Досега не съм имал никакви връзки с момичета
Сигурно има много такива историй тук, но ето и моята.
Аз съм на 22 години, и от много време имам едно огромно желание, което го искам повече от всичко друго. Ужасно много искам да си намеря приателка, досега не съм имал никакви връзки с момичета, и от доста време съм ужасно тъжен, и се чувствам много самотен. Всичко ми е безразлично, и вече не знам какво да правя, другите около мен се забавляват, а на мен ми е тъжно. Вече не знам какво да правя, никои не ме разбира. Или от огромното си желание да си намеря приятелка правя грешки, които ми пречат.

Вече се чудя дали изобщо някога ще бъда отново истински щастлив. Толкова ли много искам? Просто искам да имам човек до себе си, момиче което знам, че ще ме обича, и на което бих дал цялата си любов, и бих подарил цялото щастие на света. Просто искам отново да съм щастлив, като знам че не съм сам. Какво бихте ме посъветвали, защото както казах, никои не ме разбира, и съм много тъжен.

Коментари

1.   Толкова ли много искам? Просто искам да имам човек до себе си, момиче което знам, че ще ме обича, и на което бих дал цялата си любов, и бих подарил цялото щастие на света. Просто искам отново да съм щастлив
--------------------------------
Ами да ти кажа приятел това съвсем не е малко. Но пък всеки човек заслужава да бъде щастлив. И ти ще си, бъди сигурен.

Ale

2.   Взе ми мен де и аз искам някой да ме обича истински вземи мен на 18 сам :) от каде си ? не се отчаиваи всеки човек си има половинкар, твоята някаде те чака ;) всичко ще е наред вярвам в това ;) аз пак си имам приятел, но усещам че не ме обича както аз него и това ме наранява ужасно много всичко си има две страни ;) Успех

3.   Не се отчайвай.Толкова си млад.Живей си живота,не ти трябва приятелка,повярвай ми.Спи със всяка която ти харесва и не се задълбочавай с чувства.Ако се влюбиш и те зарежат,боли повече отколкото да си сам.

The Life is MONEY!!!

4.   Blunder... The Life is not MONEY!!!
SFA

5.   Не се отчайвай, приятелче. Аз съм по-малък от теб, и аз бях така до скоро. Но след това срещнах момичето мечта за мен... да, сигурно си мислиш, че лъжа или нещо такова, но не е така... за мен тя е мн по-различна от останалите и е точно това което искам, дори на моменти си мисля, че е сън. Най-интересното от всичко е, че ако не я бях срещнал нямаше и аз да имам момиче до себе си вероятно, защото повечето от другите не са мой тип. Така, че... поздравявам те с песента Phil Collins - You can't hurry love. Вярвай и знай, че рано или късно ще срещнеш твоето момиче. Смятам, че го заслужаваш... просто се остави по течението и може би в най-неочаквания момент ще я срещнеш... :) Поздрави, много здраве, щастие... и не на последно място... усмихни се! Бъди това, което си, приятел!

6.   Ще намериш. Не бъди самотен, не бързай, забавлявай се с приятелите си, та ти си на 22. Знам, че е лесно да ти го кажат и много трудно да го направиш, но повярвай ми иначе ще се побъркаш да мислиш. Желая ти успех и много щастливи мигове, защото знам че, ще ги имаш

7.   Подкрепям напълно по-горните коментари. Щракай си с пръсти и не му мисли толкова!
Сериозното обвързване не носи вечно щастие (поне за мен е така). Затова момче, пий, яж и си носи новите дрехи:)