях с нея. Срещата с нея мина отлично, прости ми провиненията от минали години и остана очарована, че след толкова време съм я потърсил. В края на деня тя ми прати, съобщение, че има чувства към мен и, че скоро ще ме потърси, но не се чувствала готова все още. Тя от много години наред знае, че аз я желая. Проблема е, че в момента е с някакво момче и не знам колко скоро е това "скоро". И дали ще го направи.... да ме потърси.
Пратих й смс да ми се обади тея дни, но не съм я чувал изобщо.
И затова, се чудя дали да не й звънна един телефон, да се чуем... или просто да й се доверя и да изчакам за обаждането й!
Досега, когото и да съм попитал, всеки казва да изчкам, но незнам, .... чудя се какво да правя?

Коментари

1.   Какво чакаш? Действай смело и поеми изцяло инициативата!

2.   Дай и време, не припирай! Бъди романтичен и добър! Това включва букети, смс-и посред нощ, плюшени мечета и спокойствие в отношенията!