Дали ще се върне при нас?
Знам, че раздялата боли особено ако заради някоя друга любов. Но 5 месеца без сън и нормален живт; сълзи и молитви; това е вече прекелено. Тя вече е с един много по-възрестен от мен, живее живота си ходят в ХОТЕЛИ и планини да се споделят нежните си чувства, живее като в прекъска и е забравила за семейството си за мен и 16г. ни любовна връзка както и нашето дете (те са неините думи), а аз тъжно броя часовета с тази надежда, че един ден ще се удри главата й в станата и ще се върне; ни пия ни пуша,нито я обиждам нито имам други пороци и сме в много добро финансово състояние. Нищо не ни липса но тя ни изостави и си тръгне с друг.

Иска да пробва с него; с един 15г. по-голям от нея, кажете ми тя дали ще се върне? Раздялата ужасно много боли. Не зная дали някои от читателите са имали подобни болки. Тук повече чета за женита спитващи подобни разочарованея. Моля за помщ и съвети. Чувствам се че всички ни потъваме в тъмнината на неизвестното, макар че тя от инат не го осъзнава. Благодаря ви.

Коментари

1.   Преминават тези увлечения. Стига ти да й простиш. Промени си държанието и не изслушвай да ти разказва ликуващо какво преживява. Бъди загадъчен или по-скоро неразгадаем. Можеш да прдпазиш и детето си отстресове като подържаш някаква равност в атмосферата на семейството. Но съпругата ще усети промяната и ще си зададе въпроса какво би загубила.

2.   Е ;браво такива се падат на вас ви мъжете. Но дано скоро й дойде акъла, че късно или рано те ще се късат там има сексуално привличане нищо друго. Да ще се върне но кога може би утре може би следващия месец но понякога заради ината тепчат на едно място и дълго време не се върнат на старото. Успех

3.   Здрасти. Всеки един от нас си е устроил живота както си иска. Отначало си намира половинка, намират общи интереси, създават семейство, посрещат третият човек на бял свят-детето и са щастливи.Но идва момент в който всичко се срухва и се преебава всичко хубаво до този момент.

Според мен историята ти е потресаваща.Виж,ако наистина е щастлива с този мъж вземи се в ръце и си уреждай живота доколкото можеш.Трябва да си силен заради тази душица-детето ви,то не е виновно за нищо.Аз ако бях един мъж щях да учистя тази ,,проститутка" наречена твоя жена...но това е друг въпрос...направо бих и свитил маслото,както му се вика...разбираш.По ефтино щеше да излезе...да страда детето и заради един парцал....как ли пък не.

4.   Я по-спокойно номер 3.
Никой току-така не бяга от хубаво.

До автора: Нещо не е било наред във връзката ви. Това са 16 години брак и след толкова години съвместен живот, ако напуснеш човека до теб, значи наистина е зеела голяма пропаст в отношенията ви.

Не търси вината само в жена си, а помисли и кое я е довело до това и решение. Жалко само за детето...

5.   От автора: аз не търсия вина в нея а търсия начин да я върна ако мога това е най-добрият начин за спокоиствие за обърканото ни дете. Кой няма грешки? но не мислите ли че неините грешки особено за детето е необяснимо,а знаете ли като я питам -а детето мисли ли за него какво ми отговаря тя?отговаря; а мой живт;?то ще порастне ....на нас колко още остава да живеем?един отговорен и нормален родител ще каже ли такива глупости и то пред детето?аз не търсия виновник търсия начин да гледаме и да възпитаваме нашата дъщеря заедно много ли искам?

6.   Нещо не е било наред между вас и това е довело до разрив на отношенията-поговори с нея и бъди готов на всичко но и кажи че не може да продължавате така и не я карай да сте заедно заради детето а заради вас двамата - кажи й че я обичаш но няма да търпиш такова отношение

7.   Аз съм номер 4.
Напълно ви разбирам господине, че търсите начин да си върните жената. Но след като прочетох и второто ви излияние, напълно се убедих, че тя няма защо да се върне при вас. Тя не иска вас- съпругът и. А вие
се надявате в името на детото, тя да пожертва своя живот. Заради детето, тя да живее с вас. А детето, то не е малко, навярно то по-добре от вас знае защо майка му я няма и че ако се върне, то ще е за да си го прибере.
Не виждам нищо глупаво в думите и "детето ще порасне", а нейния живот вече ще е минал ... Та това си е самата истина.
Всеки живее един и неповторим живот на този свят!

8.   Много е важно дали ще се върне обще.какво ви се хваще мъжете;къде е мъжката гордост?бъди сигорен колкото молиш една курва толкова тя ще се бяга от теб а знаеш ли защо тя се чувства като пренцеса там при оня парцал и загубеният дертак;защото той умее да държи с нея точно като мръсна кучка;жените обичат да ги лъжат а не да им се молиш на колене; незная на колко години си но щом молиш и чакаш съвети как да се върнеш кучката и да седната да учите вашето дете на морала просто се чудя на твоето търпение;бих искал да се сръщнем и да ти дам съвети лице в лице;успех с тази долна никаквица

9.   Аз съм жена и съм в подобно положение след почти 13г брак, съпругът ми ми изневери с една долна никаквица която ходи с мъжете за финансова изгода за да я издържат и да си живее,сега с детето вече 6месеца сме сами не се интересува от него въобще не го търси а той е на почти 13г и му е мъчно че не го търси баща му а всичките си пари дава на оная долна утрепка,и аз мислех че ще се осъзнае и поне ще се интересува от детето но не,много ми е тежко за тези 6месеца болкато си е все така силна и плача всеки ден, много добре те разбирам!

10.   От автора: г-жа номер 9. Здравей и благодеря. Вижте само еронията на съдбата. има хора които мислият че са много модерни и на тях всичко е позволено да вършат; нали четете коментарие на точно тезе уж севръменни личности които търсат щтастието даже против божи воли и с гордост защитават именно развалените долници в името на едно дяволско разбиране за живота и то ;човек живее един път в този свят;и какво от това;те незнаят ли че всичко в този живот се връща даже думите и съветите които се дава.имай и търпение бъди сигурна че той ще се върне няма как.

наистина част от хората имат погрешно разбиране за живота и любовта;да и аз тук мога да кажа и ваше 13г. дете ще порасне но няма да пускам тази глупост да го кажа защото аз смятам че при нас хората малко е различно от както при ЖИВОТНИТЕ ;при кучета например.

моли се на господ и поискай от дева Мария да си върне мъже ти при тебе именно в името на сина ти защото тя е майка и знае че всичко може де се постигне заради ДЕЦАТА, успех и вяра.

11.   Към автора-задавал ли си си въпроса:а тя дали те е обичала някога?Да не е срещнала сега любовта на своя живот?

12.   От №9- Здравей вече спрях да се надявам че ще се върне,след като забрави детето си и не се интересува от него просто всичко е приключило а тя онази не е майка съпругът и се грижи за детето а тя си го върти на малкия пръст колко семейства е развалила но сега нас успя да ни докара и до развод защото продължават да са заедно,все съм си мислила че ще се осъзнае поне да си потърси детето но не...а синът ми е голям и му е тежко,а оная си е при съпруга си,той знае но не взема отношение!Целият и живот е бил такъв от мъж на мъж за финансова изгода и то с какъвто и падне цигани възрастни всеки който плаща.

13.   Г-жа №9,ти не си добре той те зарязал,хубаво му е,а ти ще ревеш........Моя ме заряза с най-долната курва и наркоманка с две деца и пак съм на крака и имам надежди към живота.....ти ,я се стегни и не позволявай един мъж да пречи на щястието ти!

14.   До автора:- Според мен е нормално след като си живял с някой 12г. и си държал на него след това да ти е тежко и мъчно от това което е станало,виждаш как за един миг ти се променя живота изцяло.Всеки човек го изживява различно!

15.   До Nо;14 -не12г. а цели 16г.обич и уважение.благодаря ви за вашето съчувствие .така е наистина всеки го изживява различно.моите приятели се чудят на мой акъл;и ми викат че съм късметлия че съм оттервал от такава К.К(капризна ку...)ей те са техни думи; повече мъъже искат да се оттерват от жените а аз винаги съм бил учуден на тези мъже но изглежда че имат право.наиситина тя ми даде мн.добър урок........