Защо винаги се влюбваме в неподходящия мъж?
Този въпрос винаги съм си го задавала след поредният флирт, оставил ни само болка, излъгъни мечти и неоправдани очаквания. Истинското щастие е да владееш езика на любовта, но малко са тези които съумяват да го научат.

Моето истинско проклятие е са склонността ми към компромиси и вечната надежда, че все някога той ще стане по-добър, грижовен, обичлив, или простичко казано идеален. Повечето жени ще ме разберат, защото се е случвало всяка една от тях да се оплаква на приятелката си от своята половинка и в същото време да ги увещава колко прекрасен е той и как ще промени пренебрежителното отношение.

Искам просто да изразите вашата гледна точка, но от страната на мъжете. Как да разберем кой е идеалният мъж за нас?

Коментари

1.   Здравеите;ако можеш да отговариш коя е идеалната жена тогава някои може да ти каже кой е идеалният мъж. Ние хората понякога забравим че ние самите не сме ангели но очакваме от другите да са богове. Няма идеален човек. Малко компромиси малко прощаване и нещата ще се оправяят. Но винаги като прекеляваш губиш за добро или за лошо. Успех

2.   И аз съм така винаги се захващам с неподходящи мъже и вече съм отчаяна давам всичко от себе си а насреща получавам само болка!

3.   Здравей, погледнато и от мъжката страна.Защо винаги се влюбваме в неподходящи жени? Съдба?! Късмет?!Бог знае?!

4.   Няма идеални мъже, нито идеални жени. Въобще, на земята няма идеален човек. За да накараш някой да те обикне според мен просто трябва да бъдеш себе си и ако този човек те приеме такава..добре. А ако не- значи това не е твоя човек и няма никакво бъдеще.

Съдбата най-добре си знае работата. Аз лично срещах все неподходящи, влюбвах се в мъже, които искаха всичко от мен, без да влагат чувства. Много страдах, докато не го срещнах.. Човекът който ме ценеше и обичаше истински. Тогава обаче, аз не го оцених. Сега разбирам много неща и знам кое е важното в живота. Любовта е най-красивото чувство на този свят. Обичайте се!!! :)))) Успех и на авторката :)))

5.   Привет?!!?Колкото по-трудно откриеш любовта толкова по-цена ще е тя за теб!?Има няколко варианта?!Или не търсим достатачно или търсим на погрешно място?!А след това не умеем да разсъждаваме трезво?!!Да не говоря че много от хората са прекалено повърхностни?!?Желанието ни да имаме някого до себеси ни прави слепи и дори да виждаме че нямаме нищо общо с човека пак се надяваме?!?
Любовта е двупосочен процес и там няма място за егоизъм?!

Не на всеки е дадено да намери подходящия човек от първия път?!Но за това пък тряпва постоянно да се учим и още по силно да жадуваме и да и да търсим и да не спираме да вярваме в чудеса?Защотото нима има по голямо чудо от любовта?!
Вие си добър човек мадам!?Не ви знам името прощавайте?!
Пожелавам ви много щастие и любов?!И този които е готов да пожертва живота си,той е достоен за тази любов!?
Защото няма нещо което любовта не може да превазмогне и победи!?И нито една изневяра неможе да унищожи любовта?!Защото това е любовта да умееш да обичаш!!
Приятен ден!?И променете живота си?!Нека мечтите ви се збъднат и Господ да ви благослови: Free_Fozzy

6.   Защото винаги искаме това, което е чуждо или това, което не можем да имаме. А ние не можем да го имаме именно защото е твърде различно от нас (точно затова ни и харесва) :)

7.   Free_Fozzy

Не е задължително да искаме и да се стремим към това което е чуждо!!! Но едно е сигорно много рядко знаем какво точно искаме и как да го постигнем!? И не е достачно да пожелаем някои ,но и тои да ни пожелаее!!Лошото е често нещата се разминават!!

9.   Какво да ти кажа?Намерих го ИДИАЛЕН,но като му дойде времето-не му стана....................................

10.   Free_Fozzy

Привет?!Това е поправимо!?И е личимо?При все че аз не мисля че човека е болен по скоро.........!?както ио да е обарнете се към спецеалист!?Всичко става с много любов и............!?!

Така че смело и смахнато напред!!!Знам че ще намерите начин да разрешите проблема ако се обичате достатъчно и................?!?!

11.   Искреният мъж е идеалнит.