Годеника ми спи със сестра ми
Здравейте аз съм момиче на 20 години и съм бременна в 7 месец но преди около месец жестоко се скарах с годеника ми, защото научих че спи с доведената ми сестра не знам какво да правя тя е на 16, а той на 23години. Той ми казва, че ме обича и иска да сме заедно, но поради причината, че съм бременна го е страх да правим секс... Но главата ми не може да го побера - как може да ми изневери със сестра ми? И двамата ме молят да не казвам на родителите ми, моля ви даите ми съвет, обичам сестра си, но обичам и приятеля ми, но това няма да го забравя.

Коментари

1.   Кажи на родителите ти !

2.   Тръгнал ли е веднъж по кривия път,едва ли ще се върне в правия.Годеникът ти е тъпо говедо,но щом си го обичаш такъв-вземай го.После да не пускаш тема,че ти изневерява като се ожените.

3.   Мило момиче, знам че те боли от изневярата на годеника ти и то със сестра ти. Той е направил голяма грешка, която в последствие и двамата са осъзнали.
Но помисли само, това е една физическа изневяра, не че го оправдавам, пак си е изневяра, но се е ръководил само от половия си нагон. Предполагам, че всичко е било до там. Духовната изневяра я няма. Той те обича. Ти носиш неговото дете.

Не е необходимо за изневярата да научат и родителите ви. Знай че "едно л*йно колкото повече го ровиш, толкова повече мирише". Нека си остане само между вас тримата и повече никога да не се повтори!
Моя съвет е прости и продължи напред!
Успех и много щастие!

4.   Според мен бягството от проблем не го решава. Прецени обстоятелствата и най-вече се замисли за това що за човек си избрала да е баща на детето ти и какав е той всъщност. Според мен ако му дадеш да си играе с теб това ще е само началото. Покажи му, че неможе да се подиграва с теб по такъв начин и да му се размине все 1 нищо не е сторил. Накарай го да разбере, че не си изтривалка понеже днес ти изневерява а утре ще си позволи и повече от това. Ако те обича наистина нека изтърпи някакво наказание. Не бъди от жените които търпят! Отстоявай правата си и уважавай себе си!
Желая ти успех! М25

5.   C номер 2 съм

6.   Утре ще спи със съседката, майка ти, приятелката ти, а ти междувременно ще му раждаш 3- тото дете или планираш нещо друго за живота си? А ако и сестра ти забременее - братя и сестри ли ще ги запишете??? Той харем от сестри ли си прави?

7.   И двамата са виновни, но сестра ти да ти причини такова нещо, въпреки състоянието ти

8.   Абе хора, много сте черногледи. Всеки може да сгреши.
Та затова и за всяка грешка си има прошка.
Нали от грешките си се учим, е по-добре е от чуждите грешки да се научим, но... Станалото, станало, връщане назад няма.

9.   Кажи на ващите задължително,той е простак щом ти е изневерил уж зашото го било страх да не навредил на бебето.Та ти носиш ВАЩЕТО ДЕТЕ не само твоето.Махай го тоя,по-добре разчитай на родителите си отколкото на тоя несериозен "мъж".Зарежи го сега е сестра ти,утре ще бъде комшииката,други ден ще бъде колежка.Щом отсега е започнал да ти изневерява какво ще стане след година две?

10.   Интересно.Ние хорат сме пристрастени да съдим,но не и да разрешим проблема,а за да го разрешим трябж да намерим първопричината.Всяко нещо в живота на двама души зависи от тях двамата.Ако нямат нужното общуване и липсващото за повето Българи сексоално възпитание е съвсем нормален приоблем.Това не е нито първия нито последни я случеи в историята.

Малцина са тези които обичат така силно че да поискат прошка с цялото си сърце и още по малко тези които биха я дали?Повечето хора са разкайват но малцина се покайват.Но докато хората се обвиняват взаимно положението ще бъде на това ниво.Дано всеки си извади необходимата поука и нека любовта да победи.

Free_Fozzy

11.   И аз как бих опънал балдъзата може и еднократно голям мерак имам ,не че не си обичам жената

12.   Милата.... съжалявам за теб. Няма какво да те лъжа, лично аз не мисля, че с този мъж те чака нещо добро...

Един огромен процент изневеряват, но докато някоя жена чака тяхното бебе, това си е отвратително...

Липсвал му секс... Толкова ли не може да изтърпи, че да се оправдава с това. Ако питаш мен, просто не става и това си е...

Знам, че в момента ти е ужасно трудно, но само твое си е решението и никой няма право да те съди!

Аз не бих казала на никого, освен на наистина доверен човек, но извън семейството и повече не бих погледнала сестра си...

13.   Абе направо нямам думи,начеатох се на простотии!

14.   Миличка, явно той не е пораснал достатачно да бъде баща, щом спи със 16-годишна тийнейджърка. Такъв човек ли ти трябва, колкото и да го обичаш, замисли се какво бъдеще те очаквва с такъв човек.

А сестра ти, няма ли малко уважение, въпреки, че по-голямата й сестра чака бебе, да спи с приятеля ти. Това е глупава постапка. Най добре, говори с родителите си. За нищо не си виновна, виновен според мен е той. Успех :))))

15.   А сестра ти пък толкова ли е глупава?
Казвай на ваш'те, не може да й се размине така на нея. Колкото до мъжа ти - да си си отваряла повече очите и по-малко краката като си го избирала. Освен ако не искаш да останеш самотна майка ще трябва да го търпиш такъв.

16.   Такива неща не се забравят лесно.
Него напусни - не се залъгвай, че те обича или че ще се промени.
Нея - остави, не се занимавай. Ти не си Господ, за да наказваш.

Не знам каква връзка имаш с нея, но тя вече си го е заслежила, като е загубила един човек от семейството в твое лице.
Всичко на този свят се връща, без да го предизвикваме...

Рано или късно и на тях ще се случи.
А ти трябва да се вземеш в ръце и да продължиш. Млада си, ще имаш подкрепата на родителите си.
И най - вликото нещо на света - детето.
След 2 песеца - завиждам ти!!!
Пази се много, мила!

17.   Още сега се е проявил като незрял. А хората се събират, за да си помагат, а не да се тормозят взаимно. Ти решавай-адски край или ад без край.

18.   От №16 до №17 - много точно го каза.
Точна така е.

19.   Молят те да не казва6 на родителите си ,за6тото при положение 4е "пак ре6ат да се позабавляват" 6те стане мн напе4ено и доведената ти сеста и приятелят ти 6те изгърмят! Веднаж направили го втори път 6те има повярвай ми като междувременно те правят на тъпа и се възползват от теб

20.   Хора, 6 буква ли е?
Научете се да пишете...
Срамота!!!

21.   Я му тегли шута

22.   Oстави го и него и се отдалечи от сестра си.това си е предателство от най тежка степен.никога няма да можеш да го забравиш.когато погледнеш сестра си винаги ше се сещаш за това.Това винаги ше те гложди.Те не те уважават щом са постъпили така.Поне да беше с някоя друга , а то с толкова близък човек.Това е кощунство.

23.   хора не гледате ли "дързост и красота"?тоя проблем си стои от както свят светува. който е най близко от бкръжението е подвластен на непознатитите и отричани от обществото енергии на невидимо общуване и привличане . никой не е на ясно как се осъществяват човешките взаимоотношения и защо въпреки нормите се получават разминавания между теория и практика .

26.   Миличка, нямаш време за губене и никакви грешни стъпки.. Трябва веднага да вземеш сериозно решение..

Запозната съм със същата история само дето тя не беше бременна... Тя още не знае, а сестра и твърди че ако научи ще се самоубие... Момичето е на 25 а сестра и (предателката ) е на 18г.. 18-годишната се влюби в него както и той в нея... Сега обмислят план за бягство... Ще е наистина жалко ако всичко приключи така при теб, защото ако е така те чака тежко и самотно бъдеще... УСПЕХ!!!

27.   Няма как да го забравиш никога. А положението е наистина сложно имайки предвид бременността ти. Ужас. Изплаши го наистина сериозно. Кажи му, че след като се роди бебето имаш право на реванш ей така усмихвайки се му го кажи.
Или че ще се разделите и той няма да може да си вижда детето.
А на сестра ти къде И е акъла ако мога да попитам?

28.   Та вие както се казва,"вчера сте се оженели" и брака ви е изчерпан.
Помисли какво ще е след години...
По добре сама отколкото с боклук.
Винаги съм се питала:Защо сме заобиколени с хора които ни причиняват болка :((

29.   За да ви е по лесно в бъдеще си правете тройки и лесна работа. После оная кокошка сестра ти като се омъжи може да си правите суингове, нейния мъж ще те поебва от време на време, тамън и ти ще видиш малко разнообразие...

30.   Ми аз мисля, че си избрала кофти мъж. Малко ми е жал за теб.

31.   Абе коментарите тук са 90 % от вида: "Зарежи го! ".
Вие акъл имате ли!? Да се разбие семейство и едно дете да расте без баща заради единия секс. Той е имал физическа необходимост, а и сестрата също и двамата са си помогнали и всичко трябва да остане в семейството. Аз се чудя как авторката е разбрала, да не е била в коридора? Това си е гратисен период: Докато е бременна една жена, балдъзата и майка й (ако е под 45) са резервните гуми. После всичко се забравя и няма повече. Бъдете по-ларж! То все едно че го е хванала със списание в банята и развод!? !
Аз знам една двойка, при която жената има цикъл по 6-7 дена и в тоя период мъжа може да яха по-голямата й сестра, която е сама и живее на горния етаж. Няма кака й да хване миома защото не е намерила подходящия, а мъжа да хаби хавлиени кърпи.

32.   31 страшна логика вадиш няма сто. Значи жена ти като е бременна или е в цикъл ти ще тръгнеш да оправяш сеста и и майка и ти сериозно ли говориш. Това е гнусно за мен поне отвсякъде. Ако жената няма проблем с бременоста тможе да се прави секс с нея а за цикъла толкова ли не може мъжът да си държи оная си работа в гащите. Това за мен са оправдания поредните оправдания с които си овиновяват постъпката и с тези аргументи карат да се чувстват по-добре с това което са направили. За мен това не е връзка почвам сериозно да се претиснявам евентуално мъжът ми които и да е той да не си ляга зад гърба ми с майка ми. Аз лично ако съм на мястото на някоя жена която мъжът и прави такова нещо бия му двата шута същото се отнася и за майка ми и сестра ми бягам надалеч и никакви контакти с никой от двамата хич не мие интересува бременна ли съм или не единствената разлика че ако имам дете с този мъж ще подържам приличен тон заради детето но да съм с него в никакъв случай. Не знам ти 31 твоят приятел и други мъже как намирате това за правилно. Хора всякакви има но съм на мнение че жените ви повечето няма да са толкова либерални и дамахнат с ръце и да кажат не е голяма работа или нещо от този софт като ви се ебе толкова зарязвайте жените си и до там. Губите времето на половинките си. Аз бих се чувствала меко казано предадена и в блъйзки бъдеще не бих простила на майка си или сестра си за това тази гледка ще ми е пред очите. а голяма помощ няма сто и това си е причина за развод а не това че си лъска в банята примерно това е нормална всеки мъж мастурбива ама не всеки чука майката сестрата на приятелката си това е ненормална работа това е далеч по-зле от това да изчукаш някоя случайна. За какво доверие ще има после жената няма да може на теб да вярва нито на близките си и това какво семейство ми е кажи ми. Градисен период жена ти да не е стока ми ти може да взимаш градисен период ей така когато ти кефне не наистина никойe осъждавам но се вбесявам като чета жени и мъже с подобни абссурдни аргументи. Това важето не е любов и по-добре е да се разделят отколкото детето да гледа скандалите които по вероятно ще има и да се травматизира за мен разбито семейство не е никакво семейство семейство за пред хората а зад вратите какви мръсотии се случват.

33.   И авторке какво стана минаха 5 години?

34.   31 приятелят ти не може ли да се контролира смисъл егати 6 дни да не може да изтиска .Секс може да не правят но примерно тя да му прави орална или на ръчна може да я кара.Това си е извинение надявам се момичето да го разкара колкото се може по-бързо може да я устройва но може да не я устройва това положение а да се преструва за да не го загуби.Не съм по етикетите но като чета такива коментари не се чудя защо някой жени казват че мъжете са животни не ги виня защто така излиза но гадното е че момичета слагат всички мъже под общ знаменател което не е честно.

35.   Отчавайвам се наистина в такова фалшиво ,лицемерно и пошло общество ли живеем.Както някой ти казва обичам те и ти се кълне в вярност така в следващият момент ти сага рока и то може би с твоя роднина.Та питам ви хора в какво време живеем ние и след какви хора плаша се отчайвам се като чета коментарите и удобрителните разговори утук на неща които не ми се струват правилни.Толкова ли е зле положението в милата ни татковина ?Сериозно страхувам се някой ден да се обвързва сериознто или да се оженя да не попадна на някой симпатяга като тези господини ?Къде подявлите отидоха нормалните отношения простичките отношения?

36.   Защо не си легнеш с брат му или баща му след като родиш?