Изневяра ли е?
Искам да попитам дали е изневяра когато двама души са разделени и единия е бил с друг? Бяхме разделени 2 месеца и тя е била с друг, но само за една вечер, но дали е бил само един? Тя ми се извинява казва че ме обича и даржи на мен, и го е направила за да може да ме забрави, но не може. сега сме заедно но мене това ме измачва и се колебая дали да не се разделим за винаги. Липсваше ми обичам я но дали ще мога да живея с тази мисал или с времето ще я забравя.

Коментари

1.   Не, не е изневяра да спиш с някого, когато СИ САМ. В момента, в който сте скъсали вие не сте били заедно. Друг е върпосът, че е глупаво да се занимаваш с бивши приятелки.
Моят бивш имаше една поговорка, която е единственото положително, което ми остана от него „Стар вестник не се чете повторно“. След като скъсах с него не съм го виждала, макар че ме търси дълго време. Днес съм щастливо женена за друг и никога не ми е идвало на акъла да потърся бившия! Послушай ме - за да скъсате си има причини, забрави я и гледай напред. Иначе не ти е изневерила, но това има ли значение, когато не сте щастливи заедно

2.   не категорично не е като не сте заедно всеки има право да върви напред:)))///жена съм но щом 2 месеца не издържала и е спала с друг няма да се получи между вас, тя ще си мисли че веднъж си простил и всичко и е разрешено, а теб ще те измъчва мисълта за изневярата и в всеки удобен случай ще и натякнеш ////

3.   Колко пъти ще ти се наложи да живееш с тази мисъл, ако знаеш само... Идеални хора няма! И ти не си такъв. По-добре се научи да градиш, отколкото да рушиш. Руши се лесно - гради се трудно и въпреки пречките.

6.   За мен е изневяра, духовна така да си кажа. Добре де, и физическа... Ако те обичала, нямаше да бъде с друг. Съжалявам, не разбирам такива хора, които уж обичат, а изневеряват. Няма значение дали е била с някой само за една вечер... щом се е случвало веднъж, значи ще се случи още много пъти, въпрос на време е.

7.   Не е изневяра, но това не означава, че лесно ще го забравиш. Трябва да си много силен човек, за да го направиш и ако не смяташ, че ще успееш изобщо не опитвай, защото само тва ще ти е в главата.

8.   Е ти кво очакваш.. Егати чувството за собсвеност.. Били сте разделени.. нали така до колкото си спомням прочетох. Еми тогава..!? Всеки е можел да прави каквото си иска за това време. Ако държиш на нея, не се разделяйте, за да не мрънкаш пак после.

9.   Да бъдеш с някой физически, когато си сам и за запълване на време или нагон или отчаяност, не е изневяра! Има много по големи изневери- те са емоционалните, а не физическите. Тогава когато всичко е навик или рутина или защото да мине и т. н. тогава когато всичко е празно. Щом сте отново заедно- гледайте напред! Не рови кой и какво е направил когато сте били разделени. Почнеш ли да ровиш и да търсиш поводи- ще намериш!!

10.   Зарежи я, просто не виждам смилсъл да сте отново заедно. Знам, че ще намериш нещо по - добро. :)

11.   Хей ти какво си мислиш, че и дори и семейство да сте, пак ще си изневерявате и ти и тя. Както на теб ти се иска нещо чуждо и различно така и тя ще желае. Човешко е. Освен ако сматаш, че жената не е човек)))

12.   Ама тя на 2я или 10я ден след като се разделихте по точно е спала с другия... Искала да те забрави, остави и няколко месеца да спи с целия квартал и ще видиш колко по лесно ще и е! Номер 10 ти да нямаш кристална топка :Д

13.   Благодаря ви за коментарите. някои пита кога е била с друг. ми месец след като се скарахме. ние бяхме разделен, а аз бях в цужбина.

14.   Тази история ми е позната. На мои приятел се случи същото. Когато се сабраха и разбра че е била с други, същото време тя беше бремена от него. Тя е по голяма от него. Вие какво бихте направили? Аз сам си го задавал този вапрос, но немога да стигна до решение.

15.   Ами аз мисля, че щом първо се е стигнало до раздяла между двама души, повторно събиране е идиотско /освен някои специфични случаи, например разделили са се, защото единия е заминал в чужбина, и след няколко години се оказват на едно и също място и пак се събират, има и други примери/.
Така че, хем че са се разделили, ама и единия е бил с друг. То има нещо като период на изчакване след раздяла ако евентуално двойката смята, че причината, поради която са се разделили не е напълно основателна и все още обмислят. Или ако някой много страда, няма да иска да скача веднага в леглото на друг / и то след месец! /