Как трябва да се държа за да вляза във връзка
Сайта ми харесва , модераторите ми харесват и хората който пишат тук ми харесват затова реших да споделя и моя проблем.

Първо искам да каже ,че целта не ми е секс за една вечер , секса не ме топли толкова колкото това да имам нежна душа до себе - момиче

Прекарах доста години в затвора без секс (чужбина ) всичко беше супер освен свободата и жените , сега съм на 22 години висок 1.90 доста здрав и мисля че имам големи шансове за нов живот , след като излязох почнах да живея като нормален човек, купих си доста дрехи , компютър , телефон , оправих си зъбите (пломби , мостове) почнах да се бръсна , да се поддържам и с това взех да привличам доста женско внимание , дойдоха и поканите за кафе.... комплиментите .....реших да излизах с едно момиче на кафе но след като отидохме всичко се срина , не знаех какво да говоря ...скапах се, после с друго и така....

След толкова години вътре човек развива някаква интуиция или нещо подобно , успяваш да следиш и анализираш веднага всяко движение на човека който е срещу теб това може би е огромен + но на среща с жена не мога да се държа като в панделата , знам че те са чувствителни същества искат човека до тях да е искрен забелязват малките жестове ...... но аз дори и не знам кой са те .....?

Все пак света е малък и рано или късно ще се научи къде съм бил и за какво , нужно ли е изобщо да крия миналото си (става въпрос за сериозна връзка) ?

Коментари

1.   Трудно е да се коментира такъв пост. Ако си бил "вътре" за изнасилване например, не бих коментирала и не бих дала съвет, нито мнение. Ако си бил вътре за насилие и побой-също.
Не мисли, че за тези, които уж живеем нормално, е лесно да различим каквито и да било знаци за една бъдеща връзка. Днес светът е насилие, разврат и изгода. 20годишни момичета ходят на училище и след това проституират без никакъв свян и тревога, утре стават гадже на някой, вдругиден стават майки. Няма логика, няма справедливост. Това обаче не те освобождава от задължението да бъдеш свестен човек, да работиш и да не движиш сред боклуци.
Според мен, ако искаш връзка и получиш такъв шанс, не е редно да криеш миналото. Прав си, рано или късно всичко се разбира. По-добре виж кой при какви обстоятелства е готов да бъде с теб на всяка цена, дори и на тази, че си бил на такова място. Ако имаш възможност, учи, млад си. Това ще ти даде тласък и в живота и във връзките. Внимавай с момичетата, както казах, много от тях днес изглеждат и говорят нормално, а проституират, виж какво се случва в интернет. Желая ти успех и вяра в новия живот. Ако го искаш, ще го постигнеш!

2.   Жените не са чувствителни същества, те са хитри, умни, коварни. Внимавай и си опичай акъла! :) -от една жена

3.   Изобщо не трябва да криеш миналото си. Моят съвет е излизай по-честичко с мадами за да натрупаш опит с комуникацията с жени и тогава търси сериозна връзка.

5.   Подкрепям №3, кратко, просто и ясно ти го е казал, според мен е точно така. първо се позабавлявай, натрупай опит, после нещата ще се наредят.

6.   отпусни се, дръж се естествено, мисля че сега просто твърде много анализираш и те е страх да не направиш лошо впечатление

#

7.   Сериозните връзки също някога са били несериозни. В несериозната фаза ти препоръчвам да не говориш за миналото си в затвора. Когато се сближите достатъчно обаче е задължително, защото трябва да си имате доверие.
Колко години си бил в затвора? Щом си на 22 едва ли си прекарал целия си живот там? Срещай се с хора, мъже, жени, гледай филми, забавлявай се, другото ще се случи от само себе си.

8.   Не е нужно да криеш, ако жената те харесва заради теб самия, ако ти си добър и грижовен мъж, за нея това ще е от по голямо значение от колкото това, че си бил в затвора. Разбира се заради миналото ти трябва да се стараеш да се представяш много добре пред жените, за да компенсираш недостатъка че си бил в затвора.
Научи се да се забавляваш, да мислиш позитивно, да се смееш и рано или късно ще си намериш сериозна мадама.

9.   Дръж се ЕСТЕСТВЕНО

10.   Нищо не се получава ..... затвора си взима своето 4 години може да ми объркат тотално живота.

11.   Авторе, не е така. Виж аз как погледнах на твоята история. Първо, на 22 си, доста млад и действително имаш шанс да започнеш с живота си, а това че си бил в затвора си има своя плюс! Ти имаш повече житейски опит!! Разбери го. Има момчета на по 22, които са още с детски акъл, напълно осигурени са от родителите си, и не са се сблъсквали с жестокостите на живота. Повярвай ми, всеки се сблъсква с някакво препятсвие в даден етап от живота си, при теб се е случило по-рано, но не позволявай това да ти попречи да си щастлив!
Та ти си само на 22, можеш да запишеш да учиш нещо или просто да работиш, има хора, които учат по 4-5 години, после висшето им отива по дяволите, защото не са успели да се реализират, след това на по 30 години учат второ висше. Това, което се опитвам да кажа е, че много хора пропиляват живота си, въпреки че са следвали уж правилния път. Не знам защо си лежал в затвора, но вярвам, че си се променил и искаш нещо от живота, нали така? Зареди се с много търпение и упоритост, и няма как да не стане!
пс моят съвет е наистина да запишеш да учиш нещо и междувременно да работиш, щом си бил в затвора, си свикнал на физически труд, което е голям плюс!!
Ж, 21