С детето само се гледаме и не знаем какво да правим
Здравейте. И мoята история е много интересна и болезнана. На 41г. съм а тя е на 37г. имаме 11г. дъщеричка. Много се обичаме-поне аз така мисля.

Преди 6г. аз пътувах в чужбина да работя тя остава в БГ. и тя работише в софия. След 1г.тя остави детето да се гледа от бабата. На майка си. И тя пътува за италия да работи. Ние се срщнахме всяка годиа 2-3 пъти в България. и непръкесното сме се говорили по тел. и скаира. Абслютно никакев проблем не сме имали-признавам че най-големит ни проблема че бяхме разделени. От парите които съм работил купих луксозен ап. и обзавеждах го мн.луксозно по неин вкус..

3път и предложих офицален брак а тя отказва. Тя каза че е влюбена в 51г. прочут хируг в италия; а той не е женен.
Тя не иска да се пребира повече. А аз колко а как я обичам това не е за коментар. Само мога да кажа че вече полудея!!! Преди 2 месеца дойде за 7дена да се види с детето; а спеше в отделна стая защото дамата има принципи. Не може тя да има секс с двама!!!! И до като е била в софия пред очите ни говореше по тел. с дертият италианец. Сега аз с детето очудено се гледаме и не знаем какво да правим. И молим за ваши севети. А.М.М

Коментари

1.   Какъв съвет бе, братче?! Нека да съм кратък:
- Отпиши я ! Намери си друга !
точка.

2.   Зная,че съветът ми няма да ти хареса,но след като тя е толкова сигурна в себе си-остави .Колкото и да ти е трудно.По-добре сам,отколкото терзаещ се за нещо което така и така не можеш да получиш.Решението си е твое,а колкото до нея,те са такива жените.И по-добре така,отколкото да се прави на честна с тебе,до момента в който отново се върне в Италия.Късмет

3.   Поредната сърцераздирателна история, която, за съжаление, свършва зле. Според мен, това е вече свършена история. Неслучайно има доста песни, в които многократно се повтаря изразът "пуста тугина", или "тежка тугина". Но, тугината и до днес не е опустяла, а опустяват много свити с любов гнезда. Това е.

4.   Чак на мен се заболя. Горкото дете каква примерна и съвестна майка има то. Ти почакаи още малко тази неина грозна връзка няма да продължаи много. Напротив тя не е сигорна. Объркана е и то как! Знам го от личния си живот. Имала съм същата история. Забравих сина си ......и мн. неща, но после се събудих. Мъже ми ми прости, а ти ще простиш ли?

6.   Човече , остави я гледай си детето, намери си друга и продължи напред , може много да я обичаш, но щом се е хвалнал с първия богат дъртак представи си колко те е обичала ;]

7.   НЯМА ДА СИ ЩАСТЛИВ ВЕЧЕ С НЕЯ.ПОЕМИ ЖИВОТА СИ В РЪЦЕ,ПРЕБОЛЕДУВАЙ ТОЗИ ПРОБЛЕМ И НАПРЕД.

8.   Трябва да я оставиш.
Всичко, което е направила няма значение. Каквото е сторила - на нейната глава е.
Но, човече, така да се държи пред детето си!!!!
Само за това трябва да я оставиш!!!
Не стигига, че го е оставила на бабата, не стига, че те оставила теб, а и така просташки да се държи пред детето!!!
Да става свидетел на тази история!!!
Та то детето е на 11 години - всичко разбира и 100% се чувства объркано.
Само за това, което причинява на детето с поведението си, би трябвало да я пуснеш да излезе от живота ти напълно!!!
Какво ще ти липсва от нея, което да не можеш да намериш при друга? Отговори си на този въпрос.
Всики нормален човек би трябвало поне да седне и да обсъди как ще се държите пред детето. Ок, влюбила се е. Лошо няма. На всеки се случва, особено когато си разделен и искаш внимание.
Но детето какво е виновно? Всичко това оказва много голямо влияние върху него, особено в тази възраст - 11 год, пубертет....
Срам ме заради нея. Аз също съм жена, майка. Дъщеря ми е на 14. Когато се разведох, тя беше на 11. Много съм говорила с нея и съм й обяснявала.

9.   Благодаря на всички които ми пишат. Благодаря на 8. Не че намирам нещо в нея което не мога да намерия при някоя друга;тя нито е първа хубост нито и първа младост;нито виждам вече честност просто я обичам и се усещам че кръв тя се движи в и наи-малкият ми кръвносният съд;учодно е нали? Е нака да четат и да разберат и младите дами които непрекъсното се оплакват от негодни ;груби мъже които не са способни за любота!!!!!Да!!! Има и такива жени. Не скам моето дете да я боли повече с друга чужда жена. Нали ме разбирате майки сте!!!! Ако не ми беше срам щях да пише поне още 10 номера които тази майка пред мен и деето изигра. А като я питам(подчертавам питам а не викам ``ние скандали не сме имали) какви са тези номера тя ми отговаря всички го правят нито съм пъра нито последна не знам какво върша, просто съм объкана....... ДА НАИСИНА ПРОСТО E OБЪКАНА ПРИ КРАЛИЦАТА ВСИЧКО Е ПРОСТО.

10.   ....... ДА НАИСТИНА ПРОСТО E OБЪРКАНА ПРИ КРАЛИЦАТА ВСИЧКО Е ПРОСТО
МЕЖДУДРУГОТО й обещах да пиша цилата история за нашата връзка от началото което започнах с нея с големия роман до последният й номер` всичко от начало до край като тежък и тежен роман в една книга и мислия че скоро ще го започна.ще бъде забавен и интересен роман.дано да не стане лош пример за лошие номера.

11.   Чакам коментар от SFA ако е възможно много ми е тъжко и и всеки път като говоря с нея повече ме наранява, а сега иска за понататък да взема дъщеря ни при тях в италия, господи каква горчива съдба ни очаква с детето.