Обича ли ме още?
Разделихме се с бившия ми приятел преди 1 година. Беше голяма обич но в крайна сметка се разбрахме се да си останем приятели. От тогава до днес се чуваме по телефоните всеки ден по няколко пъти. Той е с друго момиче. Виждам, че е щастлив. Приятелите му я харесват, родителите му я познават явно е сериозно. Но не спираме да се чуваме. Виждаме се на кафета макър и по рядко 1 път на 2 седмици. Не знам какво става? Това нормално ли е? Не спира да ми повтаря, че държи на мен. Прави ми комплименти, че съм красива и т. н. и все пак е с другото момиче не знам какво да мисля. Моля Ви дайте съвет

Коментари

1.   Ето ти един съвет..
Добрите отношения между бивши партйори са уникален дар, но вашето излиза извън нормата.. Ами приятелката му? ! Я вземете се изяснете и ако ще сте само дружки сведете срещите и обажданията до минимум! Все пак наранявате и хората около себе си!
Алеса

2.   Няма открита комуникация между вас. Говорите си, а има неизказани неща. Изобщо не сте си близки, фалшиви сте.

3.   Не ти е там мястото остави хората да се обичат! Просто те уважава, ако искаше да е с теб щеше да е! И спри комуникацията с него! Помисли и за другото момиче, сама каза че са щастливи заедно!

4.   Искам да ти кажа, че с моя приятел имаме същия проблем с бивша приятелка която той е оставил защото не я е обичал, но не заради мен! Ние се срещнахме след половин година и искам да ти кажа, че тя не се е отказала от него и създава огромно напрежение във връзката ни.
Но сме говорили с приятеля ми и знам, че никога не би се върнал при нея просто му е кофти да я отреже заради времето което са били заедно! Сама си прави изводите, но заради такива момичета се случват много раздели!

5.   От авторката: Разделихме се, защото аз избрах така не исках да съм с него по този начин. Той сам не се отказва. Недейте да съдите. Не знаете как стоят нещата. А колкото до другото момиче той ми е казвал че не я обича. Тя беше нещото, с което той искаше да ме забрави, но явно не е успял. Не знам и аз съм много объркана. Гадно ми е за нея, но това е положението.

6.   Още по-зле! Хем те сърби хем те боли, сигурна съм, че си го зарязала с надеждата той да продължава да те търси и сега като си е намерил половинката нещата са се обърнали!
Ми като не ви е вървяла връзката значи не сте един за друг.
И да се съберете какво очакваш да се промени? При всички положения и тримата ще страдате!

7.   Нали виждаше, че е щастлив? Кога ти е казал че не я обича хаахахах
Вие жените сте страшна работа, самонавивате се както ви е удобно. Бил съм в положението на приятеля ти, и знам какво го очаква, жална му майка!!!

8.   Махни се от живота му, остави го да намери прсвилния за него път и да открие своето щастие...

9.   Искай открит отговор на въпросите, които не ти дават мира. Отговор и от теб, и от него. Само така ще знаеш как да продължиш, останалото са недомлъвки и излишно чакане.

10.   не ви разбирам. момиче съм, но бях в положението на приятеля ти. бившият ме изостави. намерих друг и той започна да проявява желание да се събираме. бих те разбрала, ако той те беше оставил. но ти доброволно късаш с него, после пак го искаш.

12.   остави хората на мира, не му вдигай като ти звънни