Крие бившите си връзки и бройка в тайна
Знам, че темата за бившите е табу, но моят приятел знае с точно колко момчета съм била и какви връзки съм имала. Питал ме е разни неща и съм му казвала, точно защото никой от тях не ми липсва и обичам само него. Но когато аз искам да го попитам за бившите му приятелки крие строга тайна и не иска и да обели дума. Казва, че не иска да ми каже. Без причина. Но аз се съмнявам, че зад тази тайна се крие нещо, което може би той не иска да знам. Какво толкова да каже за нещо минало, нали не чувства нищо към тях. На няколко пъти, когато съм успяла да изкопча съвсем малко от него го хванах да ме лъже. Първо казва, че е бил с 4 момичета и аз съм петата, а после след време лъже, че съм четвъртата и е спал само с две... тогава не знам как става това. И като му кажа, че го хващам в лъжа казва че не иска да говори с мен за бившите си. А уж само мен обича и те са били грешка. Толкова ли е трудно да каже кратко точно и ясно...
Губя доверие, напоследък се съмнявам и ми е обидно...

Коментари

1.   Според мен си му била първата и го е срам да си признае

2.   И като разбереш с колко е спал или не е спал, какво ще се промени? Пуста женска любопитност само клюки, интриги и беди докарва! Живей в настоящето и се радвай на връзката си! ;)

3.   Според мен опитът му е твърде скромен, а вероятно и никакъв и затова се прави на интересен, все пак ти се е представял за по-голям мъжкар преди. Знам, че е глупаво, но мъжете правим такива неща - имаш по-малък опит, увеличаваш го на приказка, и чак в момент, когато наистина си натрупал солиден такъв си напълно честен:) При жените пък е обратно, понякога ви се налага да понамалявате бройката, за да не изглеждате прекалено леки в очите на новата си любов, ами така е в живота, няма да се притесняваш, не е въпрос на доверие, а на мъжко его:)

4.   защо трябва да обсъждате бившите си? аз например съм луда по настоящия си, но не искам да говоря с него за бившите си именно защото са минало и не искам да се връщам назад.

5.   добре аз немога едно да разбера-кво по дяволите ти пука нали е минало защо тормозиш човека, щом неиска да не ти отговаря кво му влизаш в личното пространство идея си нямам

6.   Както казва номер 1 или си му първата, или най-много втората. Как да сподели опит, след като му липсва? И дори да е така, ти нали си щастлива с него, защо трябва да задаваш въпроси, на които можеш да получиш лъжлив отговор!? !?

7.   Мъжете постоянно увеличават броиката си... ходих с един няколко години и чак след година и половина си призна че съм му първата, иначе твърдеше, че съм третата... и като го питах защо ме е лъгал, нямаше логично обяснение...

8.   Не го разпитвай, явно не му е приятна тази тема дали си му първата или петдесетата има ли значение? Мислиш ли, че ще ти е приятно ако ти каже например, че си десетата, повярвай по - добре е да не знаеш с колко момичета е бил и защо трябва да отваряте такива теми... когато бившият ми приятел ме разпитваше за тези неща и на мен не ми беше приятно, той имаше по - голям опит и това ме караше да се чувствам поредната, просто темите за бившите и бройките е много глупово да се коментира в крайна сметка сега сте заедно вие, какво значение има преди с колко е бил и с колко е спал, важното е че сега е с теб. Освен това не се вкарвай във филми, че имало нещо понеже не ти споделял с колко е бил, той ако имаше чувства към някоя от бившите си щеше да си разбрала до сега, може просто да е гафил преди като се е изпуснал пред някоя от тях и сега да не иска да повтаря грешката си. Остави момчето намира и се обичайте толкова ли е важно миналото. Понякога жените сме преалено любопитни, но ако той не иска да говори за това остави темата зад гърба си, не го притискай, когато пожелае сам ще ти каже. Това впрочем изобщо не е причина да се съмняваш в него...

9.   Това, че ти си му споделила не означава, че и той трябва.

10.   Намирам време да ти пиша сега! Аз съм имал 2 връзки, (общо бяха 3 жени първото, беше момиче, но бяхме приятели). Беше ми ученическата любов, с която скъсахме всякакви отношения след един купон в най-добрия ми приятел!!! От тогава явно не ми върви! За останалите 2 е нужно доста многословие, но тук не му е мястото за това...!!! Желая ти успех и поне на теб да ти провърви!!!

11.   И какъв е твоя проблем? Споделила си колко бивши си имала, защото си го искала. Той не ти е опрял пистолет в челото и не те е накарал. Защо очакваш, че той е длъжен да последва примера ти? Ако ти вземеш пари от лихвар например и затънеш в дългове, трябва ли той да направи същото? Твоят проблем е някаква необоснована несигурност от бившите му или просто ти се иска бройката му да е по-малка от твоята, за да се чувстваш като победителка в нещо. Което и от двете да е, това си е само твой проблем. Реши го сама и не замесвай приятеля си, защото най-вероятно ще го загубиш, ако си настоятелна и продължаваш да мислиш за това. Миналото си е минало - нито можем да го променим, нито има нужда да си го припомняме постоянно. Щом е решил, че не иска да ти каже истината, какво ти пречи? Ако го хванеш в лъжа за по-важни въпроси, тогава вече ще имаш проблем, защото няма да знаеш за кое е откровен и за кое - не. Но дотогава имаме само една несигурна жена, която рови упорито из живота на половинката си без негово съгласие сякаш се старае да съсипе връзката си, защото я е страх да не се получи нещо. Такава ли искаш да бъдеш?

12.   В една връзка не се говори и коментира за предишни любови.. просто не може.. един мъж да говори за предишните си пред жената която сега е с него. Не се говорят такива неща. защото може само да сасипят връзката, а и не е твоя работа кой с кого е бил ПРЕДИ. Само ако човека прецени дали да разкаже нещо, но ако не иска не го притискай и не се притеснявай.

13.   До авторката от 10! Когато искам да съм с един човек, друга никога няма да погледна!!! Е може да коментирам с приятели коя е хубава и си заслужава, но това не означава, че искам да изневеря или да бъда с друга! Аз съм на принципа "качество" вместо "количество" и за мен моята си е най-хубава, щом съм я избрал!
Като искаш да знаеш всичко за него, защо не си поговорите "на четири очи", а търсиш сляпо форумите! Извинявай, но най-лошия съветник на една жена може да бъде друга жена... , не че иска да те подведе, а просто жените мислят по различен начин, в който често дори липсва всякаква логика! Аз поне се радвам, че познавам жени на място, но те са малцина и се радвам, че мога да споделя с тях и да получа донякъде адекватен отговор (но казвам единствено донякъде)!
Ако сме заедно ще ти кажа всичко щом те интересува, но това вече за мен е минало и ме интересува единствено жената (респ. момичето) с което съм! Щом не му вярваш, защо тогава си с него, има ли логика? Щом си го харесала значи се различава от останалите по няколко различни критерия, които ти считаш за положителни! Останалото са хорските мнения, от които се явно се влияеш!!!
Аз харесвах хубава жена в университета (спортно момиче с великолепно тяло), но трябваше сам да се убедя, че не става за връзка, а не да слушам хората около мен! Същото се отнася за жената в която бях лудо влюбен, но тя просто си показа магариите без с нещо да съм я провокирал! Не е задължително някои да е направил нещо, просто им се живее по-различен начин, който считам за аморален за т. нар сериозна връзка.
Ако наистина го харесваш деиствай, а не мисли много за доброжелателите около теб! Убеди се сама в това, което те интересува!!! От Радо