Обичам, но изневерявам...
Много от вас ще ме упрекват за това което ще споделя...но съм сигурна, че и много ще разберат за какво иде реч...

С приятеля ми сме заедно от скоро, но аз наистина го обикнах за това кратко време. Той е всичко за което една жена мечтае...мил е, добър, умен, образован...никога не повишава тон и когато вижда че нещо не е наред сяда и говори с мен...а не като повечето който казват майната му и до там ( да не говоря какъв е в леглото) ...и сега сички си казвате " ееее тая го изкара перфектен" ...разбира се не е и той като всеки си има кусури.

И сега големия проблем...обичам и друг...Познавам го от околко година. Когато срещнах приятеля си си казах, че повече няма да се виждам с него...че той ще е само един хубав спомен и толкова. Е да ама не...не знам как да ви опиша това което изпитвам когато съм с него...знаете ли какво е да си зависим от нещо...алкохол...цугари...дрога...И проблемите не спират до тук ...той също има приятелка. Случвало се е на няколко пъти да я засичам и ми иде да я убия въпеки да знам, че виновните сме ние двамата а не тя ...Мразя се във всеки един момент като погледна приятеля си защото той е последния човек който заслужава подобно отношение. Но когато съм с другия забравям за всичко. Знам , че с него никога няма да сме заедно ...просто е невъзможно както той сам казва... прекалено сме еднакви ...Но не можем и да се разделим ...само като се сетя как ме прегръща когато ме види ....как шепти в ухото ми колко съм му липсвала...като се сетя за дяволитата му усмивка...за онези пламъчета в очите му... Просто знам, че не мога без него, но знам че и с него не мога.

Не търся съвети...каквото и да кажете едва ли ще ми помогне с нещо....на хората който ще ме упрекват...давайте и ваща злоба трябва да се избива някъде...ако някой е бил или е в моята ситуация...нека пише ...може пък и да помогне с нещо...

Вечно тънжна Ж23

Коментари

1.   Смешна си.

2.   Боклук си момиче! Аз съм от другата страна.. разбрах, че са ми изневерявали. Да ти се връща! Ще разбереш ли тогава?

3.   Здравей, ето и мойто мнение като страничен наблюдател.

Ти просто не обичаш момчето, с което си официално. Обичаш другия. Не си пропилявай времето по форуми в търсене на съвети. Седни и си дай равносметка на къд те тегли сърцето и ще разбереш истината.
Успех!

5.   Аз съм на твоята възраст и имам приятел от 5 години. Никога не съм му изневерявала, защото го уважавам достатъчно. Преди да се запозная с него имах кратка и бурна връзка с друго момче. Поради много причини нещата приключиха. Бяха минали вече 2 години от както бях с човека, с който съм и днес... и случайно срещнах бившия. Такава тръпка не бях изпитвала през целият си живот. Започнахме да излизаме приятелски, той нямаше момиче до себе си. Търсеше ме доста често, излизахме заедно постоянно, дори и в една компания с приятелят ми. Не мога да кажа, че съм била влюбена в него. Разбираш ме много добре. Беше като наркотик за мен. Трябваше да го чуя и да знам, че е добре. Хиляди пъти е искал да бъдем интимни отново и още толкова пъти го исках и аз. Отблъсквах го, защото обичам приятелят си. Имаме връзка, за която повечето хора мечтаят цял живот. Та това продължи около година, след което аз го отблъснах. Сега е в чужбина, има си приятелка и е щастлив. Понякога звъни, за да чуе дали съм добре и как протича живота ми. Сякаш долавям радост, когато разбере, че не съм семейна все още :) Казвам ти това, защото една година се лутах и не знаех кой път да поема. Всичките ми първични инстинкти ме влачеха към него, а разума към приятелят ми. Не мога да кажа, че не съм щастлива. Обичам човека до себе си повече от всичко. Но и ще излъжа ако кажа, че понякога не се питам какво щеше да бъде. Той искаше да бъде с мен, предложи ми да замина с него. Питам се и понякога ме наболява, за това че го нараних и за това че не изживях това което исках. Понякога ме е яд, че не бях егоист. Истината е, че останах вярна на приятелят ми, но не съм сигурна, че останах вярна на себе си. Помисли добре! Мисля, че пълно щастие няма. Но ти си изневерила и няма да спреш. Помисли за себе си в тази ситуация, кого искаш? И реши по бързо, защото с времето ще стане по-зле!

6.   Подкрепям мнението на 3. И аз мисля, че не обичаш приятеля си, а си с него само от гузна съвест. Мисля също, че не обичаш и другото момче, а изпитваш фрустрация, която те кара да си мислиш, че го обичаш и да го искаш още повече. Повярвай ми, ако се събереш с другото момче и няма никакви пречки между вас, след максимум 3-4 месеца ще съжалиш, че си се събрала с него. Изводът е - не обичаш никой от двамата.

7.   Измислена история за трупане на коментари и злоба!

8.   "Обичам, но изневерявам", това звучи като "морална съм, но съм и курва"! Ох, майко! Мъж съм! На 29 години съм и скоро се разведох, заради невярната си жена. Вие прелюбодейците идея си нямате как боли да ви изневеряват, просто мислейки с ония си работи, грам не си давате сметка какво причинявате на другата страна. Дори не ви го пожелавам, а просто ви казвам, че вашия егоизъм и неспособност да обичате носят след себе си болка, мъка, разводи, разпадащи се семейства, страдащи деца! Не го правете, защото за всичко това, колкото и невероятно да ви звучи сега, ще отговаряте един ден пред Бога! Вашето ебане носи разруха и на самите вас, но прелюбодейците обикновено разбират това след много години, когато умират сами, без да има кой да им даде дори и чаша вода!

9.   Мило момиче! Недей да изпитваш угризения. Следвай емоциите си и се опитвай, да не нараняваш хората които обичаш(ако е възможно). Не отговаряй на въпроси, за които нямаш отговор, а и непозволявай, да ти бъдат задавани. Нека те приемат такава, каквато си... Предполагам, че за първи път изпадаш в такава ситуация и си задаваш въпроса дали е редно или не. Аз отдавна съм стигнал до отговорът, че е напълно нормално, да харесвам повече от един човек. Наслаждавай се на живота и това което ти се предоставя. Обществения морал е мото на посредственоста, определена от слабост и безсилие.. Няма такъв филм Единствен(на) и завинаги. Няма и нищо вечно. Всяко начало си има и край. Ако можеш да имаш и двамата, то не се замисляй. Някога след време, ще разбереш че един човек, не може да концентрира всичко което ти харесва. Естествено е че неможеш да имаш всичко което искаш, но това което имаш не го пропускай.... А за коментарите, които няма да одобряват ситуацията в която се намираш, има едно решениети-просто ги пропусни. Твоите опоненти ще са, или недорасли хлапета, вярващи в "Дядо Мраз", или мъже и мъжлета, които смятат че трябва да бъдеш нечия собственост, защото те не могат да опазят своята(пречат им рогата-настоящи и предстоящи), или жените и момичетата от клуб"Грозна и непривлекателна", които са готови да те изядат, затова че ти обичаш двама, а те си нямат нито един. Желая ти успех и се наслаждавай на моментите. М50

10.   От Авторката
1-во- Не съм измислила нищо
2-ро Благодаря много на 5 и 8... напълно разбрахте какво ми е :(
И колкото и да го мисля... решение... няма. Или поне за мен.. не искам да се отказвам от нито един и не мисля засега да го правя... пък по натам ще го мисля... Още веднъж огромно благодаря на 5 и 8

11.   Кажи на официалния ти приятел да започне и той да е*е други момичета. Ако не друго поне ще сте квит.

14.   Виж сега какво ще направиш. Раздели се с приятеля си или го помоли временно да сте в "отворена връзка", за да му дадеш шанс да срещне друго момиче, което ще го цени повече.