Искам съвет...
Аз съм мъж на 31 години. През лятото на 2008 год. се запознах на морето с момиче от украйна. Тя е на 23 години. Бяхме цял ден на плажа после излизахме и вечерта. Оказа се, че и двамата си заминаваме на следвящия ден. Харесах я и си разменихме телефони, скайп.

Писахме си до това лято. Аз я поканих да дойде на морето в българия отново и тя се съгласи. Дойде, живяхме заедно на същото курортно място дето се запознахме. Първите 7,8 дни беше супер, но след това нещо започна да се променя в нея. Имахме планове да посетя нейното родно място да се запозная с родителя и майка й, щото с баща и са разведени. И така до един момент, в който тя престана да ми пуска, след това на дискотеката като излязохме една вечер тя започна флирт с момче, което била познавала от лято 2008.
Но флирта беше жесток щото тя се усмихваше повече на него, видимо доста превъзбудена, видях той да я придружава в тоалетната само един път щото я изпуснах от поглед и от там дойде без червило на устните.
Видях го един път и да си слага ръкъта на дупето и. След като се прибрахме в хотела поисках и секс без да споменавам нещата, който видях, но тя не иска, опита се да успокои топката като каза "дай да спим сега утре ще говорим", но аз исках секс сега и веднага. Тя ме изблъска и след това ми надра лицето с нокти е аз тогава посегнах и я ударих в лицето леко с юмрук. Не съм ядосан за флирта. Другия беше циганин прост, беден, мръсен, долен. Сега не си пишем. Как да постъпя?

Коментари

1.   Ами как да постъпиш...остави този украински боклук!!!

2.   Честно казано, това последното не го очаквах!
За Бога, та ти си я ударил! Това е ужасно! Няма по-грозно нещо от това мъж да посяга на жена! Как очакваш да ти прости?!
Разбирам, че си бил ядосан и наранен, дори да отричаш - "Не съм ядосан за флирта.", но с насилие нещата не се решават!

И защо си настоявал толкова? Нямаше ли да е по-лесно да поговорите като зрели хора, уж си на 31, а се държиш толкова хлапашки!
Съжалявам, че толкова те критикувам, обаче си го заслужаваш!
Не знам какво смяташ да правиш от сега нататък с това момиче, но ако тя ти прости и остане с теб, ще е истинско чудо!
По-добре се примири, че тя не е била за теб и потърси нова любов.
И един съвет от мен - когато имаш проблем с някого, по-добре първо си изяснете нещата спокойно и след това реши дали да посягаш.
Успех.

3.   Как да постъпиш ли? Та ти си я ударил с юмрук !! Ей това е момиче не някакъв хванат от пътя дето ти е равен и да го тупалкаш колкото си искаш! Тя престанала да му пуска и после и затова я ударил защото искал секс сега и веднага .. чакай малко.. Ако тя е била толкова важна за теб, че да ходиш да се запознаваш с родителите й (защото това не е нещо ей така което се предприема в една връзка), толкова ли неможеш да устискаш без секс някоя си и друга вечер..

Другия бил прост и такав ти и незнам си какъв.. ами ако ти беше малко по-умен от него нямаше да правиш такива глупави действия и щеше да пишеш малко поооо-грамотно. Моя съвет е - остави момичето намира, определено ще му е по добре.

4.   Напълно подрепям номер 2. Това не е постъпка на един 31 годишен мъж. Много е грозно да удариш жена, колкото и да си ядосан. Щом е пожелала друг, не е трябвало да й искаш секс, а да и биеш шута още като си видял флиртуването. Явно тя е избрала друг, би трябвало е да се примириш, а не да удряш. Много грубо, нямам думи.

А мацката забрави, трябва да няма връзка с главния мозък да се върне, а и явно и тя не е много стока, щом е била с теб, а целува друг.... Кофти, но гледай апред и НЕ БИЙ ЖЕНИ ;))))

5.   Ако имаш пари отиваш и си я вземаш. Но да знаеш рускини,
украинки като си пийнат и почват да свалят. В нашият град
има много рускини женени за българи и са много добри
майки, но честно да ти кажа ако имам такава жена ще я
ривнувам и ще я бия защото са си курви.

8.   Към № 5: дано пукнеш съвсем сам, долен нещастнико!

9.   Добре си направил. следващата ако ти извърти подобен номер и с нея същото ....... ;-)
курвите се самозабравят и им остава само да кълнат /№8/

10.   Не се учудвам,че жените тук веднага скачат,заради удара.Но да не ти пука,заслужила си го е,само поне да я беше шамаросал.А на въпроса как да постъпиш,ами задай си сам въпроса"Ако се развият нещата по най-добрият начин,тя ти се извини и поиска да се съберете,ти няма ли завинаги да се измъчваш от тази случка"

11.   Ехааа, поздравления! Много героична постъпка, ти просто си мъж - браво, гордей се със себе си!

Защо си настоявал толкова много са секс? Не те било яд за флирта с онзи "циганин" - ха, вярваш ли си? Мислите ти в главата са хаотични, ума ти е зает от предложения какво може да са правили само двамата в тоалетната, и просто не искаш да останеш по - назад.
Ако толкова много си държал на нея, щеше да я оставиш да си флиртува, ЗАЩОТО ГО ИСКА, а ти можеше да уважиш решението й (или за теб не съществуват такива неща?). Щяхте да поговорите, да се изясните, и вероятно да я оставиш да си живее живота. Но - не, ти реше да покажеш на хората какво трябва да се прави в случай, че жена откаже секс.

http://spodeli.net/4/story-4391.html - такъв ли искаш да бъдеш? Мисли с ПРАВИЛНАТА си глава, защото след време е много вероятно да заприличаш точно на този.
Да посегнеш на жена, и то за отказ на секс - браво бе. Продължавай в същия дух.

Дано тази жена, да избяга възможно най - бързо от теб, че не ми се мисли до къде може да се стигне след още два такива отказа.
Питаш ни какво да правиш - по - добре да не казвам, че хората ще получат удар пред мониторите.

"Не съм ядосан за флирта. Другия беше циганин прост, беден, мръсен, долен." - Да, успокоявай се - няма лошо. И да знаеш, че ако Тя е жена на място - няма и да ти пропише, та не да се видите или нещо повече.

Искаш съвет, нали? Прочети внимателно последното изречение на №2 - там пише.
От мен получи само критика - заслужи си я. Поне поразмисли малко върху нея, в повечето случаи тя помага много повече от какъвто и да било друг съвет.
SFA

12.   Ти автора си пален боклук както и всички "маже" , които те подкрепят тук ! Защо я удряш ?Защото не е станало на твоето, ами добре не ти е дало момичето че утре в други ден ако е с теб ще я удариш за това, че не ти е дала да я целунеш примерно ..! за мен си 31 год "мъж" като всички останали които правят така ...

13.   №11 Ехааа, поздравления! Тук е мястото да кажеш за какво си фантазираш наистина :)))

14.   №13 - Защо ти не ми кажеш?
SFA

15.   ОТ АВТОРА. някой като № 11 се изказват за това че се успокоявам с думата Циганин. но всъщност реалността беше така , той найстина беше тъмнокож със постоянен тен мъж приблизително на моята възраст ром. аз съм българин , не че се хваля но съм симпаничен. тази дума е употребена на точното място. бих се успокоил и да приема пораженито и избора на моето момиче , но да беше по достоен от мен.

16.   А от къде знаеш, че не е?
И от къде знаеш, че е прост и беден? Контактувал ли си с него, за да изчерпаш тази информация? И какво разбираш ти под думата "долен"?
Не, знаеш ли... не ми отговаряй, (а и се съмнявам да го направиш).
Вече разбрах, че си расист - да, нищо ново под слънцето, та... както и да е.

Добре. - ДА ПРИЕМЕМ, че по външната си обвивка той не е над теб, но по характер и начин на държане е по - достен. Сега ще се примириш ли със ситуацията?
Пак няма, нали? Защото не можеш (или не искаш) да повярваш в това...
(Като си българин поне пиши правилно на Български... - (Това нямаше да го напиша, ако не бях прочела хвалбата ти, че си българин)).

№13 - Ще получа ли отговор? Поне като пишиш нещо се старай да НЕ е безпочвено.
SFA

17.   ОТ АВТОРА. аз по цял ден контактувам с хора такава ми е рабатата, и да ти кажа не бих се доверил на ром. имам уважението на 2 3 семейства роми който са доста над средната класа в фин. отношение но само уважение.и наистина личи че са .. ,къщи, дрехи, парфюми, коли и тн. да общувах със него така че не е нещо най най, разбира се всеки е добър в своята област но не разбрах каква е неговата. щото често сменя рабатата си. но само при мисълта че е ром се отвръщавам. и да добавя че дрехите му на него струвха не повече от 30 лева (от обувките до изрязаната му тениска, и поръчка джин с лимон). ай ай ай колко сме богати

18.   Автора .. явно щом видиш някой дори и за 1сек. ти го определяш какъв е.. знаеш ли дано някога да осъзнаеш, че парите не правят човека. Няма значение как ще си облечен дали с Версаче или Долче или Шанел или с някоя дрешка от най-евтиния магазина или от разпродажба .. няма значение дали ще караш Порше или Мерцедес или просто жигула или някоя др кола.. няма значение на ден дали ще имаш в джоба си 5лв или 500лв. .. Важно е на втория ти етаж да има нещо ! Имал уважението на ромски семейства, а тези ромски семейства не те ли отвращават ? - Ама не как ще те отвращават дори и да са прости - все пак са богати и затова си ги уважаваме.. хаха .. "ЕВАЛА"

19.   Брато трябвало е да я смааш още като си я хванал в крачка с мангала, и как си позволил да излиза с тебе и да се занимава с тоя и оня. А иначе тия от там са си такива (повечето). Затова не се ядосвай, махай го тоя парцал от тебе и се насочи към търсенето на нещо по-качествено!

20.   От номер 2:
Евала ви правя на всички! Направо останах без думи!!!
Към автора: Може и да си "симпатичен", но с тази твоя агресия и липса на мозъчен капацитет, как очакваш да си намериш свястно момиче? Ако си красив и богат, нормално, ще попадаш все на ку*ви. Никоя разумна жена не би те взела такъв - да я биеш под път и над път.

И щом парите са важни за теб, ами радвай им се, какво друго да ти кажа, ти определено не можеш да цениш истинските неща в живота.
Само едно ще ти кажа - богатите гледат само как да те използват. Те не могат да те обичат истински или да ти бъдат истински приятели. Те не умеят да обичат. (Не говоря за всички богати хора, разбира се, а за тези, с които дружи и които "уважава" авторът). Така че, мойто момче (защото ти за мене си едно хлапе, което не умее да разсъждава трезво), приятно прекарване с такива хорица КАТО ТЕБ!
Нито расизмът ти, нито "любовта" ти към материалното ме учудват.

Колкото до номер 19 - ти явно не си по-долу от автора! ТИ и той сте едни ГОЛЕМИ ПАРЦАЛИ, не момичето.
Така че, много ви здраве и на двамата, и на всички, които подкрепят насилието над жени!

21.   ОТ АВТОРА. ДО № 2 И 11. НИКЪДЕ НЕ СЪМ НАПИСАЛ В СПОДЕЛЕНОТО, че тези роми с добри фин. възможности излизам с тях или че пия кафе , вечеряме и други подобни . това са ваши фантазии. само уважение но доверие никакво. нямам намерение да излизам да дружа с тях , и никога не съм го имал. не би се стигнало до удара от моя страна ако ме беше надрала някъде другаде по тялото но ЛИЦЕТО ам сори., и на всичко отгоре тя посегна първа и първа ме надра.

и кой сега изпусна парата пръв ???? № 2 ГОЛЕМИ ПАРЦАЛИ- ПЪК МЪЖЕТЕ не сме били толерантни. ти ако си до мен още една две такива думи, и ти май ще си склонна да ми посегнеш-ПЪРВА. И след това ред сълзи ред псувни. кое е това уважаващо себе си момиче и с малко сиво вещество да се пуска на ром. явно от бившите руски републики повечето са такива.

22.   До 11 Понеже те гледам,всеки път много "авторитетно" се изказваш,а кой знае що за форумен лъв си,искам да ти задам 1 прост въпрос: Наистина ли мислиш,че не съществуват обстоятелства,при които една жена може да бъде шамаросана?Но без да бързаш,помисли си,дали мъж не може да бъде 100 пъти по-наранен от 2 шамара.

23.   От номер 2:
"но само при мисълта че е ром се отвръщавам. и да добавя че дрехите му на него струвха не повече от 30 лева (от обувките до изрязаната му тениска, и поръчка джин с лимон). ай ай ай колко сме богати" - а това кой го каза, а? Аз сигурно?
Не си никакъв расист, нали?

А колкото до това, че момичето те е одрало първо - тя сигурно ей така е решила да те подере, за разнообразие, че сигурно й е било скучно! Или ти си я карал насила да прави нещо, което не желае? Може би просто се е отбранявала?

При всички случаи е трябвало първо да поговорите, да й кажеш, че те е наранила с онзи флирт, и ако трябва да я скъсаш! Не е трябвало да й посягаш!
Няколко думи, казани на място, болят хиляда пъти повече от няколко юмрука и драскотини!
Затова аз лично не бих те ударила, скъпи ми авторе, защото имам достатъчно сиво вещество, че да накарам някой да го боли само от думи! Защото насилието НЕ решава АБСОЛЮТНО НИЩО!

24.   До № 11 . Този човек е вложил във връзката не само пари за телефонни разговори но и Чувства. като е била път 1500 километра трябвало е да си стои със него през цялото време и да го уважава. като свърши почивката два три разговора или имейли и ще си кажа квото има. това би било културно разбиране между двамата. а не хоп в дискотеката среща познат от 2008 и сега да мога да си го сложа с него и още двама трима докато съм тук, че като се прибера там кой знае кога. и пък на всичко отгоре циганин "тъмнокож" уха- малко разнообразие .

25.   До автора:
Пха -ха -ха- ха - (саркастичен смях - доуточнявам за... не ще си замълча). Форумен лъв? Ах човеко, скрий си комплексите.

Въпроса ти: "Наистина ли мислиш,че не съществуват обстоятелства,при които една жена може да бъде шамаросана?" - Според теб? Жена не се удря! А и тя не те е ударила ей така без нищо... Ти си настоявал за секс, (притискал си я), тя ти отказала - ти продължаваш - какво да направи тя? Ми ще те сдере като си толкова нахален, за да се научиш другия път как да искаш.
А и като си я видял да флитува там с някой си, да я беше зарязал на минутата, слагаш край и готово, от къде на къде ще искаш секс?

Едно е шамаросване, друго е юмрук в лицето (независимо силата). И преди да се стига до там ВИНАГИ трябва първо да се провежда разговор. Не мисля, че съществува такова обстоятелство, при което да се нахвърлиш на жена - може преди това ПОНЕ ДА СЕ ОПИТАШ да поговориш с нея.
Имаш ли още въпроси?

№24 - Какво си ти? Какво ми казваш? Разбрах, че си расист, какво още искаш?
SFA

26.   До SFA:Съжалявам,обаче това за форумният лъв,не е от автора, 22 и 10.Това колко съм комплексиран,просто няма как да знаеш,но според мен,моите комплекси не ми пречат особенно.Ще ти разкажа с няколко изречения,една случка от живота ми.

Та редя си се на една опашка за цигари,когато пред мен(ме предрежда)застава едно девойче,обясних и,че съм преди нея,тя ме напсува много грубо и брутално на майка,на какво ли още не.Аз не стигнах до там,а и казах,че ако продължи ще яде шамари.Познай,тя първа ми завъртя шамар,ама не на шега,реакцията ми беше реципрочна,заради което после трябваше да се бия с няколко мъже,който си помислили,че я малтретирам аз.
Стигна се и до полиция,аз и до болницата.Тъпата й майка се появи от някъде и ми зададе въпроса,който тук всички вие задавате;"Как може да удряш момиче?" Отговора без да се замислям беше,Когато едно момиче,псува и удря непознат,тя за мен губи тотално статута,който имат всички момичета в моите очи.
Нямам какво повече да кажа,сами си го просите,после искате специално отношение.

27.   №26 - Все едно дали си автора или не, и без това мислите по един и същ начин. А и съм сигурна, че и той си задава същия въпрос като твоя, така че...

Знаеш ли - можеше да постъпиш като кавалер и да я оставиш да мине по - бързо.
Ударила те е, защото си поискал мястото си - добре, сигурно е бяла болна от бяс - това са еденични случай не се коси.
И все пак не е било нужно и ти да я удряш, можеше когато полицията дойде да им обясниш какво е станало, така щеше да си спестиш и посещението в болница.
Сега ще кажеш, че имаш достойнство и никой не може да го наруши, нали?
Хубаво, имай си го - но не позволявай да стигаш чак до там. Можеше да помислиш преди да вдигнеш ръка, и да спестиш много главоболия и на двама ви. Не да оставиш нещата така, а просто да постъпиш по - разумно.

Каза, че нямаш повече въпроси, нали? -Е, супер защото вече се уморих да ви нареждам. Спасявайте се...
SFA

28.   Ех Как пък все знаеш,много си куражлийка на думи,но в непосредствена ситуация съм сигурен,че няма да знаеш как да реагираш.Според мен опита ти е далеч зад моя,така,че ще те оставя да си живееш в своя свят.

29.   OMG !!!! Автора.. алоо.. какви хора имало! Хубаво, че не познавам такива. Ти чувство за сдържаност поне малко нямаш ли?! Бооже искам да чуя една такава история в която не си ударил момиче.. СИГУРНА съм, че няма такава! Неможеш ли да се разбереш с някой само с приказки без да го удряш.. без значение другия дали ти е посегнал или не?! Дай сега на всеки дето ни е бутнал, ударил, шамаросал, напсувал и т.н. да отвръщаме със същото .. хахаха и ние чакаме да станем по-добри и да се издигнем в очите на света.. Е как да стане това подяволите ?!

30.   №28 - ТИ и да искаш не можеш да ме изкараш от моя свят, а и нищо друго не ти е по силите да направиш, освен да ме оставиш.
(А това колко съм "куражлийка" - не те интересува).
Няма нужда да ми отговаряш.
SFA

31.   Номер 28 - по-добре да ти нямаме "опита"!
Така че стига си се надувал и остави момичето (SFA) намира. Нито си й на акъла, нито на нивото.
Стига си се излагал!

32.   №31 - Той и на годините ми не е (и това е най - смешното - повярвай ми).

"Така,че ще те оставя да си живееш в своя свят." - Той човека сигурно мисли, че има друг избор, та за т'ва продължава...
Взе да става смешен, но - все едно.

P.S. - Мерси за подкрепата. :)
SFA

33.   Номер 32, с удоволствие бих те подкрепила!
Тези тук са толкова жалки и смешни, че едва ли някога ще се осъзнаят. Честно казано, това не ме засяга особено, проблемът си е техен, но стане ли въпрос за посягане на жена, не бих ги оставила намира.
От номер 2.

34.   Леле,колко сте елементарни,"не съм ти на годините",хахаха,ти да не си някой медиум,че знаеш на колко съм.С тези имагинерни приказки,доказваш,че си признаваш само своя свят и чуждото мнение е грешно,което е дефиниция за тесногръдство.
Другото,което ме дразни,кокошки смотани е,че се мислите за големи разбирачки на човешката съдба и ръсите тука мозък,като по учебник.Все едно винаги има само един изход и това е вашия.А колко сте лицемерни,това дори не го усещате сигурен съм,кой ви знае какви сте незабележими по улицата,но тук сте във вихъра си,вашата територия.Айде продължавайте да си съществувате...

35.   От няколко години имам приятелка,майка и туркиня
баща и циганин. Завличат я по чужбина точно такива
намахани цигани като нашия герой.Нямате напредстава
какво е любимата ви да избяга и колко много боли. Този
вид мангали съм ги намразил до смърт. И второ, тази моя
кадънка не съм я пипал със пръст и вижте как страдам.
По някой път ми иде да направя най лошото.

36.   Номер 34, мисля, че е време да млъкнеш!
Аз не желая да водя този глупав спор и затова ще си замълча. Няма да е лошо да го направиш и ти. Виждаме те и тебе какъв си, не си нещо особено. Така че стига си крякал като пуяк и стига си си придавал важност. Жалкият тук си ти, не ние.
Айде много ти здраве и иди да ръсиш "кадърните" си съвети далеч от тук!
От номер 2.

37.   №19:Абе жени вие доста сте огорчени от шамари, изглежда ваште пияни мъже доста са Ви редили кокалите, че сега се нахвърляте като хиени върху автора. Щом Ви е толкова мило за оная скрапля, защо и вие не започнете да флиртувате с някой мангал пред погледите на мъжете Ви! Не само шамар ще отнесете ами и, ще избършат пода с вас, няма да Ви дадат да седнете на масата за ядене.

Не съществува нормално момиче което ще започне флирт с циганин(може би и не само флирт в случея), това може да го извърши не курва, а долна курва. Затова се поставете на момчето на мястото и се чукнете в тия глави кухи каде ги ностите само за украса(някои и затова не стават) и си помислете дали е само момчето виновно в тоя случей и дали един лек удар е най-критичното в тоя момент!

Специално на №2 искам да кажа, че щом аз и автора сме "ГОЛЕМИТЕ ПАРЦАЛИ" и за тебе не е нищо специално флирта с мангал, направи същата сцена пред погледите на пияния ти мъж да видиме тогава каква участ ще те последва!

38.   До 36 незадоволена кучко,мисля че е време да се прибираш на село,да си изядеш дневната порция бой от мъжа ти,щото се чуди,как се е преебал с тебе и да не забравиш да нахраниш курника,там си проповядвай морала.....

39.   №38 - Честно ти казвам - цял сайт ти се смее.

Прочети си коментара и виж на какво прилича. С каква злоба само пишеш...
И с фрази като: "кокошки смотани ", "незадоволена кучко" - не си мисли, че можеш да ни засегнеш. Ръсиш кретенизма си по тук и там без никакво покритие, а това само показва до къде ти стига акъла. А един УМЕН (за какъвто се имаш ти) човек, никога не би нареждал по този начин хора, в анонимен сайт. А и да те светна, че много добре си проличава ТИ колко сиво вещество имаш в главата. Не можеш дори да спориш като НОРМАЛЕН човек. Обидите са ти безпочвени, затова можеш да си ни нареждаш още часове така, но не мисли, че постигаш нещо. (Освен, че се излагаш, разбира се).

По - горе някъде ми се мерна въпрос пак от теб и може би отправен към мен "ти да не си медиум".., за да знаеш еди какво си.
А ти случайно да не си Ванга? От къде знаеш, че мъжа на №2 се чуди как се е "преебал" с нея? Или си някакво извън земно и действаш с телепатий?

Пишеш, пишеш, ама и ти не знаеш какво пишеш. Уж на нас казваш, пък ти го правиш. Виждаш ли до къде стигаш?
Вече ставаш и жалък на фона на всичките обиди, които дрънкаш.

№2 - Дори не си губи от времето, за да му отговаряш или да доказваш, че всичко казано от него няма стойност. Защото и да го направиш - няма да го разбере.

От тук нататък си води монолог (№38) (ако не знаеш какво означава това, пиши в гугъл, там ще ти "кажат").
Мога да те затъпявам на всяко твое изречение, но тогава ще те изложа прекалено много, а и тук хората ме знаят като "добрата женичка"... и не мисля, че ти си достоен случай, за да докажа, че не са много, много прави.
Така че - куд-куд-куд-кудкудяк - кокошка съм, забрави ли? И да ти преведа, че ти едва ли имаш достатъчно мозъчен капацитет, за да ме разбереш -( забележи, аз действам с намеци, а не като някой хванат от улицата), Та... казах - GOODBYE MAN - (ако и на тази фраза не знаеш значението, пак я напиши в гугъл, с малко късмет ще ти я преведат).
(Много те ядосах, нали? Нищо - иди шибни няколко шамара на първия човек, който си харесаш и яда ще ти мине).
SFA

41.   До 39,изобщо не ме е яд,даже ми е забавно,като ти чета необоснованите аргументи.Ти мене освен с грачене,по друг начин няма как да ме "затъпяваш"(така и не съм сигурен у ваше село какво означава).Аз няма как да се изложа,защото никой не ме познава тук и не съм Ванга,то е очевидно и за най-глупавите,но ти така и не можа да ми отговориш,от къде знаеш възрастта ми.Изобщо на нито един въпрос не ми отговори адекватно(признак на слабост).

Сивото ми вещество може и да не е толкова много,не претендирам да съм такъв капацитет,като теб,но каквото кажа,мога да се обоснова,за разлика от теб.
Питаш ме монолог дали знам какво е,ей сега го проверих в гугъла и разбрах,че не ме оставяте да си водя монолога на спокойствие.

Нещо за последно,не съм казал,че не си "добрата женица",но успях да изкарам малко от отрицателните черти в теб.И да знаеш 100% си поне 4-5 години по-малка от мен,а може и повече....

42.   Хахахаха..ДА правилно го каза цял сайт се смее но не на мъжете а на вас дами .Леле а бе вие направо ме съборехте от стола от вашите кухи глави които ръсите мозък като по учебник (kakто го каза един от мъжете) Ви е за мен сте едни курви и то долни щом приемате това за нормално тя да флиртува с някой друг .сигорна съм че често сте пребивани от вашите мъже и затова толкова го нападате Автора и какво ви остава само да се оплаквате и да се правите на много знайки във всяка област , нямам думи как да ви опиша наистина . няма смисъл да ви нареждам какви сте то изобщо имали смисъл? като знам как ще вземете сега да ме нападате .

Яд ме е много най- вече на че по анонимните сайтове се правите на много велики и умни патици .Замислете се първо и тогава пишете ,ръсите глупости като за световно .Редовно ви чета коментарите а ма тука не се здържах на тая тема и реших и аз да се направя велика пред анонимните читатели.

А за автора него подкрепям изобщо 1-вото защотото се е захванал с тая тъпата .един нормален човек ще си хване някоя свясна мадама а не глупава като тая , ати щом си се хванал за нея значи че и ти си на неиното ниво.

Малко мои данни преди да започнете да ме критикувате. Девойка съм и съм на 21г .Това е моето мнение и да добавя никога не съм удряна от мъж..а защо ли ?на вас оставям да ми отговорите ..Но този път ще си завържа на стола да не падна от вас дами .

43.   От 41 до 42 ,браво,виждам,че живееш на земята.

44.   Абе що не се скриете всички тука?! Какви са тия глупости, че всички жени сме бити от мъжете си?! Да ви имам и акъла!
Да, моя ме пребива постоянно, ден и нощ, не мога да ходя от бой, едвам се добрах до клавиатурата, за да ви го кажа, даже в момента ме бие...
Ха-ха-ха...
Направо нямам думи!

Това, че вие сте такива келеши и посягате на жени, това си е ваш проблем! Аз не мога да ви налея акъл в главите, пък не ми и трябва!

Към номер 42: Ти, миличка, дано никога не разбереш какво е чувството мъж да те бие (като момичето в историята на автора). Аз също не я защитавам, че е флиртувала пред очите му с друг, но нещата не се оправят с бой!

Ако си мислиш, че като мъжът ти те набие, ще ти дойде акъла в главата, много се лъжеш.
Но всеки си има право на мнение, оправяйте се.
Много ви здраве на всички! Продължавайте да се биете и самозаблуждавате на воля!
От номер 2.

45.   Mного знаете някой тук . виждам че има женска солидарност и мъжка но човек като му дойде такава случка на главата в действителност каква реакция да има. на него "мангото" ли да му направиш забелжка или на нея ? това е въпроса.

И аз не разбирам поведението на момичето но щом е започнала флирта, начи иска някво разнообразие или колкото се може повече удоволствие . с автора само не и стига. много е сложно да се обобщава как би реагирал всеки един мъж в подобна ситуация. и защо пък само мъж има и мъже много флиртаджии. аз бих стискал зъби стоически на флирта но след като се прибера в къщи ??????? ха де, от къде да я почна ако думите не стигнат .

Авторе вие сте били във фаза на опознаване, тази случка само ти е показала част от нейната същност. Но ти не си готов за да я приемеш такава каквато е , т.е. к**ва . ако евентуално ти се случи нещо подобно отново не я удряй с гола ръка - сложи някво допълнение там примерно един бокс. не се коси огледай се за нещо свястно.