Виждаме се рядко...
Той се хвана да работи работа, която го отвежда далеч и го виждам по 2 дена в седмицата. Да не говорим, че първия път не му донесе приходи... сега отиде пак и незнам, ще чакам... Казва , че го правел за нас, но наивна ли ще съм ако повярвам или наистина не съм права да се сърдя... Плюс това, когато отиде да работи надалеч се чуваме само по телефона, той е весел, зареден с енергия, а аз съм тъжна в депресия и повечето пъти не се удовлетворявам от разговорите.. А като си дойде се чувствам сякаш.... съм свикнала без него, но след 1 ден ми минава...

Коментари

1.   Не се депресирай чак така. Вероятно наистина го прави заради вас. Приеми, че е загрижен.
През времето, кеото го няма - не тъжи. Мисля, че когато казваш "нас" - имаш в предвид децата ви (дано не бъркам). Ако е така излизай с тях, живей заради тях. Сигурна съм, че последното нещо, което те искат да виждат е депресирана и тъжна майка.

Излизай и с приятелки, сигурна съм че мъжа ти не би възразил. Забавлявай се с тях. Или си измисли някакво хоби, чрез което да запълваш "празните" си дни. И така, когато той се връща, ти няма да си намуса, а ще си жизнерадостна и с трепет ще го чакаш да се прибере. Когато и двамата сте щастливи, че се виждате - ще пракарвате незабривими мигове - ще наваксвате дните, през които сте разделени.

...Познавам една жена и неиния мъж работеше далеч - дори се виждаха по - рядко. Но, когато започна да гледа по - оптимистично на нещата, той го забеляза. Когато се виждаха не се отделяха и за миг един от друг - бяха щастливи. След няколко месеца той разбра, че не може да продължава така... и се върна при нея. От тогава 4г. живеят заедно... и се радват на детенцето си.
Пожелавам същото и на вас.
Поздрави!
SFA

2.   Не сме женени нямаме деца на 20 сме

3.   Добре... Така или иначе смисъла се запазва. Излизай с приятелки забавлявай се, чакай го с усмивка на уста...
Той ще го оцени.
SFA