Той заминава, не мога без него, ще умра!
Здравейте може би моята история няма да ви трогне, но искам съвет какво да правя? Имам връзка с женен мъж от половин година много го обичам, разбира се той твърди същото, но има нужда от пари и след около месец ще заминава в чужбина. Каза ми, че септември ще се върне, че няма да ме забрави, че винаги ще ме обича. Но между нас винаги ще стой ТЯ в съм обедена :( Какво да правя, той ще замине, може и да ме забрави, нищо че ми казва така, аз се страхувам.. Най-ужасното и неизбежното е, че той всеки ден дели едно легло с нея, всичко това ме убива като знам, че живеят заедно, той ми каза че ме обича много повече от нея, че никога до сега не е чувствал нещо подобно. Объркана сам ;( МОЛЯ за помощ! ;(

Коментари

1.   Спокойно, авторке, не само няма да умреш, а това е шанс да почнеш да ЖИВЕЕШ истински. Тегли чертата - какво си получила ти от този мъж освен болка, обида и един гол х...?
Ето, сега отива в чужбина да изкара някой лев за жена си и семейството си, за теб какво някога е правил? Стегни се и използвай шанса, че няма да го има наоколо да те измъчва и да те дразни - концентрирай се върху важните неща в живота - образование, работа. Отиди това лято с приятелки на море и се концентрирай върху човека, който ти е верен и е винаги до теб - ТИ САМАТА. Имаш само себе си - обърни си внимание, докато този мъж има семейството си, има семейните си приятели, социалния си статус, работа, жилище, кола и т.н... скоро ще има и пари. Ти какво имаш? Казвам ти - това е твоят шанс да се спасиш от тази пагубна връзка и да започнеш нормален живот. В крайна сметка годините се нижат, а той да не мислиш, че ще остави госпожата заради теб? Ти до кога ще си лягаш и ставаш сама? До кога няма да имаш семейство, деца, семейни приятели и човек до себе си?
Събуди се!!! Този ще се върне в септември, но първо ще отиде при нея - ще ? изсипе парите, които е изкарал, ще имат хубав секс и ще си правят планове за бъдещето, в които мила - в които ти не съществуваш!

2.   ако хората умираха когато ги зареже гадже, досега светът да се е свършил :-) нали не мислиш, че си първата, която минава през това?
не знам на колко си години, но звучиш хипер наивно. щом винаги ще те обича, към жена си не изпитва такива чувства, нека се разведе с нея и се събере с теб. само че отсега е ясно, че няма да го направи, защото му е удобно сегашното положение: жена вкъщи за домакинството, любовница за секс, кой като него.
радвай се, че заминава, така ще имаш възможност да го забравиш и да видиш, че има и други мъже, представи си, свободни.

3.   Съгласен съм с коментар 1, да се занимаваш с женени мъже/жени и да се надяваш, че нещо може да се получи е много рисковано. Обикновенно за женения мъж една друга жена е просто любовница, а това че някой казва "обичам те", това са просто думи. Истинската обич се вижда чрез делата на хората, за нея не се говори... Успех!

4.   АВТОРКАТА: Иска от мен да му обещая, че няма да го забравя, каза че го е страх да не ме изгуби. Дори иска да я зареже заради мен, но тя ще му вземе детето. Толкова съм объркана и заслепена :(

5.   Авторке, а аз искам да кацна на луната. Много си наивна. Човекът е достатачно егоист, за да ви върти и двете. Той е достатачно егоист да заминава да изкара пари за жена си, но виж - да иска от теб да не го забравяш. Е, обещай му с чиста съвест - и действително не го забравяй. Нека да ти е като обица на ушенцето да не се занимаваш с подобни егоисти - женени или не. Колкото до децата - жена му не може да му ги вземе. В България при развод винаги родителските права са на двамата. Децата живеят до 10 г. възраст при майката, после могат да си изберат. Много трудно може жена му да му вземе родителските права - трябва да докаже, че е алкохолик, луд, агресивен и т. н.
Ще ти кажа истината - човекът е страхливец и е егоист. На него му е добре така - две жени му играят по свирката, а сега се надява и в чужбина да забие някоя поне за секс. Особено, ако отива с други мъже, задължително ще се ходи на лов /по клубове и в краен случай при платени/. Ще мисли за теб, ще те търси, но от чиста проба чувство за собственост. Ако те обичаше щеше да се разведе, да започне нов живот с теб или поне да ти предложи да градите в чужбина заедно бъдещето си. Нищо такова - той си отива на гурбетче, за да изкара паричките за осъществяването на плановете на благоверната. Ти, мила, ти си за употреба.
Виж, не се край с него, не се стресирай. Далеч от очите, далеч от сърцето! Гледай просто като него го няма да спреш да се затваряш у дома и да го чакаш - няма какво да чакаш. Излизай, работи извънредно, УЧИ и си намери хобита, приятели, домашен любимец, ако трябва. Навън е пълно с усмихнати, чудесни мъже, които могат да ти предложат нормален начин на живот и са достатачно мъже, за да се борят за любовта си.
Ти сега какво имаш от този мъж? Когато си сама вечер кой е до теб? Кой е до теб в болест, когато имаш проблеми? Кой става и ляга с теб? Кога те е завел на обяд, на вечеря в заведение? На почивка? Кога е прекарал с теб празниците или те е завел събота и неделя на среща с приятели? Всичко това, мила, е резервирано за съпругата му, която не бил обичал (ха ха).
Събуди се! След като се находи и по жени в чужбина ще докара нужните мангизи и ще стане номер 1 за жена си и дечицата си. Кой знае - може и още едно да си направят. Ти къде оставаш, мила?
Ако те обичаше щеше поне да помисли за теб и да те освободи от ангажименти преди да тръгне да си развява задника в чужбина. Този мисли само за своя си гъз и обича само себе си! Но пак ти казвам - изживей си любовта, докато замине. Идва обаче лятото и, ако не го използваш, за да почнеш най-после да живееш, не да чакаш, сама ще си си виновна. Този няма да зареже жена си, докато децата му не станат на 30 г., после ще ти каже, че не му се дели къщата и т. н., докато ти гаснеш сама, стара и ОТХВЪРЛЕНА от обществото. Ако вашите разберат, ако приятелите ти разберат, ще бъдеш унищожена. Помисли малко - този мъж, който твърди, че те бил обичал те е превърнал в к... ва, отхвърлена жена в сянка. Как мислиш, човекът който те обича така ли постъпва с теб? Ти, ако имаше дъщеря, щеше ли да искаш да минава през твоето? Защо си го причиняваш това? Не го заслужаваш просто!!!

6.   ха, виж как сам се определи - заслепена си. Отвори си очите и прогледни! Какво чакаш от там? ! Ако толкова много те обичаше все ще намери начин да се раздели с жена си. А за детето винаги ще си остане баща. Така правят истинските мъже, така смятам, че е чесно. Огледай се - светът е пълен със свободни, необвързани мъже.

7.   Ами ако умреш, ще отървеш света от една... , все пак малко по малко е хубаво да се прочисти човечеството... Ако пък решиш да живееш-стани Човек, че са на изчезване!

8.   Ти си тази, която стои между ТЯХ, излишната си. Разбираш ли?