Толкова ли е трудно да си истински
Чела съм подобни истории, което ме кара да си мисля, че използвачите не са никак малко, за жалост. Имам подобие на връзка с мъж от години, т. е. виждаме се, когато му скимне, но не излизаме никъде, не знае никой, че сме заедно. Казваше, че ме обича, аз вярвах на всяка негова дума. Излиза всяка вечер с приятели и приятелки, след години разбрах, че ми е изневерявал многократно. Защо според вас продължава да идва при мен, след като всяка вечер е по заведенията, има възможност да е с всяка, която поиска, но идва при мен, защо според вас? Да, той не е искал сериозна връзка, в това отношение не ме лъгал никога, но да стои по кръчмите всяка нощ, да флиртува, а после да идва и да спи при мен, не е ли малко долно, да не казвам мноооого долно и гнусно? Хванах го неведнъж, че ме лъже, казваше, че е само с мен, другите са от компанията и толкова. Защо му е било да ме лъже. Толкова ли е трудно да си истински? ! Видях, че с месеци е писал любовни смс-и на жени, а след минути е идвал и лягал до мен, сутринта сме ставали, правили секс, той тръгва за работа и почва с смс-ите към други жени. Трябваше само да ми каже. бих се махнала веднага, но му вярвах, защо ли.. Мислите ли, че е постъпил лощо с мен, или понеже сме се разбрали да имаме несериозна връзка е бил прав? А аз бях вярна, истинска и честна с него. Толкова ли е трудно да си открит и честен с истинксите хора? Чувствам се предадена, за мен лъжата е предателство. Изразете мнение, ще ми е полезно.

Коментари

1.   „Казваше, че ме обича, аз вярвах на всяка негова дума. Излиза всяка вечер с приятели и приятелки, след години разбрах, че ми е изневерявал многократно. Защо според вас продължава да идва при мен, след като всяка вечер е по заведенията, има възможност да е с всяка, която поиска, но идва при мен, защо според вас? “

Много просто - просто си била на разположение за секс, храниш го с хубава закуска, може би го переш. Защо да не се прибира при теб? Ами на него му е хубаво.

Ако си искала сериозна връзка с него, защо си се съгласила на несериозна? Ти ме разбиваш. Не се занимавай с него, ако не ти харесва положението и нямаш проблеми, но ако се продаваш много евтино, не се чуди, че те купуват и евтино.

2.   О Боже колко си глупава! Разбрали сте се да имате неангажираща връзка, а се държиш така сякаш сте женени. Човека си прави това, което иска защото НЕ Е ангажиран с теб сериозно. Това значи неангажираща връзка. Или ти си мислеше като много други жени, че като правиш секс с него и не държиш да сте сериозно обвързани, ще те оцени и лудо ще се влюби в теб. Е да ама не! Той ти е казал, че не иска сериозни отношения, а ти си се съгласила и това е. А защо идва при теб- идва за да правите секс неангажиращо. Иначе си ходи и с други, защото си се чувства свободен. Като искаш сериозно отношения, не се съгласявай на такива псевдо връзки, за да не страдаш повече. На първо място си изясни какво точно искаш и не се съгласявай на компромисни варианти с надеждата да те оценят един ден. В такова положение си се поставила, да си му удобна, а той просто си те използва.

3.   Ти да не пишеш за бившето ми гадже? Шегувам се, разбира се. Прави това, защото така му е удобно! Бий му шута-има и свестни мъже! 135

4.   Типичен плейбой, другото са ти го казали.

5.   Мъж съм и напълно те подкрепям, радвай се, че си се отървала от този боклук. За съжаление използвачите и сред мъжете, и сред жените наистина станаха много. Каже ли ти някой, че не иска сериозна връзка, веднага трябва да ти светва, че този човек само ще си запълва времето с теб. Потърси си сериозен мъж и не гледай какво ти говори, а какво прави.

6.   Точно, бройкаджия. Спри да му се връзваш и да излизаш с него, само когато му скимне. Отрежи го, пълен егоист и лицемер, който си мисли, че света се върти около него. Има и други мъже, ще го прeживееш, не е голяма загуба този.

7.   Авторката-благодаря за коментарите, мили и не чак толкова, благодаря за обективността. Всички вие сте прави, просто исках да видя дали отстрани нещата са такива, дано съм силна и не му позволя отново да ме разиграва. Като вземем предвид и това, че се виждаме само у нас, не излизаме, тук е само като един консуматор, а не дава една стотинка, храня го, почти не се случва той да купи нещо. Не съм свидлива, но не става аз да си харча парите за вкъщи, а той по кръчми.