Как да действаме спрямо добрите момчета
Имам малък проблем… Харесала съм едно момче, което да кажем е от по-срамежливите и явно не обича директния подход. Какво да предприема, за да му намекна, че изпитвам нещо към него без да го стресирам и да избяга, както вече ми се случи веднъж :D Не знам явно имам невероятната способност да плаша добрите момчета… Преди време ми се случи нещо подобно. Всичко беше наред, сближихме се, общи интереси и т. н. усещаше се, че си допадаме, харесваше ме, виждах го, но не предприемаше нищо. Аз обаче реших да му намекна нещо и той взе, че се стресира и избяга като някое малко дете, а беше на 20 години. Е, не искам да се повтаря същото… Какъв ви е проблемът, момчета? Хем ви се иска, хем ви е страх… Ужас! Е, момичета, дайте ми съвет сега как да постъпя, ако имате опит в подобни ситуации и вие момчета, ако спадате към този тип малко по-скованички ;)

Коментари

1.   Трябва момчето да направи първата крачка, а не ти. Така че недей да бързаш да показваш чувствата си. :)

Ранджан

2.   аз се казвам Александър и работя като търговец. Зависи от ситуацията при мен има клиентки, който си личи, че не съм им безразличен, но имам принцип, който забранява каквото и да било с клиентки. Ако е друго трябва да според мен ти да заемеш инициативата.

3.   Ами кажи му и аз бях и още съм от по - притеснителните момчета, но когато някое момиче ми признае и аз също я харесвам се получават нещата и така успех.

4.   Трай си и чакай. Може да са срамежливи и бездейни, но все пак са мъже и е унизително за тях ти да си водеща. Ако ти поемаш инициативата вероятно решават, че си *урва, а добрите момчета не си падат по такива. :) Според мен правилно е и ти да станеш добро момиче, за да си паснете и да има някакво бъдеще връзката ви. Но тия неща не стават насила. Ако само позираш, рано или късно ще те усетят и всичко ще бъде напразно, даже и вредно.

5.   Затово си падам по лоши момчета:))))
Лара

6.   Няма точна рецепта. Аз спадам към този тип момчета и до ден днешен първата ми мисъл е ''тази подиграва ли ми се или иска да ме унижи? '' Най-важното, което трябва да се знае за по-срамежливите е, че имаме ниско самочувствие и винаги мислим най-лошото.

7.   Аз съм срамежлив и ако някое момиче ме заговори винаги си мисля " сега бъзика ли се с мен или иска да стана за смях пред другите ". Ако е много срамежлив като мен, макар и да те харесва няма да ти признае, поне аз не бих. Ако си сигурна, че те харесва ти поеми инициативата, но полека, щот ще избяга (буквално) :Д
Успех !

8.   Накарай го да те прелъсти. Или поне той да си мисли, че го прави. Така няма да се почувства нападнат и да избяга в несигурността си.

Дядо Торбалан

10.   Аз пък ще те посъветвам да му кажеш! Наскоро з допуснах грешката да не си призная чувствата на определеното момче, дълга история.. той ме харесваше аз го харесвах, минаха се няколко месеца, той не вярвал че го харесвал спрял да ме харесва намерил си друга която да харесва, и когато вече научи от сигурен источник че имам чувства към него, това което каза той беше "Олеее за какво не си е признала, както направи К, ами трябва да научавам от други хора! " И аз признах му на Св. Валентин, поне да знам че съм се опитала, но той ме отряза като мръсно куче... За това по-добре направи нещо по въпро, колкото по-рано, толкова по-добре! Успех! :))

11.   Аз съм от добрите момчета, 3 години ходехме, държах се добре с нея, дадох и всичко и накрая я хванах че ходи с друг, зарязаме едно друго. Сега е с оня, той е от уж по лошите момчета, не се държи с нея както аз, а по грубо, забранява и разни неща, да се вижда с приятелки и др. Но тя го обича, и му се отдава напълно.
Какъв е извода?
Че колкото по сурово се държиш с 1 жена толкова повече ще те обича. И после що всички мъже сме били пумяри? Ми как няма да сме като с действията си ни правите гадни.

12.   Що за хора сте вие? Какви са тея глупости принципно и аз съм срамежлив и скромен като харесам момоиче забравям ума и дума ако трябва да направя първата крачка е огромно усилие от мен не страдам от женско внимание но ако найстина някое момиче ми допадне ужасно много не бих избягал нито бих се почуствал унизително какво значи да се чувстваш унизен от това даже бих се почуствал отлично перфектно остави какво ти говорят разбира се това е строго индивидуално не се притеснявай ако е писано ще сте заедно смело напред не губи време възможност що за мъж си да избягаш или "унизиш" и то при положение дори че от теб не се налага нищо да сториш с което да насилваш себе си? Смело мацка М22

13.   Ако те харесва, не вярвам да избяга. Трябва малко повечко да настояваш.

14.   http://vbox7.com/play:252d2c9952

15.   Номер 11, а ти откъде знаеш, че той се държи така с нея- да не им светиш вкъщи/на среща!? Ами ако тя е с него, защото... я задоволява по-добре сексуално например!??? Тогава, твоя извод отива... по дяволите!!!

16.   15 номер
Имаме общи приятели все още и се виждам и със колежките и от университета и те ми разказват кво са си приказвали и че ги пренебрегва зарад него и некви такива :)

17.   истината е, че много малко момичета обръщат внимние на добрите момчета и срамежливите. Аз съм на 20 години и вече не вярвам толкова в... любовта и добрите момичета. :(

Просто момичетата искат да бъдеш груб малко или много с тях :(

Отчаян съм.

Едно Момче-20г.