Какво харесват мъжете в жената?
Здравейте на всички. Винаги съм се питала какво търси мъжът в жената, коя част от тялото и е най-сексапилна. Какви качества трябва да притежава и според вас трябва ли да е по-разкрепостена? Изобщо как си представяте приличното, хубаво и културно, и мило момиче, по какво я различавате на пръв поглед? А също така какво ви е мнението за гърдите като цяло. Ще съм ви много благодарна, предполагам и други които ги тормози този индивидуален за всеки мъж въпрос, но нека все пак съберем мнение.

Коментари

1.   Хетеросексуалните мъже харесват в жените това, че са жени, че притежават женски полови органи, тяло, гърди, изобщо = жени са по тела и поведение.
За всяка жена си има мъж. Едни харесват такива, други онакива и колкото са жените, толкова са и мъжете и техните вкусове.
Кой ти каза, че мъжте харесвали „приличното, хубаво и културно, и мило момиче“. Една част може да харесват такива, друга не...
Универсално мъжете просто харесват жени. Точка.

2.   Умирам за жени с големи гърди изгорех си за такава кака. Хектор

3.   Не знам какво ще си измислят, но е факт че повечето мъже харесват красиви жени, които се държат по-фриволно. Ако не беше така, то нямаше почти да има такива жени, защото щяха да се приспособят спрямо мъжките желания.
Ако мъжете бяха по-умни и знаеха че няма нищо по-хубаво от добра жена, с която да си изживееш живота, независимо как изглежда, дали ще е със силикон или с ботокс, то нямаше да има толкова много леки жени.
М35

4.   Ще ти отговоря простичко като мъж. Когато един мъж е влюбен, в неговите очи дамата на сърцето му изглежда много по-секси от Клаудия Шийфър. И никакво значение няма дали дупето е по закръглено или гърдите по големи. :)) Относно разкрепостеността - тя сама си идва когато двама се обичат и си имат доверие. Такива неща стават дето и на порнофилмите ги няма. :)) Със здраве.

5.   Нима очакваш да получиш един универсален отговор от всички?! "За всеки влак си има пътници" и всеки ще ти отговори различно в зависимост от собственото си ниво, култура и разбирания за живота.

Чалгаджията едва ли ще хареса някое "прилично, хубаво и културно, и мило момиче", той ще иска малоумна, цицореста, изрусена селска пръчка, която умее да реже салата и да поднася ракия, и която ще може да бие и обижда без опасност да му издере очите.

Селският мюфтия ще предпочете една закръглена каца с бурка, фередже и широко и гостоприемно дупе.

Човекът на науката ще харесва интелигентна, мечтателна, идейна, добре изглеждаща дама, слабичка, с добро чувство за хумор, като външните дадености не са чак толкова важни.

Творецът ще мечтае за едно вдъхновяващо създание - дългокосо, фино, любвеобилно и грижовно... Чертите (главно външните), които тя не притежава той ще си сътвори в съзнанието си и те няма да му липсват.

Духовникът ще предпочете осъзната дама, резонираща с него. Всичко останало ще е на по-заден план. Ще я разпознае "от пръв поглед" по излъчването й, т.е. по нещо, което очите не могат да видят...

Мнението за гърдите? Пак зависи какъв е мъжът - вземащ или даващ. За вземащия ще е много важно какво ще "вземе" - т.е. да са големи, стегнати, добре оформени... За даващия те са просто интерфейс към чувствеността и сърцето на жената, т.е. са още едно средство, чрез което да й достави удоволствие и да изрази чувствата и уважението си към нея.

6.   Хубаво лице с приветливо излъчване и подканяща усмивка. Дълга коса. Добре изваяна шия. Пропорционални на височината рамене. Добре изваяни стегнати гърди с чуствени зърна(нито малки нито много големи). Тънка талия, да подчертава ханша с добре издадено повдигнато дупе. Нормален размер дължина на краката(не като свали токчетата да изглежда късокрака). Тънък глезен и малко ходило. Пропорцията между височина и тегло да бъде 10кг, минус от височината. Това е типичния секси тип жена. Тип манекенки с 20 кг разлика от височината не ме привличат с нищо... Задължително, трябва да е разкрепостена и да нестрада от скруполи. Да споделя сексуалните си фантазии като ги приложи за осъществяване, а не да ме омайва със скромност а да ги показва зад гърба ми. Естествено, трябва да имаме теми за разговор а не да е някоя красива кукла, която може да казва "добър ден " и да се усмихва тъпо(такива моментално влизат в графата "еднодневка"). С две думи, комбинация от визия и сексапил, допълнено с интелект. Звучи малко като "мисията невъзможна", защото перфектната жена несъществува, но с малко компромиси, може да получиме това което ни харесва.

7.   Харесват всичко друго, но не и мозъка и! За това е този голям процент раздели и разводи! Като заживеят заедно и мъжа види, че след време от големите гърди са останали едни увисени 2 гайди, а от платиненорусите коси са останали 5 косъма нарешени настрани заради перхидрола, тогава се пита какво прави с тази жена и къде е гледал навремето. Защото нали трябва да се общува някак в семейството-не само полово. А за да общуваш трябва да си поне малко грамотен, да си прочел нещо, да те е впечатлило нещо различно от вибраторите в секс-шопа или последния модел чепици на Вюитон...
Така, че мъжете се впечатляват първо от дупе, гърди и това дали може да го имат веднага! За останалото -как да ти бият ритника мислят след като им омръзнат тия дадености и им залипсва разумен човек, с който може да си кажат 2 умни приказки.

8.   Мъжете търсят лесни, наивни и глуповати момиченца, които да могат да манипулират и въртят, както си искат и то по няколко.
Външният вид- дългокрака манекенка, с големи гърди, стегнато дупе и да е богата по възможност. В леглото да е най-добрата, но в същото време ти да си и вторият. Да дава анално, да умира да прави фелацио и да не иска същото в замяна. Да готви като мама. Да дава пълна свобода на мъжът си. Да не говори много, да не досажда, а в замяна да те слуша и разбира. Сутрин да те събужда със свирка и палачинки. Да води децата на градина, да работи като вол. А след работа да е първа в къщи да приготви вечеря, да сипе ракия и да посрещне мъжът си с отворени крака от работа. А ако него го мързи, да му прави свирка под масата по време на вечеря. При което тя трябва да гълта с охота, за да е щастието пълно.

9.   до 8. Коментара ти е страхотен, смях се с глас. Просто ме "сърбят пръстите" да ти отговоря подобаващо какви мъже търсят жените. Ще го направя после като имам време -дано да го публикуват, че ще е извън темата:)))))

10.   4, 9 за 8

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат работа” – тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви”. „Божичко! ” – зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висляла табела: „Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- Невероятно! – възкликнала жената – Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание: „Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!
А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория – богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.

11.   Харесват сексапилното женско дупе в комбинация с клинче, нали е зима.. хахаха

12.   Ебати тъпия въпрос... Първо, всеки е различен, и второ, така сме създадени, че мъжът и жената трябва да са заедно... изключвам хомосексуалните.

13.   Мъж на 30 съм и изобщо не търся лесни, глуповати и наивни момиченца, както някой бе казал по-горе. Селските бекове наистина си падат по подобни кухи парчета, но там привличането е взаимно. Лично аз харесвам нормални, интелигентни жени, които имат някаква цел и интереси. Не мога бъда с жена, чийто кръгозор се ограничава до излизане по кръчми, кафенца, пазаруване в мола и козметични процедури. Моловете, кафетата и дискотеките са много хубаво нещо, аз също обичам да ходя по такива места, но просто за да разпусна, без да са най-главното събитие в живота ми.

14.   Пиши в Тийнейджърски.
Мъжете са животни, да, но не чак такива. което означава, че всеки мъж си има вкус. Едни харесват агресивни каки, други-невинни девойчета, едни харесват големе дойни гърди, други харесват дребни твърди цици, едни обичат дългокраки и дългокоси, други се възбуждат от късокоси рокерки или пънкарки. Останалите-харесват всички, само да са жени и не прекалено грозни. Наистина, въпросът е смешен. Ако обаче говорим за влюбване, там никой не е подвластен на логиката, дори мъжете. Нямаш шанс да спечелиш никого с подобни въпроси, най-правилния съвет за случая е-БЪДИ СЕБЕ СИ!
И не на последно място, всички мъже обичат секса и всичко, което напомня на него и ЗА него, свързано с него - крака, ръце, задник, гърди, устни и т. н. и т. н

15.   № 8, аз съм една от тези жени, да, наистина, но да ти кажа, въпреки сарказма и явната ти омраза към тези мацки, да ти кажа, че и на тях редовно им изневеряват, така чесе успокой.

Прочетете един разумен коментар на №5 и №7.
И стига с тия "добри жени", че ми се гади. Никой не обича добрите жени, дори жените, те сами себе си не обичат. Бъдете просто нормални, провокативни, интелигентни, забавни, тъжни, весели, такива, каквито сте! Това, че правя свирки и гълтам не ми пречи да чета книги, това, че съм домакиня не ми пречи да ходя на фитнес и да имам страхотно тяло, това, че имам стегнато дупе и изрусена дълга коса не ми пречи да си заведа сутрин детето на градина в студа, абе айде стига омраза между половете, моля! Харесвам свестните хора, а те просто свършиха!

18.   15, съмнявам се да има свестен човек, който да прави свирки. :D

А аз харесвам в жените излъчването на непринудена женственост, доброта, вярност, липсата на клюкарски наклонности и други неща, но ми е беден речникът. :D А за тяло - добра хигиена, приличен стил за облекло, прически и грим, леко тренирано гъвкаво тяло. Такива неща. :)

M

19.   Харесвам елементарното им подсъзнание и красивите им тела. Заради първото, харесваме второто у тях. :) После мъжете били глупаци

20.   До 10 - интересно :))) Има доза истина и все пак не мога да повярвам, че от 3 до 6 етаж никой няма да се качи във вторият магазин. Верно, че мъжете ги мързи и се задоволяват с по- лесното, но доста от тях са нахални и лакоми, за да се спрат до там.
до 15 - омраза? !? !? Много си далече от това, което съм имала предвид. Който, както иска да го разбира. Но определено нямам против мацките, че толкова се стараят да са "перфектни". То не е виновен тоя дето яде баницата... По-важното е дали си заслужава? Ако насреща ти е самото съвършенство, може би си струва. А че изневеряват е пределно ясно, дори и не съм си и помислила, че ще удържат питона в гащите.

21.   Какво харесват мъжете в жената? - Много хипотетичен въпрос. В различни етапи от живота си, обичат различни неща. № 5 го е определил най точно. Докато са пубери, са комплексирани манияци и обичат по разкрепостени момичета. След тренировките върху такива, започват да действат любовните чувства. Но вече пробвали, и от това че са били с лекомислени момиченца, започват да търсят по улегнали и по скромни девойки за сериозна любов. Тогава разбират, че такива целомъдрени девойки, все по трудно се намират и остават разочаровани. Започват да се чуват нелицеприятни епитети, отправени към палавите момичета. На този сериозен етап на влюбване, започват да гледат по далеч в годините и си търсят сериозни момичета, за сериозни връзки. Доколкото усещам, авторката страда от някакви комплекси, относно някои части на тялото си. Този проблем също е хипотетичен. Ако момичето е умно и красиво, това, че гърдите му са малки е най малкият проблем. По голям проблем, но в по късен етап, би бил този, ако момичето е надарено физически и е красиво. Тези екстри то започва да експлоатира от ранна възраст и спира да обръща внимание на вътрешната си красота. Възпитание и образование отиват на заден план и такива момичета бързо изгърмяват козовете си, дадени им от Бога. Това са най търсените обекти от младите и нежелаещи да се обвързват млади мъже. Такива момичета аз наричам ЕДНОДНЕВКИ! С такива са пълни дискотеките и кафенетата. Като помъдреят, вече пораснали, момчетата бягат от такива момичета, защото знаят, че те не стават за сериозен живот. Най малко пък биха създали семейство с такива. Така че, много относителен отговор може да се даде на въпроса на авторката. Бих го формулирал с едно изречение, изразявайки мнението на много мои познати, а времето и живота са го показали : Мъжът обича, жена му да бъде курва в леглото и светица в обществото! Умните жени са го проумели това и затова са по щастливи. Знам, че сега ще гракнат много жени и ще започнат атаки, но за тяхно съжаление, такъв е животът! Чакам атаки и опровержения! Готов съм с много аргументи!

22.   Аз съм се отвратил вече от българките :))) така, че нямам никакво мение по въпроса. Например ми харесва усмивката и тялото на Марчето Шарапова.

23.   За мен лично е важно да е лицеприятна, усмивка, контактна, умна, да не е някоя изтръпнала, падам си по закръглени форми, но да е човечна.
Искам да споделя че ми е писнало от глупачки, използвачки, и някви дето как да кажа и аз не зная, само за едното еване няма да се хвана с някоя дори за вечер, пък все такива ми се натискат. Няма свесни жени вече.

24.   За портокола:Първото нещо което гледам в една жена са "очите", след това и хвърлям едни бърз поглед, държа момичетата с който съм да имат слабичка структора (това си до човек, всеки с вкусовете си ). Голямо внимание обръщам на това как се облича и как съчетава дрехите си, те говорят много за самата нея, ако ми допадне на тези критерий, гледам да се зближа с нея, за да разбера дали е чистоплътна, много често добре изглеждащите са няма такива мърли, това също е от много голямо значение. :) И задължително да слага колкото се може по малко грим, ако може без грим най-добре, по хубаво от естествената красота няма, и стигнах до извода че една жена колкото повече грим слага да се разкраси без него е същински ЗВЕР, и обратното тези който слагат съвем малко грим без него са просто превъзходни :)))))))))

25.   Харесвам естествени жени. Отвратен съм от повечето жени, които срещам по улиците. Приличат на плашила от толкова много грим. Задължително е да имат богата обща култура-мразя безмозъчни същества, а ако жената е с по-пищни форми е в неин .

26.   Трябва в лице да е хубава, а ако и между ушите да има нещо — направо супер.

27.   Харесваме нещата, които притежава жената, в която сме влюбени.

28.   Жена съм, надявам се мога да пиша по темата. :-)

Различните мъже харесват различни жени за различни неща. Сега ще обясня.

За краткотрайни връзки мъжете харесват красиви жени, които да ги желаят в замяна. Някои харесват слаби, с малки гърди; други харесват жени с големи гърди, дълги коси и тъмна кожа; изобщо най-различни комбинации. Важното е не жената да има умения в леглото, а желание към този мъж, когато са в леглото. И е важно жената да е красива за тях.

Когато мъжете търсят сериозна връзка, търсят други качества у една жена. Отново за различните мъже тези качества са различни, но доста по си приличат от качествата, които един мъж търси у жена само за краткотрайна връзка.

Например повече мъже търсят жени които да ги разбират, подкрепят, не мърморят, умеят да водят разговори, обръщат им внимание, чешат им егото, верни, любящи и отговорни, жени които ги карат да се чувстват най- специалния мъж на света, единствения.

И жени, които са щастливи с тях - мъжете искат когато се приберат вкъщи, там да ги чака една щастлива жена, която да ги погледне влюбено, и ако ще да не е наготвила, той ще е на седмото небе от радост, че жената е влюбена в него и е щастлива с него.

Чао от мен :-) ще следя темата.

29.   Интересна тема :)
Важното е той/те да е красива в нейните/негови очи.

Моят приятел е по нисък от мен, плешив, с кифоза(гръбначно изкривяване), леко дебеличък, с криви зъби, хърка много, НО в моите очи е най-хубавият. Обичам си го :)

Понеже леко не довиждам (трябва да нося очила а не го правя) ме беше питал е ако беше с очила щеше ли да ме харесаш?
Разбира се! Просто се влюбих в него

30.   До номер 8 - това няма как да стане освен в мечтите . Никоя уважаваща себе си жена не би правила това ,което е написал номер 8 . Аз съм жена и лично аз смятам аналната ,оралната или там като се казва и др подомни глупости за ненормални . Това си е лично мое мнение -не искам да обидя или засегна някого по никакъв повод . Изказвам се какво мисля аз за тези неща лично мое мнение . Някой друг мислили като мен . Лично мен тези неща ме отвращават ,но това е мое мнение -не искам да засегна никой ,който прави тези неща ....

31.   Една жена се превръща в перфектна, когато мъжът се влюби в нея! Той я вижда така, прехвърчат искри и всичко става, както трябва :)

32.   Номер 30 - дай да ти тегля едно езиче, после ще видим кое мразиш ;)

33.   30 - Благодаря номер 32 за предложението -но ще го пропусна :)))))

34.   32 съм :Кажи , че си го пробвала поне , преди категорично да го отричаш....Може и да си го пробвала с непохватник, може и да имаш просто бариера в мозъка си незнам ;)

35.   Темата е стара, но нека и аз се отчета :)
Ако коментираме стриктно външния вид, на мен ми харесват предимно усмивката, очите, косата.
Що се отнася до по-интимните дамски "атрибути' :Д - много харесвам изящно изваяните дупета :)

36.   30 - аз съм на 13 години, определено не съм го пробвала, и не искам :)))) И нямам бариера в мозъка си.... Не може ли просто да мисля, че това не е нормално -всеки има право на мнение нали???

37.   Ако трябва да коментирам, външни черти, които харесвам в една жена, това са:Лицето, очите и краката. Харесвам брюнетки с дълги стегнати крака. Също така да не е с устни като на чалга певица. Да е с тънки устни.