Незнайно как... сама обърках живота си
Здравейте
Аз съм жена на 33 години, вече разведена, но и никога не съм и била щастлива. Единственното нещо, което ме прави такава /поне до скоро си мислех/ е синът ми.

Имам собствен бизнес и се справях горе долу добре. Не се замислях за мъж. Просто толкова свикнах да съм самостоятелна, че не се и замислях. Ето, че синът ми е вече 14 годишен, има си своите интереси, аз започнах да се чувствам самотна.

Тогава всъщност осъзнах какво направих със себе си.
От този момент като че ли всичко се обърка, в бизнеса започнаха да не вървят нещата, започнах леко по леко да затъвам...., но в един прекрасен ден срещнах човека, с когото сметнах тогава, че мога да имам сериозна връзка. Аз без да се усетя започнах да го заобичвам, дори станах ревнива /нещо, което никога не ми се беше случвало преди/. Постепенно започнах да разкривам пред него за себе си, за миналото, за бизнеса.. Той се промени... вече сме заедно 10 месеца, но от 3 живеем заедно. Имахме хубави моменти, но ...секс още не.. днес ми казва ,че ме обича, утре-не, започнахме да се караме много често /дори синът ми ни направи забележка/.

Наистина изживяваме много труден финансов проблем, но двама души ако наистина се обичат не се ли подкрепят?
Започвам да си мисля, че пак сгреших с човека, но дълбоко в себе си не мога да си призная, че и много го обичам. Не искам да се разделяме, независимо от обидите, които си казваме, но... не издържам вече.. не знам как да постъпя... боли ме и плача всеки ден.

Коментари

1.   Според мен,много сте избързали да саживявате заедно...разделете се за малко,така по трезво ще обмислиш нещата.Ти сама ще разбереш дали този човек е за теб...
успех :)

2.   Аз не можах да разбера-как така от 3 месеца живеете заедно,а секс още не?

3.   Защто не правите секс-това е проблем

4.   Жена на 49 г.не правите секс ???а, това ми дойде в повече.
Никаква логика,та вие да не сте живяли 20 г. че, да сте си омръзнали ???
НЕ,НЕ, И НЕ,ЗАРЕЖИ ТОЯ СМОТАНЯК И ТОЙ КАТО ТЕБЕ,защото ще провалиш бъдещето на детето си .
Той е в деликатна възраст,/сина ти/а ,май ще излезе по-умният.
Гледай си детето ,защото утре ще съжаляваш ,заради вашата глупост.
Разкривай нещата от бизнеса пред сина ти ,а,не пред човек който малко познаваш,за който съм сигурна,че те използва и ще ти забие нож в гърба.
АКО ИМАШ ВЪПРОСИ ,ОБАДИ СЕ .
Не се уповавай на чуждият човек,а,на твоята кръв.
РОСИРОС

5.   Измина година от тогава,но нещата не са се променили особенно.С изключение на това,че загубих бизнеса и дома,наложи ни се да се преместим със сина ми на съвсем чуждо и далечно място и да започнем от нищото.Въпросният мъж е все още до мен/по точно с нас/,наистина ме подкрепя плътно и помага с каквото може,заряза собсвеният си живот ,за да бъде с нас.Прекалено много неща се случиха през последната година,заради която съм сигурна,че се обичаме ,но големият въпрос си остана-не правим секс!Странно нали?Аз като жена ми е обидно и продължавам да се тормозя,но от друга страна съм спонойна,че вече не се чувствам самотна.Синът ми много го харесва ,имат много общи хобита от което мога да се радвам.За мен остава само търпението.Благодаря Росирос

6.   Номер 4 как деликатно нагрубяваш жената-"И ТОЙ СМОТАНЯК КАТО ТЕБЕ".Eй,какви хора има на тая земя...В раните люти сол да сипем...Мила 33 годишна,може би човека не иска да прибързва със секса,че то ние каквито сме женитеее...Ако ни искат веднага-използвач е,само за секса е,ако не го правим веднага-пак е проблем и се чувстваме пренебрегнати.Дайте си време,напаснете характерите си и после говорете за бизнес,секс и какво ли още не.Грижата за другия също е любов!

7.   №4 ,това ,че вече е изминала година и не правите секс,пак си остава непонятно за мен?
СЪГЛАСНА СЪМ ,ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ГЛЕДА САМО СЕСКА,НО....".измина една година" ........ТОЙ ДА НЕ Е ОБРАТЕН, ХАРЕСВА ЛИ ТЕ, СЪВСЕМ ДОБРОНАМЕРЕНО ТЕ ПИТАМ,без нападки ?
НЕ ми е ясно,поради простата причина,че моят втори съпруг.....ще гледа да ни помогне.....,много е добър,нннноооо
БЕЗ СЕКС .......ЩЕ МЕ ЗАРЕЖЕ ....ТОВА СИ Е НОРМАЛНО И ЗА МЪЖЕТЕ И ЗА ЖЕНИТЕ.
И ТОВА КОЕТО ЩЕ ТЕ ПИТАМ ПАК ДОБРОНАМЕРЕНО ?
Разговаряла ли си на тази тема с него ? И какво мисли той ?