От собствените си грешки човек страда най-много
Не зная как да започна, но знам, че от собствените си грешки човек страда най-много. Както повечето написано тук и моята история не е по различна ,надявам се за съвет .Имам дете, но изобщо не се разбираме с баща му ,постоянните му изневери и прошката от моя страна ме накараха да изпитвам единствено болка, сякаш чувствата изчезнаха, уморих се да плача след като той не се прибере ,да не обръщам внимание на звъненето на жени по телефона му. Не се чувствам обичана ,а единственото нещо, което ни събира и задържа заедно е детето ни.

Не знам дали е най -добре да се разделим, но рано или късно това ще стане ,може би тогава ще е късно за да бъда обичана от друг. Срещнах мъж, от който получавах всичко, което исках ,и имах толкова силна нужда (нежност, подкрепа, обич ).Но в стремежа си да не нараня никого ,го отблъснах от себе си ,единственото, което искаше бе да ме вижда и да се събужда до мен. Чувствах се токова объркана ,от това, че трябва да избирам ,от това че не съм сигурна дали постъпвам правилно лишавайки детето си от баща ,та аз самата съм израсла без семейство.

Плаках ,крещях от болка не знаех какво е правилно ,срещите ни намаляха, докато за него всичко приключи ,просто се умори да чака, решението ми дали ще съм с него. Даваше ми всичко ,а аз просто мълчах ,будех се с мисълта за него ,заспивах с тази мисъл ,плачех на сън. Но какво от това щом е късно ,минаха повече от 8 месеца, в който се надявах болката да спре ,просто да забравя всеки негов поглед докосване и целувка. Не мога да го забравя, а да се върна на зад не мога.

Потърсих го само веднъж, но усетих такава студенина в очите му ,нищо не беше същото, а аз толкова го исках. Не знам какво да правя, как да го забравя ,като никога не съм обичала така. Да го забравя как ...с времето едва ли ,винаги ще си го обичам .Не знам как да продължа със семейството ми (ако може да се нарече и така). Самотата ме убива и не виждам нещата да се подобрят ,а напротив, в една връска винаги единия е по всеотдаен ,а при нас има само студенина. Някой чувствал ли се е като мен ,моля за съвет ..

Коментари

1.   Първо, вземи решение. Няма кой да го направи вместо тебе: трябва да вземеш решение ще живееш ли занапред с мъжа си, или не.Помисли си - ето срещнала си някой когото си обичала, но не си могла да бъдеш с него заради семейството си. Ако срещнеш някой пак, и се повтори същото?Аз на твое място , така както описваш отношенията с мъжа ти, и какво прави той, не аз не бих могла да търпя това, със сигурност ще го оставя. Но ти за себе си трябва да решиш

3.   Здравей, предполагам че сега си много нещастна и объркана и се чудиш какво да направиш-трябва да решиш дали има смисъл да живееш в студенина или смело да продължиш напред. Сама. Бог обича смелите.

4.   Явно не те обича съпруга ти, не се оженил за теб, защото иска, а явно по принуда. Съжалявам... Намери си друг..

5.   Детето винаги е на първо място, виждам че това го знаеш и го разбираш. Но замисли се, след време детето ти ще порасне и ти ще си останеш така нещестна до тогава и след това. Не е така, Бащата винаги може да е до него, когато има желание и нужда. Дори да не сте заедно, той може да усеща вашата обич. Помисли и за теб. Ти знаеш най-добре какво ти е, но времето лети, не го забравяй ;)) Успех :))