Разбити мечти
R аз реших да ви разкажа моята история, пък дано ми дадете някакъв стимул да продължа напред в живота, защото на този етап не виждам никакъв смисъл.

През това лято бях на почивка на морето. На плажа по един авантюристичен начин се запознах с млад мъж на 33 години. Започнахме да излизаме заедно, като си мислехме и двамата, че флиртът ще продължи до приключване на почивката ми. Не се оказа така. Аз си тръгнах от морето, но вече бях безумно влюбена. На 26 години съм, не съм хлапачка, но този мъж се превърна за мен в началото и края на света - събуждах се и заспивах с мисълта за него, никога преди това не ми се беше случвало нещо подобно - бях готова да зарежа успешната си кариера в София, да отида да живея на морето, да му родя 3 деца, само защото той искаше така.

Четири месеца всичко беше безоблачно - чувахме се всяка вечер, ходехме си на гости, докато не започнаха разреждания на обажданията му, а аз чаках всяка вечер телефонът да звънне. До вчера, когато по най-подлия начин се раздели с мени и то не лично да дойде до София,а пак по телефона. Вече не вдига и на моя телефон, затова го търся от непознати номера - на тях обаче вдига. Защо стана така, кажете ми, а бях склонна да му дам целия си живот. Всъщност, вече няма смисъл...

Коментари

1.   Явно си оцелила на поредния чукач, бройкаджия и т.н.т. И в София има мъже и то не такива за по вечер-две, месец-два. И то бая, аз поне познавам доста, ма все сами. Жените все гледат свалячите и понеже все им връзват затова и се получава при теб така. Явно си е намерил друга като теб и сега лъже нея.
Извинявай ако те обижда писаното, но ако човек си отвори очите ще види, че си е точно така!

2.   Мило момиче,
Всъщност ти си даваш отговор сама - няма смисъл! По всяка вероятност в неговия живот има вече друга жена, няма начин да не е така! Не се унижавай и не го търси, явно си силна жена, продължи живота си напред и вярвай: ще се появи и твоя принц. Успех!

3.   Дааа.... било е хубаво, но е свършило..... Изтъркано е това дето ще ти го кажа, но - времето лекува. Според мен обаче ти имаш нужда и да разбереш защо - права ли съм?
Изчакай да мине малко време и иди при него. Изненадай го. Кажи му че смяташ че е редно, след толкова силни чувства между вас, поне да ти обясни. Аз поне така бих постъпила. Но по-умни от мене хора ще ти кажат че няма смисъл, просто "затвори страницата".

Едно е сигурно обаче - отново ще обичаш и ще бъдеш обичана, не спирай да вярваш в това, защото е истина. Не може6 да си представиш колко много може да понесе човешката душа и пак да оцелее.
Бъди щастлива, желая ти го от сърце!

4.   Да мила, аз сьщо бях така внезапно изоставена, неразбирах защо? Наложи се да му кажа че сьм бременна, за да ми признае, че има друга,така че ........

5.   Здравей - с едно изречение има друга.Мен ме заряза софиянец само 6 седмици преди свадбата също като теб - по телефона чрез sms.Трябваше да нахалствам на родителите му за да го принудя да се види с мен.А какво обяснение ми даде той, когато му зададох въпрос защо не ми вдига GSM - той се зарежда. Как разбрах за нея ли - от нейн приятел, 3 месеца след като ме заряза.Те са сгодени, живеят и работят заедно и т.н. Човекът, за който щях да се омъжвам избра по-младата, по-слабата, по-красивата т.е. тази, която го правеше щастлив. И знаеш ли какво стана с тяхното щастие - трая само 2 месеца - по-младата не готви, не пере, не чисти, само лежи и чака да дойде време за работа.Качват се двамата в колата, отиват на работа.В цеха l които той работи не може да влизат външни хора и той не излиза често да контактува с клиенти.Но тя о,боже - среща се с бившите си приятели и се натиска на всеки които и падне.Е мила допреди плаках а вече се смея.Не е ли хубав живота.

6.   Просто си станала поредния трофей на един тъп сваляч. В София е пълно с прекрасни и сериозни мъже, намери си друг и този го забрави. Вярно, трудно се забравя, даже е невъзможно, аз срещнах такъв преди 25 години и още не мога да го забравя, сещам се за него от време на време и си мисля-този ако ми падне ще му извия врата, как се подигра с мен само! Но времето лекува, тогава набързо срещнах съпруга си и набързо забравих за глупавото влюбване в един тъп курварин.

7.   ЯВНО НЕ Е ИМАЛО И НЯМА ХИМИЯ.ОСТАВИ НЕ СЕ ЯДОСВАЙ-НАПРАЗНО Е.ВЯРНО БОЛИ ТЕ НО ТОВА Е РЕАЛНОСТТА.ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ.ГЛУПОСТ Е ЧЕ НЯМАШ ИЗХОД.СЪВРЕМЕНЕН ЧОВЕК СИ И СИ ДАЙ СМЕТКА. С.