Не знам къде греша
Здравейте, аз съм момиче на 24 години, в момента съм сама и това ме измъчва.. Връзките, който съм имала са били винаги краткотрайни, просто имаме различни интереси. Понякога си мисля, че съм много придирчива, но аз искам просто един мъж, който да ме обича и съответно и аз да го обичам, не ми е приятно като правя компромиси да съм с някой, само за да не го нараня, а напоследък така се получава. Незнам какво да направя. Попадам постоянно на неподходящи или искат само секс, или първо за него си мислят и когато откажа да легна с тях още на първата вечер и ме зарязват. Писна ми да попадам на такива мъжа. Незнам вече, може би аз живея в някакъв измислен свят и затова страдам. Кажете ми ако вървя в грешна посока, защото наистина вече не издържам. Много ми е тъжно от цялата тази ситуация. Чувствам се ужасно самотно имайки чувството, че никога няма да срещна подходящия човек.

Коментари

1.   Не вървиш в грешна посока, напротив. Струва ли си да "правиш компромиси" със себе си, само за да "има нещо"? Ти сама го казваш: няма общ интерес. А това е много важно.Тези които искат само секс, да си потърсят някоя като тях.Ние не сме животни, ние сме хора. Искаме любов и приятелство, а не креватни отношения. А защо не намираш... защото това което търсиш, трудно се намира. Но в никакъв случай не си в грешна посока...Явно средата в която се движиш, не е подходяща.
Ако там където учиш или работиш няма хора с твоите интереси, потърси ги там, където ги има.Не знам какви интереси имаш... ако например се интересуваш от спорт, иди там, където ходят спортисти. Давам ти пример...

Помисли къде може да намериш хора, които са ти на нивото...

2.   Според мен ти си идеалният човек да намериш нещо истинско.Нали знаеш,че мъжете без секс не могат и това е факт.Всички искаме любов,нежност и уважение,но според мен всеки мъж с неговите косури и това е нормално.Винаги когато нещо искаш на всяка цена в последствие всичко се обаква и т.н.За мен ти не вървиш в грешна посока,а търсиш някой който да те обича и разбира и да те оценява каквато си,не е ли така...
Мъжете щом искат секс с извинение да си вземат платено момиче и да си изкарат кефа.Но ако питаш мен конкретно какво ми е мнението за мъжете,особено за днешните-това не са мъже,а някакви животни,глупаци и бастуни и това си е самата истина да ми простят мъжете и не могат да си намерят никакво място и не разбират кога някоя жена ги желае и обича....

3.   Мога да ти кажа само, че това което ти е писано да ти се случи, човека който трябва да срещнеш, въпреки всичко ти ще го срещнеш, просто явно още не е дошъл момента, трябва ти търпени-това е всичко. Не мисля обаче че трябва да сменяш нещо от ежедневието си-бъди себе си, за да намериш точния човек

4.   Здравеи, само искам да ти кажа , че и аз съм в почти същата ситуация, само че досега не съм имал никакви връзки, нито краткотраини , нито дълготраини, а много ми се иска, и аз вече да срещна подходящото момиче. Та само да кажа,че не трябва да се отчаиваш,просто бъди такава каквато си, и някои ден наи неочаквано ще срещнеш подходящият за теб човек.

5.   Не губи надежда, мила, всичко, което ти се случва е за добро - за да може когато срещнеш подходящият, да го познаеш. Имай търпение, както е казал/а и номер 3, рано или късно и този момент ще дойде. Но ти не спирай да търсиш и да се бориш. Не се отчайвай и не се предавай. Свестните хора като теб може да са сами, но не за дълго.
Успех ти желая :)

6.   Много Ви благодаря на всички. Явно все още съм нормална като не искам мъж за една нощ. Това е добре. Успех и късмет Ви желая!