Не му вярвам
Бях с едно момче 4 месеца. Той беше инициатор на нашето тръгване, той искаше.. Всичко вървеше идеално. Той ми беше първия. Беше идеално, беше уникално внимателен, беше прекрасно... Държеше се уникално! И в един слънчев ден решава друго. Решава, че не е влюбен в мен, че не е успял да изпита чувства.. Да, но аз не му вярвам! Не може човек, в който не си влюбен да те възбужда до такава степен.. Да те следи с поглед навсякъде, да те ревнува адски много.. Не може!! Просто не може! Но както всички си беше наред, както от всеки мой допир той беше готов за секс, както ме гледаше толкова мило... и на следващия ден да ми каже, че не е влюбен и че няма чувства.. Не ми се връзват нещата!! А друго момиче, силно се съмнявам, че има.. защото.. Не просто няма друго момиче, освен, ако не е.. Не знам! Абе и това може да е, но не и че не е влюбен. И най-лошото е че всичко това ми го каза с СМС и от тогава ни ума ни дума! Не му прави чест просто!! Страхливец... Според вас? !

Ж19

Коментари

1.   „Но както всички си беше наред, както от всеки мой допир той беше готов за секс, както ме гледаше толкова мило... “
Бъркаш нещо сексуалното влечение с любовтта. За разлика от нея, сексуалното влечение е ВРЕМЕННО. Приятелчето ти просто си е харесало друга мадама. Иначе, споко - всички сме минали през това. Защо мислиш, че жените не се женим девствени?
средно статистически погледнато жената се жени за третия мъж в живота си. На 19 г. си, имаш време да се усетиш и да намериш разликите между сексуалното влечение и обичта

2.   Минал те е. Жалко, че ти е бил първия...

3.   Не може от нищото вече да не те иска. Все нещо е станало, или както каза номер 1 - бъркаш сексуалното влечение с любовта.

4.   Аз пък не мисля като другите. Момиче съм и знам как като стане сериозно положенито за тях, момчетата се отдръпват. Имай търпение. Може би и в твоя случай ще стане така, но скоро той пак ще те потърси.

5.   От авторката: Определено не е минал, защото това беше, последното за което се говореше при нас и никога не е настоявал. Аз бях тази, която искаше!

6.   Да, разбира се- ти беше тази, която искаше.
И двамата сте заблудени.

Първо, мъжете на тази възраст бъркат любовта и секса, както и жените. Момчето може действително да си е мислило, че е влюбено, а самата му постъпка е много незряла, и да, действително е страхливец.

Това, чия е била инициативата за секс няма никакво значение, може ти да си го казала, но може той чрез действия и думи да ти го е внушил. Но в крайна сметка няма значение, защото и двамата сте изпитали удоволствие. Глупавото е, че жените се изкарват жертви, били използвани за секс, дрън-дрън. Това че ти е първият отново няма значение.

Истината е друга- трябва да изградиш у себе си начини как да преценяваш по-добре хората и да не си толкова наивна. Колкото и да не ти се вярва, жестовете и приказките, които това момче ти е казвало, ги правят и много други хора, навсякъде по света. И да, на момента, в който казват нещо такова, те действително може да си вярват. Но хормоните бушуват, наоколо има толкова много млада плът, нормално е да се загледа някъде другъде.

И още една истина, ако не го търсиш, той ще те потърси. Ако го търсиш, той ще бяга. Стандартните неща. Едни глупави игри. Ако си човек с достойнство и той те потърси, не би следвало да общуваш с този човек по какъвто и да било начин. Заслужаваш ли да бъдеш зарязана чрез смс?

Сериозно, дръж повече на достойнството си, недей да отстъпваш, ако успееш да се въздържиш от контакт с наранилия те, по-нататък в живота ще успяваш още по-лесно да постъпваш правилно в подобни ситуации, ако не-мъжете често ще използват твоята слабост /чувствата/ и ще те мачкат. Ти избираш.