Всичко зависи от нас!
Позачетох се тук и установявам, че вероятно не съм нормален. На 35 съм. Със съпругата ми сме заедно от 12 години. 5 като гаджета и 7 като семейство. За тези години не съм бил с друга жена. Виждам и оценявам, че има и други красиви жени. Изглеждам добре и се случва да имам възможности за забежка. Не се възползвам от тях. Не изпитвам желание за това. Харесвам и обичам жена си.

Секса ни е страхотен и с течение на времето става все по-хубав. Разбираме се и се подкрепяме, гледаме децата си и живеем нормално. Имаме взаимно доверие. Смея да твърдя, че и тя не е била с друг мъж откакто сме заедно. Това едва ли е от значение обаче за повечето от пишещите тук.
Потресе съм от някои от нещата тук. Само секс ли има в тоя живот?!? Защо не се замислят някои от авторите тук? Каква ще бъде връзката зависи от нас. Струва ми се, че повечето хора и от двата пола смятат, че успеят ли да свалят набелязания "обект", са постигнали всичко. А не е така!
Това е едва началото.

Струва ми се, че връзката е като властта, колкото и странно да звучи :))) Не е важно да я спечелиш, по-важно е после да я задържиш! А това може да бъде приятно, забавно и интересно. Както сам си го направиш. Естествено процеса трябва да е взаимен. В противен случай..., на следващите избори, губиш! Желая ви късмет.

Коментари

1.   Ами като сте толкова идеални с жена ти, що четеш тук?И що не си вземете по един чифт крила ? А и след време да не се окажеш с големи рога ,че чак да ти пречат да минаваш през вратите?Успех в идилията....

2.   Номер 1, не бъди толкова груб/а!
Човекът го пише за добро, казва си истината. Иска да покаже, че има и по-различни хора от онези, които живеят само за едното е*ане. Един вид дава съвет на всички, които са объркани и не знаят какво искат и какво да правят с живота си.

"Струва ми се, че връзката е като властта, колкото и странно да звучи :))) Не е важно да я спечелиш, по-важно е после да я задържиш! А това може да бъде приятно, забавно и интересно. Както сам си го направиш." - това е истината!
Много щастие и любов ти желая, скъпи авторе на тази история.
А вие не го нападайте, а помислете малко върху това, което е написал! ;)

3.   Ами браво, явно наистина имаш идеално семейство. Дай боже всекиму.

Ale

4.   100% си прав/а! Голяма рядкост е обаче да срещнеш точния човек и да издържите на натиска от околните, понеже любовта и дългите връзки в днешно време са демоде и повечето млади хора гледат на тях като на "пропиляване на младостта"(защо да си с 1 като може да си с много). Поздравления за автора! Наистина трябва човек да се замисли за тези неща.

5.   Прав си си - ние сме си виновни за всичко случващо се :)

6.   Към номер 1 само нещастните ли могат да четат тук?

7.   Искрено се зарадвах на това, което е написал автора и съм напълно съгласна с него.
Аз също чета историите тук. Смея да твърдя, че от повечето съм отвратена.

Дано, дано хората малко се поспрат и окледат около себе си! Нищо ценно и морално не е останало вече.
Всяка втора история е за извънбрачна бръзка. И повечето от коментиращите подкрепят това с едно просто изречение - живей си живота.
Звучи доста егоистично, не мислите ли?
Животът не е само - каквото ми дойде, това е.
Животът е отговорността, която поемаш, когато живееш това, което ти дойде.
Радвам се за автора и му желая успех във всичко!

8.   Поздрави. Щом след 7 години харесваш и обичаш жена си, имаш бъдеще.А относно това само секса ли е на тоя свят, не е само секса, но има хора които живеят на това ниво. За тях всичко се свежда до креватните отношения...Ако няма приятелство, уважение и общ интерес, живота за едното е--ане става мизерен.Физическото привличане е от ден до пладне, после на какво ще разчиташ?

10.   №7, относно №8:
Жалкото е, че всички са на ниво секс....
И да искаш да дадеш повече, ставаш за подигравка.
Аз съм отчаяна. Предполагам и други като мен.
И в един момент осъзнаваш, че оставаш сам.
Но по - добре сам, отколкото за единия секс.

Мисля, че основната грешка, която правят днес хората /и мъже, и жени/ е, че първо правят секс и след това търсят другото. Не всички правят секс с чувство, за много хора той е просто упражнение.
Но трудно стигаш до фаза "опознай другия и тогава премини към физически контакт".
По принцип, сексът е основен, но на по - нататъшен етап.

А за извънбрачните връзки, да не говорим.
Предполага се, че като си се решил на такава стъпка, си видял и опознал света и търсиш спокойствие и живот с другия.
За това се радвам толкова много на автора. А и рядко можеш да чуеш мъж да прави такива изказвания.
Всички знаем, че мъжете по природа са по неудържими.
Мога само да завиждам, благородно, на едно такова семейство...И да мечтая...

11.   Не семейството не е идеално. Прикриваш нещо нали авторе (или авторке) - да може би пола си? Сигурен/а ли си че всико което описа е така?
Нима спиш само с жена (мъжа) си? Аз пък си мислех,че тя (той) си докарва по едно пирятелче и си правите една весела тройка. Пробвай - или вече си пробвал/а?

Да определено има нещо гнило - няма да го разнищтвам ще те оставя да заблуждаваш хората кой (коя) си но няма да стигнеш далеч ;)
До всички идиотчета - не пишете нещо от сорта на "този завижда затова пише така"
Просто не знаете за какво става въпрос - да кажем, че... познавам автора (или по точно авторката)
Но няма значение
Можеш да заблуждаваш хората но не и себе си

12.   Нещо не ви е наред.. и за съжаление го отричаш като ни заблуждаваш за идилията. Признай за да ти олекне! Идеални хора и семейства няма-тук не сме деца само.

13.   Много нелицеприятни коментари има тук (номер 1, 11...). Което още веднъж показва низостта на авторите им. Точно като дявола, който не вярва, че има и добро на този свят.
Ще има кажа само- жалки сте. И нещастни, със сигурност. Жалки сте, защото чуждото щастие и добродетел ви дразнят. Непостижими са за вас, нали?

До автора: РАДВАМ СЕ, ЧЕ ИМА ТАКИВА СЕМЕЙСТВА. ВЪПРЕКИ,ЧЕ МОЕТО НЕ Е ОТ ТЯХ И ЧЕ ВЕЧЕ СЕ РАЗПАДНА, ИСКРЕНО СЕ РАДВАМ НА ВСИЧКО ДОБРО И ИСТИНСКО, КОЕТО СТЕ ПОСТИГНАЛИ. БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!

И не обръщайте внимание на мръсните, злобни душички...Оставете ги да се задушават в собствената си злоба и низост.

14.   Да донякаде си прав, кой както си го направи, но с течение на времето хората се променят, чувствата понякога просто изчезват поради една и друга причина. Радвам се за теб и за това,че си щастлив, но никои не е казал че секса е причината за тези историй тук.

15.   Да, късметлия, но... разковничето може би е точно в това, че секса както казва автора е страхотен. Ето тази химия е в основата на всичко. Има чудесни семейства, но когато секса им куца рано или късно неминуемо се стига до изневяра. Иначе дай боже всеки му щастливо семейство. Ж.

16.   Благодаря, че има и нормални! Много щастие и занапред!

17.   Ами правете деца!!!