Любов или това да живеем в два различни свята
Здравейте всички!Моята история е кратка,но съдържателна.От малко градче съм и съм на 18 години.От известно време имам гадже но имам проблем.Той е много красив,богат и много интелигентен,а аз съм едно просто момиче живеещо в малко градче.Опасявам се,че не отговарям на неговото ниво на живот а той твърди че има много силни чувства към мен.Имам и още едно съмнение-може би той иска да ме вкара само в леглото си и да забрави за мен.Моля ви помогнете ми как да премахна съмненията.Срам ме е да го разпитвам постоянно,но и не мога да се оставя с тези съмнения.Какво да правя???

Коментари

1.   ? Не мога да приема историята ти за абсолютна истина. Първо, кой е чак толкова богат в Бг? Хората, които се смятат за богати в Бг са средно богато семейство на запад. Това да имаш няколко коли, да ходиш на почивки по Европа го правят дори и неквалифицирани работници от други страни, които просто разумно разпределят доходите си. Просто Бг е с много по-нисък стандарт и нормалните неща се смятат за лукс.
Но по-важното е друго. Щом си на 18, сигурно и приятелят ти е около тази възраст, тоест, съмнявам се, че финансите, които притежава ги е заработил той. Той чисто и просто се е родил в богато или забогатяло семейство. Може и сам да си изкарва пари, но човек на 20 не може сам да забогатее, освен ако не е някой гений, предприемач и тн.
Ако ти самата си бедна, но имаш потенциал да се развиваш в определена насока, защо да не бъде с теб? Трябва да съдим на хората по това какъв потенциал имат. Всеки се ражда при различни обстоятелства, има и далеч по-страшни неща, например да не знаеш кои са ти родители, да няма кой да ти финансира обучението и тн.
Качества като самоувереност, самочувствие, упоритост са много важни. Ако ти вярваш, че ще бъдеш успял човек, не виждам причина това момче да не желае да е с теб ( ако действително има чувства, разбира се). Не гледай толкова повърхностно на нещата, а разсъждавай.
А ако става въпрос за определени ситуации като например той да желае да отидете на някой скъп ресторант, където ти не можеш да си позволиш (той очевидно ще знае това), ако държи на теб, ще те заведе и ще плати. Но не го използвай за разни неща. Всичко, което се иска е откровени отношения. Ако държиш на този човек и му го показваш, както и той на теб, не би трябвало да имате проблеми свързани със споменатите неща.
ПС не е нужно да си свръх-красива, за да имаш красив, умен и богат мъж. Нужно е да имаш умения и качества на истинска жена. А това, което ми се струва, че ти липсва е увереност!

2.   Чак пък богат... може би материално е по-задоволен от теб, но това не означава, че е богат. Богати са хората, които къщи на всеки километър, и коли от най-ново поколение. Както и да е. Първо, спри да се комплексираш за глупости и да се чувстваш неловко с него. Няма как да разбереш дали иска от теб само секс... накарай го да чака, ако му омръзне - значи е искал само секс.

3.   Само ще те вкара в леглото и ще видиш, колко бързо ще му минат чувствата. Надявам се имаш малко акъл...

4.   От къде разбра, че иска само секс! Фантазиите май много ти работят! Щом ти е казал, че има чувства (това за мъжа повярвай е много трудно), значи не си му безразлична! Аз имам същия проблем с мамичето, което харесвам, но не зная това от какво се провокира? Според мен някой(и) приятелка(и) ти бъркат в главата! Ако го харесваш намери начин и поговори с него.
Друго нещо което ми е интересно е, защо пак се пуска термина "богат"? Това ли те интересува най-вече в него- КИНТИТЕ!!!????

5.   От авторката: благодаря за съветите ви и за подкрепата и най вече за вливането на акъл което май ми беше нужно с това момче остнахме приятели просто така решихме че ще е най-удачно и за двамата колкото до последния коментар незнам кой си какъв си и от парите ли се интересуваш но аз не съм материалистка и никога не бих си паднала по човек само заради кинтите както го казваш/пишеш ти просто исках да кажа че той живее с повече материални блага от моите :)

6.   От авторката: благодаря за съветите ви и за подкрепата и най вече за вливането на акъл което май ми беше нужно с това момче остнахме приятели просто така решихме че ще е най-удачно и за двамата колкото до последния коментар незнам кой си какъв си и от парите ли се интересуваш но аз не съм материалистка и никога не бих си паднала по човек само заради кинтите както го казваш/пишеш ти просто исках да кажа че той живее с повече материални блага от моите :)

7.   Хубаво де! Нали сте заедно или криеш нещо??? Важното е, че той те харесва пък и ти също! Защо трябва да се съмняваш в него! Ако моето момиче знае как аз се чувствам (а тя е прекрасен човек) сигурно ще откачи дваж повече, защото зная, че ме харесва такъв какъвто съм, но пуст бре мазохизъм! Все да се съмняваме в нещо, а не в любовта, която не е толкава далеч, а всъщност е само на една ръка разстояние... ние не подозираме, че в сърцето отсреща има подобни трепети и си задаваме въпроса! ~??? А тя/той харесва ли ме! Ами попитай и ще разбереш!!! Радо