Интернет зависимост или изневяра
Здравейте, искам мнението Ви относно следната история: Аз съм на 42 години и се запознах с един мъж на 44 години, несемеен до този момент, без деца и най- интересното е, че никога никоя жена не е представял пред семейството си и приятелите си. Вече три месеца сме заедно, но се наложи да отиде в командировка в чужбина. Като тръгна не знам защо, но нещо ме накара за първи път да напиша името му в чичко Гугъл и какво се установи, че има 7 регистрации в сайтове за запознанства, като в три от тях активен, дори предния ден преди да замине влизал в тях. Така пристига в съответната държава, обажда ми се да си пусна скайп, ивиждам, че едновременно си пуска и скайп и един от сайтовете и си пише и с мен успоредно. Представете си какъв шок изживях от видяното, но това не е всичко, успях да проверя и сметката му телефона, която беше 180лв към края намесеца вече, а той с мен говори не повече от три минути. Моля за Вашите гледни точки по въпроса. Наистина се чудя, как да постъпя в този случай.

Коментари

1.   Ами защо не го питаш сама? Освен това, ти откъде знаеш, че профилите са негови, а не са на други хора с това име?
Освен това е възможно в тези сайтове да е намерил и приятели, защо да си зарязва целия живот? Той е сам и в чужбина има нужда от това да сподели с някого. Не всичко може да се сподели с любимата жена. За мен малко или много си егоистка. Ако все пак те притеснява нещо - ами говори с него. Той най-добре знае, защо прави това.
Ако иначе един мъж иска да ти изневерява, има много по-лесни начини за това., има и такива, при които ти никога не би разбрала за инзевярата. Вместо да търсиш под вола теле, концентрирай се върху собствения си живот - семейство, кариера, доход, образование и т. н. Само който няма живот извън връзкаа си, само той клони към преследване на партньора

2.   Вероятно поддържа връзка и с други момичета. Относно регистрациите, не е задължително да означава, че ти изневерява онлайн, но щом казваш, че говорите едва 3мин, а сметката му е 180лв, според мен имаш право да имаш подозрения. С кой толкова говори, като изключим теб и техните? Питай го.

П. С и гледай тея командировки да не означават "преспивка в друго момиче"

3.   Знам, че профилите са негови, но знаех само за два, проблема е обаче, че и двата ги изтри пред мен, а след това се оказа, че още на следващия ден си е направил отново регистрации, но без снимка и отново с това име, а аз това го разбирам преди два дни или два месеца след като ги е изтрил. Това така наречено преследване на партньора, обаче не е продиктувано от това, че аз не знам какво искам или съм без работа, а просто от промяна на неговото поведение, от две седмици е доста разсеян, разконцентриран и вял. Това просто ме наведе на мисълта, че има нещо което се случва с него, попитах го дали има някакви проблеми, отрича за това, но и в комбинация с тази сметка просто се шокирах, повярвайте ми.

4.   Истината е че много мъже практикуват така наречения интернет туризъм, запознават се по интернет с жени от местото където ходят на командировка и си изкарват готино. Най-често това обаче са става и с жени от близки и други градове където няма опасност да се засекат случайно. Просто си гледат кефа, това е.
Нещо като пилотите и стюардесите :)

5.   Напълно подкрепям мнението на номер 4. Има много такива мъже, а и ако тези "командировки" се случват прекалено често, определено приспива при някоя.