Просто е лудост?!?
Здравейте. от много време крия тайната в себе си, но не издържам вече. От 6 месеца съм влюбена в шефа на майка ми, който е на 42. Той е просто невероятен умен, красив (поне за мен) и страхотен. Не го обичам заради външността му или заради това, че има няколко магазина и хотел. Аз съм само на 19, а и си има приятелка(разведен е). Моля ви кажете ми какво да правя иначе ще умра от любов.

Коментари

1.   От любов не се умира, така че не се притеснявай!

2.   Просто недей да се занимаваш с него, за свое добро и за доброто на майка си... При вас може да има само секс, нищо сериозно. В един момент той ще се отегчи от теб, просто защото разликата в годините ви е твърде голяма, от там и в опита. Ще дойде време той да желае зряла жена до себе си и когато я намери, ти ще останеш на заден план...

3.   Абе я не си попилявай най-хубавите години в мисли и копнежи по чичка на средна възраст. Такива така могат да те омотаят и замаят, че да вземат най-хубавите ти години, без при това да влагат нещо сериозно към теб. После минават на следващата, която ще е на 19, когато ти си на 25, да речем, и така. Губещата ще си ти.

4.   Ти наистина не го обичаш заради " €€ $$ лв. "

: ))

Никога нищо такова няма да се получи и ти го знаеш. Намери си някой на твоята възраст. Осъзнайте се момичета.. момиче на 15 ходи с някакъв на 18.. Айде моля ви се. После защо страдате и т. н глупости и половина >. <

by. J

6.   Мисля, че си въобразяваш. Не знам какво намираш в мъж, който е два пъти по-голям от теб. Ти не си влюбена в него. А и той си има приятелка.

Ранджан

7.   Аман от златотърсачки в тая държава. Младите момичета се побъркаха от известно време. Това мода ли е или младите мъже вече нямат грам стойност? писна ми да чета такива истории всеки ден.

8.   Обичаш ли каза? На 19 си? Ох, младост, младост.... Сега разбирам защо едно време са женели момите на 17-18... Моят коментар е следният, " Да би мирно седяло, не би чудо видяло". Имай го като едно наум за всеки случай. Чудото не винаги е чудо в добрия смисъл на думата обаче!

9.   Само гледай майка ти да не си остане без работа... Надяваме се тя също да не е влюбена в него, че като гледам на колко си години, значи майка ти може да му е набор?