Не издържам повече
Преди няколко месеца започнах работа, запознах се с много нови хора. Всичко ток и жица, но преди седмица се доближих много близо до една жена, т. е имахме обща работа, поговорихме си, посмяхме се, направих и няколко комплимента... Смятам, че тя усети какво намеквам и не се отдръпна даже ме покани да изпушим по една цигара и отново си поговорихме. Беше ми много приятно, когато погледа ни се срещаше направо полудявах. Обаче отдаде ли се на работата даже не ме поглежда, държи се много хладно... излезна ли да пуша и става друга. Има един сравнително голям проблем: аз съм на 19 тя е на 39... в този момент много от вас ще ме помислят за луд, но уви не съм! Като разговарям с нея усещам колко улегнала е, няма нищо общо с момичетата с които съм ходил, а те са били с 2-3 години по-малки от мен. Знам, че е разведена и това не я спира да флиртува с мен един вид. Не искам да се влюбвам в нея, защото това е невъзможно, но адски много ме привлича и искам нещо повече от една сексуална неангажираща връзка. Много съм объркан, смятам да я поканя да излезем, но няма да прибързвам за сега. Моля да ме посъветвате нещо.. аз самия споделих с един приятел, но той помисли, че се ебавам.

Коментари

2.   Въобще не се хващай с такава. Говоря ти от личен опит. Преди години бях в положение много подобно на твоето. Накрая такъв номер може да ти изиграе тази, че да си загубиш работата. Но друго да ти кажа. Тя се държи студено на работа, защото си гледа работата сериозно. Не се прави на флиртаджия по време на работа, защото това ще подразни не само нея, а и другите служители. А и ще те възприемат несериозно. Ти я усещаш като улегнала, ами тя на такава възраст трябва да е улегнала. Както и да се държи с тебе, тя вътрешно ще те има за едно момченце.

3.   Много си малък. На нейно място не бих се занимавала с някакво пишлеменце с извинение. Виж пич, мъжете понякога възприемате любезността на една жена към вас супер грешно. Мислите си, че ви харесва, но не... просто е любезна.

4.   Номер 2 ти го е казал много точно. Единствено мога да добавя, че такива жени са способни направо да те откажат от любовта. Изключително хитри и отракани са, не им пука от нищо и ще минат през теб, като валяк. Намери си момиче на твоите години, знам че няма много свестни, но не си мисли, че тези дърти кощрамби са много хубави. Казвам ти всичко това от опит, защото минах по тоя път.

6.   Тя ще те изчука а ти влюбиш в нея. Тя само желае да те изчука. Както някой мъж на неините години да изчука момиче на 19г. Мъжете и жените желаят едно и също на колкото и години да са. Майка ти също желае да се изчука с нещо като сина си)))

7.   Няма лошо, покани я да излезете. Може и да се съгласи. Но не бъди глупав и не се влюбвай. Една евентуална среща и секс с нея ще бъде само комплимент, би го направила заради тръпката, но друго не очаквай. А е възможно и изобщо да не се съгласи за да не се компроментира в работата. Все пак се сещаш, че ще има дотса критики и подигравки към нея. Но след като я харесваш и те привлича пробвай се. Пак ти казвам- без да влагаш разни сериозни намерения, защото ще останеш много разочарован.

8.   Пробва се толкова ли е дърта, колкото е всъщност - първи вариант Втори - приятно и е младеж да я задява /извратено/. Трети - не е невъзможно да ти пусне, но опс! имая едно наум. Само не бързай, тези неща стават бавно. или пък има син колкото теб и иска да навлезе във 4вашия" свят... Мисля, че №3 е много права. Любезност, дори лек флирт не означава непременно покана за секс или покана за необуздан секс в офиса след работно време:D, колкото и хубаво да ти звучи. Отпусни напрежението и не се надявай много. ж, 37г

9.   "Не искам да се влюбвам в нея, защото това е невъзможно, но адски много ме привлича и искам нещо повече от една сексуална неангажираща връзка. "

Още не знаеш какво е нейното отношение, а вече правиш планове и поставяш условия? Тя успешно може да ти бъде майка, рядкост са жени на 39-40, които биха правили секс с 19 годишно дете с мъх, вместо с брада. Е, има и такива. Ако си висок и силен и изглеждаш с години по-възрастен??? Но аз лично мисля, че доста избързваш със заключенията си / ж на40

10.   Забравяте най-важното - няма значение млада ли е, стара ли е, просто не си вади онази работа там, където си вадиш хляба, е казал народът! Секс с колежка е пълна лудаст, пък било тя и 19годишна. това са основни правила в живота, научи ги по лесния начин!

11.   Една "кощрамба" на 39 не дърта и може да бъде крайно съблазнителна, свежа и привлекателна. Но само толкова. По-добре стой настрана.

12.   Забврави! Ако толкова не можеш, топни чушлето да ти мине маракът и толкоз!

13.   Ти за нея си дете. Глупаво е да си въобразяваш нещо сериозно. Жената просто си е учтива и любезна и и е приятно да чува комплименти от млади мъже, както и да усеща, че възбужда интерес все още у тях... толкоз.

Не си губи времето и не влагай емоции в общуването си с нея. Не си струва в дългосрочен план.... Иначе би могла да ти бъде съветник по някои житейски въпроси, ако приеме тая роля.

14.   Това е просто временно увлечение. Тя си търси нещо свежо ти пък се ласкаеш че те харесва една зряла жена, а може би и си мечтаеш за секс с по опитна жена. Може заради самия секс да се отдадета на страстта. Между другото от една такава жена можеш да научеш много неща, няма да съжаляваш. Но до тук. Никакви влюбвания, а само секс

15.   От автора:

Благодаря за отговорите! Аз самия вече почнах да страня от нея... само "здравей-здрасти".