Моята история!
Здравейте!
Аз съм момиче на 20 години, но нещата които преживях не са никак за 20 годишно момиче.. Преди да започна искам да ви кажа, защо реших да напиша преживяванията си. Искам единствено утеха.. искам да кажа всичко онова, което исках и не успях! Не си мислете, че това е поредната любовна история.. това просто е цялата истина.
Имах дълга връзка около 4/5 години с момче, което много обичах. Синеок с най - милата усмивка, висок и едър, бяхме двойка, на която всички завиждаха. Имах планове, подготвях се за кандидатстване по медицина, притежавах най - добрата майка и най - добрите приятели. Животът ми беше спокоен и изпълнен с любов.. не спирах да се усмихвам.. преди всичко изглеждаше розово :)).
Беше миналата година, февруари месец тогава всичко се преобърна. Дойде един мъж в града, доста по - голям от мен 26 годишен.. не много висок черноок с брада и беше адски харизматичен. В града се чу слух, че този непознат мъж искал да се запознае с мен и намеренията му били сериозни. Не обърнах внимание, винаги имах обожатели. Докато аз се подготвях за изпити, балове и екскурзии, "непознатият" правеше планове как да ме раздели с приятеля ми. И успя. Един ден получих смс от приятеля си - " Всичко свърши, аз обичам друга! ", от тогава нищо не е както преди. Не можах да му отговоря.. просто не знаех какво да му пиша.. След няколко дни излязох на кафе с братовчедка си, мина малко време дойдоха двама мъже и седнаха при нас.. тя ги познаваше, а аз не! Тогава се запознах с "непознатия". Той беше много хитър, знаеше как да заблуди една жена. Изглеждаше толкова усмихнат, чаровен, не спираше да прави комплименти и да ръси пари навсякаде. Беше богат, намеренията му наистина бяха сериозно искаше още на първа среща да ме запознаех с родителите си. Първото нещо, което ми беше казал – " От сега нататък ще усетиш, че имаш мъж до себе си! ", бях толкова разочарована от стария си приятел, че това ми прозвуча толкова истинско и сигурно.. продължихме да излизаме. Така се минаха около два месеца и се оженихме.. да просто ей така се оженихме!! Въпреки скандалите със цялото си семейство аз избягах с този непознат мъж. Непознатият работеше много мръсна работа.. занимаваше се със сводничество, постоянно липсваше вкъщи.. сякаш просто ме взе и ме хвърли при майка си, сякаш бях омъжена за майка му. Майка не ми проговори. Мина се време нещата се поуспокоиха.. но нито продължих да уча, нито успях да изживея бала си както исках. Той беше извън страната. След около 3/4 месеца акъла ми дойде в главата, след караница с майка му реших да се прибера вкъщи. Прибрах се. Отново се върна усмивката на лицето ми. Намерих си работа и почнах да се подготвям отново за изпити. Така продължи около 2 месеца... и той се върна. Намери ме.. искаше да ме прибере, направи много усилия опитах се да откажа, но не стана. Отново отидох там. Първите 10 дена всичко беше прекрасно, мислех си че се е променил.. но след това отново почнаха скандалите. Без да кажа на никой, се прибрах вкъщи. Последваха редица скандали, че чак до полиция се стигна.. но този път беше различно бях бременна. Исках само да се оттърва от тях. Абортирах. Сега съм безработна и се подготвям за кандидат - студентските изпити. Изводът ли? Винаги се подигравах на тъпи момиченца, които са толкова влюбени, че немогат да контролират нещата и търпят такова унижение. Не аз не от любов, аз все още не мога да си го обясня защо го направих.. Приятели, роднини казват, че са виждали бившата ми свекърва по магьосници и врачки, но не вярвам в такива неща. Първият ми приятел, когото много обичах... той си остана един много специален човек дълбоко в сърцето ми! Аз съм човек и направих грешка. Сега се опитвам да оправя нещата, колко ще успея само Бог знае! Чувствам се изморена, унижена, виновна, но някак си спокойна, че отново съм си вкъщи и знам, че никой неможе да ме накара да си тръгна от тук! Това беше опит, научих много неща.. видях и лошата страна на хората. Сега съм силна!

Коментари

1.   Оптимизма ти ми харесва

2.   Във кой филм я гледа тази история?

3.   Не знам дали си силна, но си твърде глупава, незряла, което до голяма степен се дължи на възрастта ти, но и не само, има си го в теб, съжалявам, но това струи от думите ти. И не си имунизирана от нови големи грешки, влагай повече мисъл в действията си.

4.   До г - жа/ г - н номер 3 бих искала и вашата история да чуя :)). щом съдите хората в действията им вашите би трябвало да са безгрешни.. и предполагам всичко ви е перфектно :))) до номер 2 не е филм може да потърсиш из интернет малко, нямам време да ви разказвам филми :))