Една жена на 34 ще ме вкара в гроба
Аз съм на 50 години, а тя на 34. Имаме връзка от 4
години. Пиша ви и искам помощ защото вече ми се
изчерпаха силите. Отначало всичко беше добре. По-
магахме си. Всичко изведнъж свърши когато ни приеха
в европейския саюз. Започна да излиза и да се връща
в България. Когато е при мене се обичаме. Когато е в
чужбина започва да ми се тежкари. Аз съм женен а тя
не е. Разбирам, че такива като мойта си търсят мъж, но
аз си я обичам още от самото начало. Когато я няма се
побърквам. Колко пъти вече лежа и чакам да умръ.

Казах и че съм намислил вече да се развеждам. Не и
казах това ами сякаш и казах обади ми се от Гърция.
Тя ще си дойде, защото е със снаха си там, а снаха и
има семейство и няколко деца. Значи моето семейство
ме отряза. Знаят за моята връзка и не им пука че аз
ще експлоадрам от нерви. Ходих на психиатър.
От някакви лекарства ми стана още по зле. Тогава
той ми вика, че ако не се разведа и да изляза от
къщата на майка си и баща си и ако другата жена не
ме приеме нямало как да ми помогне.

ЧЕ ЕТО ГО И МОЯТ НАЙ ГОЛЯМ КОШМАР

Работя на частно и свърших парите. Чакам и никой не
идва. Ще имам 2 големи поръчки ама чак наесен.
В този сайт съм от година и половина и знам, че тука
няма бедни и неграмотни хора. Че помагайте. Имам
някоя и друга картина. Готов съм да рисувам всякакви
работи на половин цена. След 2 дена ще ми изключат
телефоните. Търся работа сега и веднага.

Жена ми вика, че тука сме били като някаква секта,
всички сме били изперкали, изкукуригали и сме били
от един дол дренки. Ако искате да ме спасите от бавна
смърт поръчайте си нещо дори и без да ви трябва.
От един много, много влюбен, загубил се в кризата мъж.

Коментари

1.   Почти нищо не разбрах от историята ти ...

2.   И аз нищо не схванах, освен, че човека е объркал сайта и си е пуснал обява. Порови се малко в търсачките и ще ти излязат сумати сайтове за безплатни обяви!

4.   Ами права си е жената, какво бъдеще можеш да и предложиш ти?

5.   Какво неможа да разбереш, че съм готов да продам
любимата си икона 50/6о см. на половин цена за 150лв. ли?
Трябват ми 1000 евро и отивам и си я вземам от Гърция и
няма да искам да умирам.

6.   Много се обарках с тази твоя история.Не мога да разбера какво искаш.Много се оплакваш от туй онова,но така не може.А за какво си ходил на психиатър?Това само не разбрах.А колкото до жената която обичаш по твоите думи ще ти дам едно съветче варви при нея и всичко ще се оправи само като щтракнеш с пръсти.А в във връзка с работата намери си нещо сезонно.
И още нещо не пълнете сайта с глупости...
един мъж на 46 години

7.   Почти нищо не разбрах ..

8.   Мисля, че човека иска да си продаде картината, за да оживее :))
Всичко останало е безмисленно.

И между другото за съм в този сайт от (не знам от колко), по - малко от година и половина и знам, че тук в него има както неграмотни, така и бедни хора.

... Споко брато, ще се справиш.
SFA

9.   За да разберете за какво става дума прочетете:
http://spodeli.net/4/story-629.html
http://spodeli.net/4/story-768.html

10.   Жената в Гърция, иска ли те?
Виж някой път има много силни връзки между хората но те са деструктивни и каквото и да правиш нещата не се получават макар че има силно привличане.

Успех ти желая :-)

11.   От автора:
Ако кажа, че ме иска ще излъжа. Ако кажа, че не ме
иска, пак ще излъжа. Само знам, че ако утре тръгна с 1000
евро при нея, няма сила, няма мафиот който да я спре да
избяга със мене.

13.   Вие сте в климактериум, което е нещо естествено и физиологично. Моят съвет към вас е да се вземете в ръце, да измислите някаква друга дейност за вас, която да ви закрепи положението, после да теглите чертата и да си дадете сметка кой наистина обичате. Ако и отсреща ви оговорят със същото, то действайте. Психиатър тук няма да ви помогне. Животът е кратък и затова се борете за любовта си, ако си струва дори и да трябва да започнете от нула.

14.   А ако тя те иска и без пари, не си ли мислил, може и тя да те обича, бе човек!

15.   Тази история е публикувана, но тук е в съкратен вариант. Историята беше за този мъж млюбил се в саката жена без крак, която му позирала. Тя често излизала в чужбина да проституира и се връщала при него като останела без пари...
Ти наистина не си добре, човече! Наистина си за психиатър!

16.   И мен ме побърква един е такъв като теб на 50 години, а аз съм на 30... Що не вземете да порастнете бе хора

17.   Какво ви притеснява толкова-щом сте се побаркал до такава степен отивайте при нея и бъдете с нея ако и тя ви желае намерете си равота и бъдете щастливи и един съвет-намерете си нормална работа на заплата защото ... проститутка и художник ... не може да оправите бюджета

18.   Е-га-ти историята!!! и всичко това за да си отговори сам /автора/, че 1000 евро му разрешавали живота или там нещо подобно...любов, ама не съвсем, семейство, пък то хич не се споменава, картини, икона, цени /абе ако иконата ти е истинска, 1000 евро ли ще струва !/, а щом искаш да си продадеш иконата - ти си си продал душата на дявола...Скалъпи друга "любовна" драма, тази не струва...

19.   Номер 18, писал съм, че ми трябват 1000 евро а не
че си продавам любимата икона. Иконите си ги рисувам
сам и ги продавам. В момента имам работа, но жената я
оттървах. СЛЕД ДЪЖД КАЧУЛКА. Много мерси за вашата
помощ. ПЕДЕРАС.