Лудо влюбена съм в най-добрата си приятелка
Запознах се с нея преди пет години, когато започвах гимназия тя беше в моя курс, и още в мига в които я видях аз почувствах нещо, нещо което не бях усещала до момента, аз имах нужда от нея от гласът и, от усмивката и. Направих всичко възможно да се зближа с нея и така и стана, станахме неразделни, споделях ме си излизахме заедно по купони, но аз не и казвах за чувствата си, защото ме беше страх да не загубя приятелството и.

Една вечер решихме с приятели да си спретнем едно купонче, естествено и тя беше там. Всички много се напихме, и докато танцувахме тя дойде до мен и започна да ми играе еротично, хвана ме за ръцете и ги притисна към циците си, после ме дръпна към себе си и ме целуна, аз естествено и отвърнах и продължихме да се целуваме до края на песента без да ни пука че не сме сами и че някои може да ни види. След като свърши песента тя седна а аз излязох на вън, бях толкова развълнувана от това което стана че имах нужда от въздух. Но за съжаление когато се върнах тя беше заспала

След не по-малко от час момчето с което бяха дошли реши че ще си ходят, събуди я и си тръгнаха, когато се прибра тя ми звънна и ми каза че много ме обича и иска да се върне при мен, аз и казах да се върне но тя се разколеба, защото щеше да има проблем с техните. На следващи я ден се чухме и се държахме все едно че нищо не беше се случило, нито тя каза нещо за целувката, нито аз.

Три години по-късно пак на купонче с преспиване, нас двете ни сложиха на едно легло защото всички знаят че сме си приятелки. Легнахме си тя беше с гръб към мен и аз естествено сия гушнах, тя след малко реши да си свали дънките за да и е по-удобно като спи, свали ги и пак легна до мен, но този пат с лице, гушнах ме се и аз започнах да я галя по бедрата, тя ме погледна и започна да ме целува, а аз не спирах да я галя и да се доближавам все повече до гърдите и, но точно в този момент се чу шум, и тя веднага се обърна на другата страна, едно от момчетата дойде да поиска цигара и в момента в които той излезе аз започнах да я целувам по врата, на нея това много и хареса, за6тото докато я целувах тялото и потрепваше, после се целувах ме дълго време, но ни6то пове4е не посмях да направя

След около година аз и признах че сам влюбена в нея, а тя ми каза е ме обича като приятелка и че не може да ми отвърне със същите чувства, пишех и любовни смс, че я искам, че я желая а тя все ми казваше че не иска такива отношения с мен.

Една вечер се бях напила много обадих и се и и казах че искам да я видя много, тя ми отвърна че сам пияна и че не иска да карам в това състояние, но аз въпреки това отидох, тя влезна в колата и започна да ми се кара че шофирам в това състояние, говорих ме си около час и тя каза че трябва да се прибира, аз и отговорих че няма да я пусна и започнах да я целувам и да я галя тя ми каза; ако искам да спя у тях а аз я попитах дали тя ме иска и тя каза че иска. Слезнахме от колата и влезнахме у тях. Легнах ме и аз и казах да мълчи и да не казва нищо и започнах да я целувам и събличам , питах я дали наистина го иска, а тя ми отвърна, нали ми каза да мълча аз продължих и всички се досещате какво стана, тя беше моя.

На другия ден и написах на смс дали и е харесало и дали ще повтори, тя ми се обади и ми каза че и е харесало и ще повтори. но после след време като я питах тя пак ми казваше, че не иска и вече не знам какво да мисля.

Моля ви помогнете ми, дайте ми съвет, какво да прявя

Коментари

1.   И като се събуди какво стана?
Много измислена история. Съмнявам се да е истинска въобще.

2.   Изтрещяла работа! Добре че все още сте живи и здрави...

3.   Това много ми бие на фалшиво!? Кой друг мисли като мен :D Не сериозно.. де да ставаха така лесно нещата! Аз примерно се съм влюбена в неподходящите и е супер кофти.. Ти как ги правиш нещата възможни не знам.

4.   това твоето е любов моят съвет е да ме я притискаш и да не се напиваш за да стане нещо... седнете някъде сами и се р азберете но да си трезва или и даи време да помисли ако наистина не те желае както ти нея я остави.. такъв е живота

5.   историята е истинска, не сам такъв човек че да си измислям просто реших да споделя с вас и да ме посъветвате какво да права, защото сам много объркана и умирам за нея

6.   Моето мнение, е че тя все още е объркана или просто не знае какво иска т.е. дали иска да е с момче или момиче (понеже не спомена за това). Харесва и това как я галиш,целуваш и прочие, но пък и може да е уплашена. Според мен не я притискай, но има и друго не можеш вечно да се измъчваш, за това някой ден трябва да поставите картите на масата както се казва. В момент който е удобен и за двете ви останете сами и си поприказвайте, кажи как се чувстваш, че си объркана и намерете решение. :)

7.   Тя си има приятел, аз също, но него желая и обичам като нея.
Аз много пати сам говорила с нея по тази тема, и тя все ми казва едно и са6то 4е не иска да е с мен. Но когато я целуна и тя някак си се променя виждам го в очите и, че тя ме желае, но нещо я спира, дори преди седмица аз отидох на гости на нея и майка и. бяхме у тях говорехме си, но на другия ден майка и беше на работа и си легна по-рано. Ние продължихме да си говорим за общи неща, но тихичко защото майка и спеше. И така от приказка на приказка аз реших че трябва да си ходя, излезнах ме на вън и тя дойде да ме изпрати, гушках ме се до момента в които лицата ни се приближиха и се целунахме, тя се одръпна погледна ме и ми каза че не е редно, аз и казах 4е знам, но въпреки това много я искам, тя се усмихна и ми каза че сам много луда, но има и по луди от мен и започна да ме целува, аз естествено това и чаках, притиснах я към стената и започнах да я галя и целувам по гърдите, тя се дръпна хвана ме за ръката и ми каза, че тази вечер аз ще спя у тях. Влезнах ме аз легнах а тя отиде да говори по тел с приятеля си, аз също звъннах на моя през това време да му кажа че ще спа у тях. Тя дойде легна до мен, прегърна ме и ме попита защо я възбуждам толкова много, аз и казах че не знам. Каза ми също, че тази вечер ще ме изненада, хвана ме за ръката и я придърпа към... и се започна, тя пак бе6е моя.
И знаете ли какво ми хареса най - много от вси4ко 4е през цялото време се целувахме и се гледахме в очите и че тя ме драскаше по гърба
Не знам вече какво да мисля
Между другото аз сам на 21 години и за първи път имам нещо общо с жена

8.   Охх за втори път ми се случва да не знам какво да кажа, малко се по-обърках :D И двете си имате приятели, но и двете тичате една към друга. Може би по-някакъв странен начин получавате една от друга това което вашите приятели не могат да ви дадат. И може би няма изход.. Колкото и глупаво звучи, остави се на течението.. нека нещата така да продължат, ти с твоя, тя с нейния, но все пак и двете заедно.. Не се знае до къде ще стигне вашата история, но си мисля, че ако се оставиш на течението с времето нещата ще се оправят. Може да ти писне това с нея (без да се обиждаш) след като казваш че ти е за първи път. Може пък тя в крайна сметка да склони и да си остане с теб.. всичко е възможно!!

10.   Напълно нормално все пак и ние да си поискаме качествен... На 21 год. си, а аз на 24 г и не мога да повярвам как съм търпяла егоистичните мъжки. Но чашата прелива рано или късно. Не му мисли, а си правете кефа, ако ви е хубаво и на двете. Разбирам те, женската природа си го иска, някои си признават, други не, 3- ти пък са доволни на някакво си жалко съществуване... Препоръчвам ти най най великият сериал на тази тематика, макар, че филма засяга общочовешки взаимотношения и проблеми, но ще е едно огромно богадство за теб да го изгледаш, аз лично не искам да погледна мъжко след като гледах тези страстни сцени и ми се иска да изживея нещо такова. Много съм изпуснала на тези години. Така, че не се замисляй, прави си кефа, и ние сме хора и го заслужаваме. Филма се казва: The L Word. Като цяло що се отнася за любов смятам, че не съществува, но разтърсващ.... емоции и страст има... Радвай се, че вас ви свързва взаимно привличане, благородно ти завиждам. Ще се радвам да споделиш впечатления за сериала. Как се развиват нещата между вас и дали съм ти помогнала с коментара си. :)

11.   Нещата в момента са в застои, вижда ме се от време на време но нищо повече от целувки, говорим си много по темата, а тя все ми казва че не можела да го приеме. И аз тогава я попитах защо тогава го прави а тя ми отговори че съм и правила нещо, нещо от което адски много се възбужда.
Колкото до филма не сам го гледала все още но като го гледам, ще коментирам.
Благодаря ти за съветите ще се вслушам в тях.

12.   Аз съм в същото положение, влюбена съм в жена, но за мен тя я цяла вселена не просто човек. Не виждам нито пола, нито възрастта, цвета на кожата, виждам най- прекрасното същество на света и няма да се откажа от нея. Още не се познаваме, но ще работя на морето това лято, после ще ходя на бригада в чужбина, за да събера пари да отида чак до Америка при нея. Не знам какво се случва с мен, но е нещо необикновенно... Какво да ти кажа за твоята приятелка, ако наистина имаше нещо истинско спрямо тебе, нямаше да й прави впечатление абсолютно нищо от това, което ви дели, щеше да види това, което ви събира, а не което ви разделя (тоест пречките и те са пола). Предполагам, че просто те използва, за да си набавя разни нови усещания, което си е доста егоистично... Предполагам, че е зодия рак най ветоятно те са такива. Сподели каква зодия е, ако искаш. Но мисля, че не ти е нито приятелка, нито може да имате нещо повече, щом постъпва така с тебе. Аз дори и да съм подпийнала и да съм в някаква еуфория и романтично настроение, колкото и да нямам задръжки си имам някакви въртешни граници поставени и никога не налитам на приятелите си, защото ги приемам като кръвни братя и сестри. Понякога по- голямата сила е да се откажем от някого, отколкото да се борим... Помисли. Изгледай сериала и може да намериш своите отговори вътре. А ти коя зодия си?

13.   тя е водолей аз сам везни, а ти каква зодия си? А с твоята любима как се запознахте и каква е вашата история и твоята любов споделена ли е? Не мисля че тя ме използва, просто не знае какво иска, поне според мен, но ти най-добре знаеш че човек като е влюбен и не вижда лошите неща

14.   Разхлопа ми се сърцето като каза- водолей. Аз съм водолей... Предположих рак, защото моите многогодишни мелодрами са все с раци, обвинявам ги, че са егоисти, но накрая май аз се оказах такава. Мислех на 2- ро място да предположа моята зодия. Ние сме най- странните същества, що се отнася за любов... Вече разбирам защо се държи така с тебе. Както предположих, че търси нови усещания с теб. Ние сме ненаситни на нови усещания. За това искам да отида в Америка при тази жена заради собствените си преживавания нови, които мога да изживея, но май не е много честно да се набъркваш в живота на някого и да го оставяш объркан, както тя е направила с тебе. Или другият вариянт е, може да те обича, а адски много да я е страх. Мен адски адски ме е страх от обвързване и себеотдаване. Едновременно съм с всички и с никой... Но сме много честни с приятелите, а в любовта- НЕ! Щом ти казва не искам да съм с тебе значи най- вероятно е някаква голяма паника, а е с този другия( сериаозния й приятел) е, защото не влага чувства в него и така сме някак по- спокойни да сме с някой без чувства. Точно снощи говорих с познат за връзка водолей- везни. Момчето ми обясни, че водолея винаги ще тича след везната. Обясни ми точно по митологията не мога да го пресъздам точно. Обожавам този филм, за който ти казах, главната героиня е полубългарка- Джени (Mia Kirshner) и е нашата зодия. Все едно себеси гледах отстрани и си обясних мн неща за себеси. Тя самата сякаш преразказва моят живот. Адски шантаво е и шокиращо даже. Гледай го и ще намериш доста отговори в него. Ето линк за първи сезон: http://zamunda. net/details. php? id=101101&hit=1 Съвета ми е задай й един точен и конкретен въпрос от едно изречение с две опции без да има шанс да се измъкне. Кратко точно и ясно: " Зашо си с мен, за да трупаш нови преживявание и усещания или това е истинско от твоя страна към мен? " Питай да отговори едно от двете, дори може в СМС да попиташ. Ние сме по- смели в писането отлколкото в любовен разговор лице в лице. Пиши й да ти отговори кое е първото или второто. Ще се радвам да споделиш после какво е станало. :)

15.   ето ще ти напиша точно какво тя ми отговори:
нито едно от двете. Не знам всичко е много странно, но няма нищо общо с първото което каза. Ти ме вцзбуждаш и не знам с какво и как, не мога да си обесня
какво ще кажеш за отговора и

16.   Ох мале, и аз се опасявах, че така ще каже. Най- вероятно сама не може да си обясни какво се случва с нея и за това бяга с този незрял отговор... И аз не можех мн време да си обясня това силно влечение към тази жена, за която споменах, отвсякъде получавах упреци и то е ясно защо, защото хората в България са на принципа: "Аз да съм зле, но другия да не е добре" Хората не могат да приемат другия да е щастлив, но аз приех тези свои пориви като нещо напълно нормално. Трябва да я предразположиш първо да го приеме. Щом ти е отговорила значи й пука. Аз не отговарям на СМСи, обяснения в скайп или фейсбук. Доста обожатели имам мъже, жени, но на 24 години вече, реших да си дам шанс на себеси за щастие. Излезте пийнете по някакъв повод. Ние водолеите пийнем ли падат всякакви задръжки и сме до болка откровенни, дори с риск да си изядем боя. Само така ще разбереш. Ако пак пасува тогава вече го раздай малко по твърдо, устоявай си правата да ти каже най- накрая какво иска от тебе да не те държи в неведение. Апелирай към това че искаш справедливот и че се измъчваш. Ще се размекне, защото може да не вярва в истинността на твоите чувства. Както аз не вярвам на никой. Помисли, че може и това да е... Продължавай да споделяш какво се случва. Но не протакай нещата....

17.   Говорих с психоложка, не защото е ненормално да се влюбиш в жена, а защото мн се измъчвам, затворила съм се в нас и не искам с никой да общувам, като болна съм... Говорих дали има лечение за това, искам да я преболедувам и да стана същия весел човек да обикалям по 10 партита на вечер и да ме говори цяла БГ 10 месеца какво шоу е било. Приятелите ми викат, че съм като някакво объркано дете... А психоложката ми каза, че за да я преудолея това е дълъг процес, както да хлътнеш по някого не се случва за един ден, така и да се "излекуваш" е също толкова бавен процес. Така, че ако не ти даде отговор преудолей всичко спокойно с времето, никой не заслужава да се измъчва за един човек. Има толкова др, които те заслужават повече. Сега не можеш да го приемеш, но времето дава отговори... Психоложката ме посъветва да оттдам времето и мислите си в/у проблемите на приятелите ми и да мисля за тях. Концетрирай се върху друга цел. Звучи малко грубичко цел, както на мен ми стана гадно като се изрази така, но е вярно е, че всяко едно влюбване е един вид обсебване от един обект. При мене е лошо, че не че ме е отхвърлила просто е мн трудно да се свържеш в Америка и никой не ми помага, а аз съм събирала толкова мн двойки направо Наталия Симеонова ми викаха, а сега си се мъча сама... Това е живота. А гадните мъжки твари постоянно звънят и ме търсят то е ясно за какво. Като някви гладни псета. Отвращават ме. Изключила съм си телефона и не отразявам никой. От кой град си?

18.   аз никога няма да спра да я обичам, защото аз съществувам благодарение на нея тя за мен е всичко дори въздуха които дишам, когато я видя сякаш виждам моето спасение, не мога да си представа живота без нея, ако искаш кажи скайп и там щети отговарям на тези въпроси защото искам да си остана анонимна, ако не възразяваш :)

21.   Виждам, че явно пощи, скайпове и каквото и да било адреси не публикувате. Ще пратите ли на човека публикувал тази история моята поща: ...... Ще съм ви благодарна и да ми пратите майл дали сте й пратили. Мерси :)

Модератор - сайтът ни е напълно анонимен. Не осъществяваме контакти с потребителите си!

22.   съветите ти ми бяха много полезни, и аз искрено ти благодаря
Много жалко че не можем да се свържем, защото ти си човека на когото мога да кажа всичко което си поискам и мисля че щеше да излезе едно чудесно приятелство :)

26.   То пак може да излезне, въпроса е, че не ни дават тука да си кажем никакви адреси :( Ще измислим нещо :) Как се развиват нещата мажду вас? :)

27.   Здравейте! Едно от момичетата, моля постави пак така неразбираемо емайла или нещо, наистина искам да намеря някой като мен :(

28.   Направих си нова поща, пиши ми там и ще ти кажа скайпа ми.
Модератор - не публикуваме контактни данни!

29.   Изтегли ли си сериала, за който ти казах, аз го гледам вече за 4- ти път. "The L Word" Изтегли го ще опитам там да публикувам поща в коментарите под 1- ви сезон, освен.

32.   Ани намерих ти скайпа само трябва да ми приемеш пълномощно, нещата се развиват отлично, поне за сега и съм много щастлива